1 nisan 2010 dan sonra türkcel kontör açıklaması

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
er7705

er7705

Üye
    Konu Sahibi
1 nisan 2010 dan sonra türkcel kontör açıklaması
Türkcelin yapmış olduğu açıklama aşağıdaki linkte yer almaktadır.

:box

Sehzade

Üye
eeyw birader ellerne saglık ama bu tl ye gecis bence baya sorun olusturacak

er7705

er7705

Üye
    Konu Sahibi
eeyw birader ellerne saglık ama bu tl ye gecis bence baya sorun olusturacak

önemli değil bi laf vardır bilgi paylaşıldıkça güzeldir
Türkiye de değişimler hep sancılı ve sıkıntılı olur zaten inşallah alışırız

izmirligenc

izmirligenc

Üye
teskler

Larock

Larock

Üye
bence çok iyi olacak. bari 2 günde bir zam yaptıklarında daha net anlaşılır.

haydar_ecevit

Üye
arkadaşlar benim anlamadığım biryer var mesela bende 3tane 150kontörlük kart var ben bu kartları 1nisandan sonra yükleyemeyecekmiyim?

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
arkadaşlar benim anlamadığım biryer var mesela bende 3tane 150kontörlük kart var ben bu kartları 1nisandan sonra yükleyemeyecekmiyim?

Yükleyebileceksiniz o elindeki kartları 31 aralık 2010 tarihine kadar yüklemesini yapabilirsiniz.

atek59

Üye
tşkkürler

cicci27

cicci27

Üye
Ya Herşeyin Hayırlısı Olsun Ama Çok Saçma Sapan İnsanlar Çok Sıkıntı Yaşayacaklar !

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Bunu yıllar önce ilk telsim yapmayı denemişti.Ama alamayan için ha tl olmuş ha kontor ne fark eder:ehe

eQooo

eQooo

Üye
eyvallah bi,lgilendirme için...

Ykaraca

Ykaraca

Üye
Saolun bilgi için...

hhhgggffff

Üye
Arkadaşlar bu kontör geçişi çok sağlıklı olacak inanın çünkü dünyada sadece suriye ve türkiye olmak üzere 2 ülke kontör bazında ücretlendirme yapıyordu türkiyede 1 nisan dan sonra tl bazında ücretlendirme yapacak ve avrupa ülkeleri gibi ücretlendirileceğiz ve her bilgilimizi net olarak görebileceğiz

kurt42

Üye
*genç tarife 15 dk.sı 50 kuruş olmuş, 20 TL yükleyip hepsini bitirirsek, konuşma süresini 600 dk'ye indirmişler
*eskiden 20 TL 100 kontör ile 15 dk.sı 2 kontörden 750 dk konuşma süremiz vardı...

anlayacağımız zam yapmak için bir yöntem..

hhhgggffff

Üye
geçiş sırasında bir takım zamlar gündemde arkadaşlar ve size şu şekilde açıklayayım bütün kampanyaların ve tarifelerin bitiş tarihi 31 mart 2010 tarihinde sona erecek ve ücretlendirme periyotları değişebilir

ysr86

ysr86

Üye
Çok adice ücretlendirme yapmışlar. BTK nın kontör olayını iptal etmek için söylediği sebeple yapılanlar arasında çok büyük terslikler var. Asıl büyük kazığıda kontörlerimiz TL ye çevrilirken yapacaklar. 1 kontörü 25 kuruş olarak kendileince hesaplamışlar ama bize gelince ancak 15 kuruş verirler. Tabi bekleyip görecez.

hhhgggffff

Üye
Çok adice ücretlendirme yapmışlar. BTK nın kontör olayını iptal etmek için söylediği sebeple yapılanlar arasında çok büyük terslikler var. Asıl büyük kazığıda kontörlerimiz TL ye çevrilirken yapacaklar. 1 kontörü 25 kuruş olarak kendileince hesaplamışlar ama bize gelince ancak 15 kuruş verirler. Tabi bekleyip görecez.

arakdaşım kontör birim fiyatını telsim 20 krş dan hesapladı turkcellde çok büyük ihtimalle 20 kuruş olacağı tahmin ediliyo fakat kesin olmayan bilgilere göre 20 nin üzerinde bir birim fiyatı tahmin ediliyor

ucx

ucx

Üye
Bu gerçekten çok güzel oldu arkadaşlar lütfen kötü demeyin. Harika olacak herşey :D çok beğendim bu değişimi. Turkcell seni seviyorum :$

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt