1 ay önce Kullandığım kontör bugün geri geldi.

Sponsorlu Bağlantılar

super999999

super999999

Üye
    Konu Sahibi
1 ay önce Kullandığım kontör bugün geri geldi.
Evet arkadaşlar şuan çok mutluyum geçen ay net aldım sınırsız paket felan kontör atacak param yoktu ve bugün baktım bu mesaj gelmiş ve internetim yenilenmişti. Sizde de böyle oldumu

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Fazla vergileri geri veriyolar bana 62 tl geldi :D

• Beğen
Tepkiler: super999999
dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Bana niye gelmiyor bu her ay 1.50 çekiyordu en son [emoji1]

Z3 Compact cihazımdan gönderildi

maxirabit

maxirabit

Üye
vb

Şaka gibi bir tl iadesi yaptılar

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Turkcell yapıyor sanırım şuan diğerleri başlamadı heralde.

maxirabit

maxirabit

Üye
Nisan ve agustos tarihi özel iletişim vergisi diyorlar ama bu yapılan olay, alınan internet paketlerinde ki, fazladan aldıkları tl için geçerli, düz her ay ödenen 1tl küsür vergiyi kapsamıyor. Alınan internet paketleriyle alakalı. 1 küsür tl lik vergi olsa herkese tl iadesi aynı fiyat olurdu. Bana bile iade ettiği 54 tl

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Nisan ve agustos tarihi özel iletişim vergisi diyorlar ama bu yapılan olay, alınan internet paketlerinde ki, fazladan aldıkları tl için geçerli, düz her ay ödenen 1tl küsür vergiyi kapsamıyor. Alınan internet paketleriyle alakalı. 1 küsür tl lik vergi olsa herkese tl iadesi aynı fiyat olurdu. Bana bile iade ettiği 54 tl
Teşekkürler yanlış anlamışım

GreaTH

GreaTH

Üye
Net paketi kullanmıyorum hic bari 5 TL vereydin :D

Cadillac34

Üye
Milleti mi dolandırıyorlar ne yapıyorlar?

GreaTH

GreaTH

Üye
Netten bakiyorm Hic boyle bi bilgi Yok

maxirabit

maxirabit

Üye
İnternet paketi kullananlar için geçerli, internet paketi kullanmayanlara, o süre zamanı içinde kullanmamışlarsa, ücret iadesi yapılmıyor, internet kullanmadım diyorsunuz mesajda yazan "internet hizmetleri için" diyor mesajı daha iyi okursanız daha iyi anlayacaksınız
Net paketi kullanmıyorum hic bari 5 TL vereydin :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
REsmi Gazetede Onaylandıya İşte Alınan Vergiler Geri Verildi Banada 3 Tl Verdiler

asigsasi

asigsasi

Üye
54 tl geri ödenen vergiden vaktinde nasıl bir kesinti yapmışlar öyle :close_tema:

• Beğen
Tepkiler: super999999
maxirabit

maxirabit

Üye
Aynı paketi 1 ay içinde 4 kez aldığımı bilirim, o yüzden olsa gerek 54 tl iade etmiş olabilirler ama verdiği tl miktarı aldığım paketi bile karşılamıyan türden, sadece internet paketine 100 tl veriyorum, bir ay boyuncada bu paket yetmiyor genelde, yeniden alıyorum yada bir çok kez alıyorum paketi, işlerim gereği adsl de kullanmaya sıcak bakmıyorum, mobil internet kullanıyorum bu hafta bile daha pazartesiden itibaren evde toplamda 1 gün durabildim, şehir dışına gidiyorum lazım oluyor, toplantıya giriyorum firmaya dosya maili atılması gerekiyor onu arabada giderken hallediyorum o yüzden adsl bende boş yere ağırlık olduğundan mobil hep kullanıyorum

maxirabit

maxirabit

Üye
Yine iade ettiler, eylül ayına ait, bu kez 7.26 tl geri ödendi bana

maxirabit

maxirabit

Üye
Şaka gibi 7 tl verdiler kendi yüklediğim tl miktarı onların hediye ettiğiyle, sakız parası gibi

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye

Bana Verilene Bak Rezillik

maxirabit

maxirabit

Üye

Bana Verilene Bak Rezillik
Dalga geçiyorlar hem zaten btk da akk yla ilgili geçiş süreci tamamlandı ama nasıl bir işse en düşük sınırsız mobil bağlantı hızı artık 128 kpbs olacak tabi turkcell halen şansını hep zorluyor, sınırsız paketlerinde 1kpbs lık paketler duruyor halen, onları kaldırmadılar

• Beğen
Tepkiler: KinG Tornado
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Dalga geçiyorlar hem zaten btk da akk yla ilgili geçiş süreci tamamlandı ama nasıl bir işse en düşük sınırsız mobil bağlantı hızı artık 128 kpbs olacak tabi turkcell halen şansını hep zorluyor, sınırsız paketlerinde 1kpbs lık paketler duruyor halen, onları kaldırmadılar
Harbi 128 ne ya rezillik. Bende hiç fark yok yine gazete resimleri geç geliyor sayfalar ağır açılıyor. Yıl 2017 olacak. Ben 1128 olmalı diyorum en az çünkü reklamlar 300mbit hatta 1gbit yalanları ile dolu demekki tek doğru 128 kbs den 10kbs bize düşüyor

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt