1 Sapık 3 Robot Resim

Konu, 'Konu Dışı' kısmında Mustafa Furkan tarafından paylaşıldı. Okunma: 25117 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. 1 Sapık 3 Robot Resim

  İstanbul polisi, bir sene içinde 5 çocuğa tecavüz eden, 15'ine tacizde bulunan Bahçelievler sapığının peşinde. Mağdur çocukların ifadeleri üzerine 3 ayrı robot resim hazırlandı.
  [​IMG]

  İstanbul Bahçelievler'de ailelerin kâbusu haline gelen sapık ilk olarak 2007 yılının mayıs ayında ortaya çıktı. Bir çocuğun cinsel tacize uğradığını söylemesi üzerine çalışma başlatıldı. Bahçelievler, Güneşli ve Kocasinan semtlerinden art arda şikayetler geldi. Şu ana kadar sapığın 5 çocuğa tecavüz ettiği, 15'ine de tacizde bulunduğu tahmin ediliyor.

  [​IMG]

  ‘OSMAN BURADA MI?' DİYOR

  Sakallı ve uzun boylu olduğu belirlenen 25-30 yaşlarındaki sapığın robot resmi hazırlandı, jandarma dahil olmak üzere tüm emniyet birimlerine dağıtıldı.  [​IMG]

  Sarkıntılıkta bulunduğu ve tecavüz ettiği çocukların ifadesine göre sapık öğleden sonraları tercih ediyor. Bıçakla korkuttuğu çocukla birlikte önceden keşif yaptığı bir binaya gelerek herhangi bir zile basıyor. Megafondan hep aynı yalanı söylüyor: ‘Osman burada mı?' Kapı açılınca binaya girip kurbanını bodruma indirerek tecavüze kalkışıyor. Yetkililer bazı ailelerin korkudan polise başvurmadığını ve bazı çocukların ise olayı anlatamadığını söyledi. Bu nedenle kurban sayısının daha da fazla olabileceği ihtimali değerlendiriliyor.

  [​IMG]  Yazan: Mustafa Furkan
 2. Ya Bu KAdar DA Ahlaksızlık Olurmu?

 3. bhence onların hepsi farklı :S hiç biri benzemiyor. birinde kaşlar qöze doqru birleşmiş
  ve yüz yapıları farklı 2 sinin ince 1 nin kalın. bhence kesinlikle farklılar.

1 Sapık 3 Robot Resim konusuna benzer içerikler

 1. Robot Resim Yapalımmı ( Konu Dışı )

  şimdik resim yapalım sonra robotta yaparız ilerde.. robotresim
 2. Resim çizen robot ( Konu Dışı )

  Günümüz robot teknolojisi hızla gelişmekte. Bir çok robot türü duyduk insanların işlerini kolaylaştıran veya yardımcı olan ama bu biraz farklı. Adı Salvador DaBot. O bir resim yapan robot. Japonyada üretilen ve LASA (Laboratoire d'Algorithmes...
 3. Robot Resim Çizim| FlashFacePremiumv1.2 ( Diğer Android Oyunlar )

  FlashFacePremiumv1.2 http://www.filesonic.com/file/4140393265 2.seçenek http://ul.to/73gcww4u
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14 Şubat 2016 Pazar - 7:55:19