1 ay Ücretsiz internet

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burakaaa123

Üye
    Konu Sahibi
1 ay Ücretsiz internet
arkadaşlar bn bu 1 ay interneti kullanıyodumki birden kontörpara gitmeye başladı. bnde iptal edeyimde tekrar yapayım dedim .iptal ettim ama tekrar üye olamıyorum .hakkınız dolmuştur diyo bana yardım edebilirmisiniz???

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Zaten 1 ay boyunca ücretsiz internet tanımlıyor sana ben yapmadım çünkü 8 tlye sınırsız paketim var arkadaş yaptı kullanıyor neden tl gitti anlamış değilim

burakaaa123

Üye
    Konu Sahibi
artık yapcak bişey yok olan oldu.benim arklarda yaptı onlardan gitmedi benden gitti

erkanaymak

erkanaymak

Üye
bende de gitmişti ilk gün ama bugün iade edildi ve mesaj geldi iade edilmiştir diye :)

rozalp

rozalp

Üye
bir günde 5 mb tı geçmemelisin ayın sonuna kadar

mm_mm

mm_mm

Üye
benden kesılen kontorler geri geldi özür mesajıyla bırlıkte

burakaaa123

Üye
    Konu Sahibi
evet geri geldi ama neye yarar ben üyeliğimi iptal etmişimm

burakaaa123

Üye
    Konu Sahibi
keşke bekleseydim okuldaydım bi anda iptal ettim

Erkut93

Üye
Arkadaslar bende Aylik Ücretsiz İnternet yaptim..1Gün Giriorum ertesi gün kontör gidior.

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Risk almadım,hesabımda hiç Tl yok '0' ve yüklemeyeceğim Şubat başına kadar.(Çünkü epeyi bir veri transferi oldu,100 lerce mb falan :)Kazaya kurban gitmeyelim :) )Şayet kampanya sonunda Tl yüklediğiniz an hesabınızdan düşecektir vs bir ibare ile karşılaşırsam derhal operatör değiştireceğim.

huseyindemirkan

Üye
bende 1 aylık ücretsiz internet yaptım benden kontur kesmediler ama zaten fazla girmiyorum

AbdulkadirAvan

AbdulkadirAvan

Üye
Bende kullanıyorum bu benim 5 yıllık hattım bir haftada 900 mb downland yaptım iyisallah ücret filan istemezler şimdi 0 tl var uyarı mesajı gibi bir şeyde almadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...