10.02.2009 Turkcell Günün Fırsatı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
use2000

use2000

Üye
    Konu Sahibi
10.02.2009 Turkcell Günün Fırsatı
Kayıt ol, Goller Cepte üyeliği kazan!
Hemen kayıt olan ilk 10.000 Turkcell'li, sezon sonuna kadar Goller Cepte aboneliği kazanıyor.
Hemen katılmak için .
  • <LI style="FILTER: true">Üyelik süresi 2008-2009 sezonunda üyesi olunan takımın kalan tüm maçlarını kapsamaktadır. <LI style="FILTER: true">Digiturk LigTV'den canlı yayınlanan Turkcell Süper Lig maçlarının gol görüntüleri maç sırasında, LigTV'den canlı yayınlanmayan maçların gol görüntüleri ise ertesi gün üyeye gönderilir. <LI style="FILTER: true">Cep telefonu video ve/veya MMS uyumlu ve WAP ayarları yapılmış olan tüm Turkcell faturalı hat ve Hazır Kart kullanıcıları kampanyaya katılabilir. <LI style="FILTER: true">Üyelik tanımlamaları en fazla 48 saat içerisinde gerçekleştirilecektir ve bilgilendirme mesajının gitmesinin ardından başlayacaktır.
  • Gol videolarının indirilmesi için ayrıca ücret ödenmez.

mustione

Üye
şimdi başladılar kayıt almaya yine boşuna uykusuz kaldık zate numarasını taşıyanlara bedava.

elektronikmüh

elektronikmüh

Üye
Düne göre iyi bir fırsat,ligin bitmesinede henüz daha var.

use2000

use2000

Üye
    Konu Sahibi
Daha önce goller cepteyi bedava yaptığında üye olmuştum. Yine işe yarar bir kampanya yapmadı

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
şimdi başladılar kayıt almaya yine boşuna uykusuz kaldık zate numarasını taşıyanlara bedava.

öncelikle çok güzel avantaj. Bende bana ait 4 turkcell var 1 de faturalı. 3 büyüklerin gollerine abone olacağım. Numarasını taşıyana var evet ama dikkat edelim bu sezon sonuna kadar devam edecek numarasını taşıyana 1 ay yani 4 maçlık veriyor. Bu ise şu andan itibaren 14 maç var. Buna birde türkiye kupası ekle toplam neredeyse 20 maç oluyor.

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
hattınızdan kaynalanan bir hata nedeniyle basvurunuz alınamıyor dıyor acaba doldu mu daha yenı haberım oldu off:vur

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
hattınızdan kaynalanan bir hata nedeniyle basvurunuz alınamıyor dıyor acaba doldu mu daha yenı haberım oldu off:vur

katılım devam ediyor. Daha dolmadı. O hatayı bazı numaralara veriyor sebebini ise bilmiyorum. Ama sen sayfayı kapat tekrar deme olmadı bilgisayarı kapat aç tekrar dene mümkünse modemi resetle. Kolay gelsin

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
oldu tekrar tekrar deneyince

imece iletişim

imece iletişim

Üye
Uykusuz kalmadım amma kampanyalarını hiç begenmedim hepsi ofsayt...müşteri memnuniyetinden yoksun...saygılarımla.3 hak vermişler 1 hat için kullanamadan bitecek :):) güzel bir tane olsa saldıracam amma yokk...sevgiler günü var ona kayıt oldum 25 1000 güzel offlu günlükleri sevmiyr amma ne yapacan haftalık aylık yapacak yürrek nerde ......
:):)

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
aynı kampanya sezon öncesi de yapılmıştı.

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Uykusuz kalmadım amma kampanyalarını hiç begenmedim hepsi ofsayt...müşteri memnuniyetinden yoksun...saygılarımla.3 hak vermişler 1 hat için kullanamadan bitecek :):) güzel bir tane olsa saldıracam amma yokk...sevgiler günü var ona kayıt oldum 25 1000 güzel offlu günlükleri sevmiyr amma ne yapacan haftalık aylık yapacak yürrek nerde ......
:):)
valla bende hakkım bosa gıtmesın barı dedım o yuzden kayıt oldum bu gunun kampanyasına geriye 2 hakkım var onlarıda bekletecem belkı turkcell sasırtır bızı guzel bır kampanya yapar:bigstar:

paradox1026

paradox1026

Üye
müşteri memnuniyeti kampanyalarda 0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...