%100 Hafıza kartı şifresi kırmak..

Sponsorlu Bağlantılar

salih1906baba

salih1906baba

Üye
arkadaşım o zaman tüm bilgiler gider :S

resultan

Üye
ben hafıza kartı kilitli fexplorer yüklenmiyor o yüzden mmcstore dosyasına ulaşamıyorum ne yapmam gerekiyor şimdiden teşekkürler....

sagozanCAN

Üye
tşkkrler

Crazy_Mehmet60

Crazy_Mehmet60

Üye
ya arkiler bn arkadasın telin hafıza kartını aldım oyun yuklemek için fkt şifre koymus banada demedi onun tel 2700 bnki 3500 3500 da hafıza kartında sifre istio dosyalara zarar vermeden şifre nası kırabilirim????????

zargan111

Üye
nokia 7610 olurmu

by.dely

by.dely

Üye
ya ben linki göremiyorum lütfen yardım edin

yabus_tihac

yabus_tihac

Üye
benim telefonum 6700 classic. 2GB hafıza kartım var.hafıza kartını benim kendi telefonuma taktığımda şifre istemeden içine giriyorum hiçbir sorun yok.. ama başka bir telefona taktığımda içine girmeden şifre istiyor. kendi telefonumda biçimlemdiriyorum biçimlendirme tamamlaniyo. bide telefonun USB siyle bilgisayara bağlıyorum ozaman hafıza kartını görüyor bi sarun yok.bilgisayardan biçimlendirdim tekrar başka telefonda içine girmeyi denediğimde şifre istiyo.birde kart okuyucuyla bilgisayara bağladığımda görmüo. bütün siteleri dolaştım hepsinin denemeye çalıştım olmadı.bu konuda bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin TEŞEKKÜRLER :ah

veyselll

Üye
emeğinize sağlık teşekkürler

MKB1907

MKB1907

Üye
mmcstore diye bi dosya yok sistem dosyası içinde ya

Astrosman

Astrosman

Üye
Keşke önceden görseydim. Teşekkürler

gsmcht04

Üye
arkadaşlar mmcstore dosysı nerede?

---------- Eklendi @ 14:24:19 ---------- Yazıldı @ 14:11:32 ----------

arkadaşlar biçimlendirme diyorsunuz ama bende ifre istiyo

sevda mahkumu

Üye
arkadaslar ben de de boyle bir sosunla ugrasıyorun tl n73 hafıza kartı arkadastan aldım şıfre ıstıyo bıcınlendir diyorum bu seferde tl donup kalıyor n96 da da denedim aynı yaqıyor bilgisayar ise görmuyor lutfen yardım edersenız cok sevap kazanmiş olacaksınız

şaban06

Üye
5800 işede yaramı

x-scarface

x-scarface

Üye
:tşk:

neromatrax

Üye
PUFFFFFFFFFFF ulnnnnn SİNİRDEN TELEFONU KIRACAĞIM YEMİNLE. ARKADAŞLAR, ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN... ELİMDE NOKIA E72 VAR. 8 GB HAFIZA KARTI VAR. Cep telefonuna HAFIZA KARTINI TAKTIĞIM AN EKRANDA hafıza kartının ŞİFRESİNİ İSTİYOR. X-PLORE PROGRAMINI BEN 6 YILDIR KULLANIYORUM. VE x-plore programında >>> C:// KLASÖRÜNDE HİÇ ((( mmcstore )))) diye .txt dosya uzantılı bir metine rastlamadım. Yada bunu nasıl halledeceğiz... Bu neyin işi yaaa Allah aşkına anlamadım gitti... Girmediğim site , forum sitesi , yabancı sitelerde dahil olmak üzere kalmadı.. Daha canım çıktı şifreyi bulacam diye... Allah belasını versin bu telefon şirketlerinin. Programı kurarsın yok sertifika ister. Sertifikayı hallettik.. Bu seferde ,yok bilmem neyi icat ederler.. Şimdi bişe derdim ama yaa sabırr ya sabırr....

somurtukk

somurtukk

Üye
Emeğinize sağlık :)

password1980

Üye
bulun şu çözümü lütfen

fotopiyanist

Üye
يَا أَيُّهَا النَّاسُ إِنَّا خَلَقْنَاكُم مِّن ذَكَرٍ وَأُنثَى وَجَعَلْنَاكُمْ شُعُوبًا وَقَبَائِلَ لِتَعَارَفُوا إِنَّ أَكْرَمَكُمْ عِندَ اللَّهِ أَتْقَاكُمْ إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ خَبِيرٌ​
Ey insanlar, biz sizi bir erkek ve bir kadından yarattık ve birbirinizi tanımanız için sizi milletlere ve kabilelere ayırdık. Allah yanında en üstün olanınız Allah'tan en çok korkanınızdır. Allah bilendir, haber alandır. HUCURÂT - 13

- - - Eklendi - - -

evet bu lafın harika. ben bilmediğimi bildiğim için diğer insanlardan üstünüm....

yani bilmiyorsun desem kırılmayacak bilakis sevineceksin. peki teşekkür ederim o halde çünkü BİLMİYORSUN!

hurcan arkadaş önemli olan içindeki bilgileri kurtaracak şekilde kartın şifresini kırdırmak ki; şu ana kadar kimse buna bir cevap veremedi. çünkü daha bilinmiyor da ondan. lütfen forumları iyice takip etmeden yazı yazma. çünkü bu daha önce en az 10 ayrı yerde geçti.

yanlış anlayabilirsin ama anladıysan da bu benim hatam şimdiden özür dilerim. arkadaş burası bir bilgi çöplüğüne dönüşmeden önce arkadaşlar yazmaya karar verecekleri konularda önce bir site içi arama yapsınlar ve öyle yazsınlar. inanın ki aynı şeyleri defalarca defalarca okumaktan bıktım.

tabi teşekkür edeceğini tahmin ederek. ben de teşekkür ederim. amacım asla kırılmandan yana değil bilesin :)

يَا أَيُّهَا النَّاسُ إِنَّا خَلَقْنَاكُم مِّن ذَكَرٍ وَأُنثَى وَجَعَلْنَاكُمْ شُعُوبًا وَقَبَائِلَ لِتَعَارَفُوا إِنَّ أَكْرَمَكُمْ عِندَ اللَّهِ أَتْقَاكُمْ إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ خَبِيرٌ​
Ey insanlar, biz sizi bir erkek ve bir kadından yarattık ve birbirinizi tanımanız için sizi milletlere ve kabilelere ayırdık. Allah yanında en üstün olanınız Allah'tan en çok korkanınızdır. Allah bilendir, haber alandır. HUCURÂT - 13

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
:tşk:

adnan sertel

Üye
6300 hafıza kartını içindekileri kurtarark şifresini nasıl kırabilirim

kimsenin bilgisi yokmu

Üst Alt