0xc0000022 hata kodu. pc gidici, lütfen yardım.

Konu, 'PC Donanım Teknik Yardım' kısmında xkadir61 tarafından paylaşıldı. Okunma: 5141 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 0xc0000022 hata kodu. pc gidici, lütfen yardım.

arkadaşlar dun yeğenim pc'de oyun oynarken ne yaptıssa bu gün baktığımda 0xc0000022 bu hatayı alıyorum.
    mozilla firefox'a tıklıyorum bu hatayı veriyor. denetim masasına giriyorum aynı hata. bazen msn'dede oluyor. her proğramda ve yapılan bazı işlemlerde hep bu kodla ilgili yazılar çıkıyor.
    sistemi geri yükledim. olmadı.
    raset atınca düzeliyor sonra yeniden nüksediyor bu hata. pc'yi 3-4 hafta önce tamamen sıfırdan silp windows kurdum. aynı duruma tekrar düşmek istemiyorum. not32 ile virüs taraması yaptım. birkaç turuva atı tehdidini sildiğini belirti.
    ne yapmam gerektiği hakkında fikiri olanların yardımlarını bekliyorum.

Yazan: xkadir61
  2. arkadaş bu düzelmez bendede oldu.her türlü onarım yapayım diyorum hep hata veriyor en iyisi format :oke:

0xc0000022 hata kodu. pc gidici, lütfen yardım. konusuna benzer içerikler

1. msn hata kodu yardım lutfen

selam arkdaslar,bı arkadasıma messengersın son surumunu yukledık 2009 u bazılarının msn adresını sorunsuz acıyor ama bzılarınınkını acmıyor,mesela benımkı acılıyor ama onunkı acılmıoor ve su hata kodunu verıyor:8100030d napmalıyız lutfen...
  2. YARDIM LÜTFEN PC hata veriyor kapnıyor

arkadaşlar 15 gün bir hata alıyorum pc de mavi ekran sonra restart su hatayı alıyorum storport.sys ne yapacagımı bilmiyorum pc den yararlanamıyorum sistem vista home basic X86 bit gigabyte 8s648fxp-rz ıntel p4 3.00 1280 ram ddr 400 256 mb palit...
  3. iphone 3g 4.0.1 den 4.1 e yükseltmek 6 numaralı hada kodu yardım lütfen:(

Mrb arkadaşlardaha 1 ay olmadı abd den iphone 3g aldım ama ne varki almaz olaydım bir türlü ayar tutturamadım neyse şimdiki sorunum telefonnu 4.0.1 deyken farbrika ayarlarına geri yükledim sonra tlf kafayı yedi elma ekranından çıkmıyordu şu...
  4. yukleme hATA yardım lütfen

arkadaşlar progeam oyun yuklerken bazılarını ukluyor bazılarını yuklemiyor en bşta tomtom yuklemiştim şimdi yukleyemiyorum aynı hata igodada oldu bazı oyunlardada cihaz iphone 3g 8gb ios 4.2.1 jalibreak Uploaded with ImageShack.us
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Temmuz 2015 Cuma - 20:19:48