Güç Butonuna Yeniden Başlat Seçeneğini Ekleme [FLASH GEREKMEDEN]

Sponsorlu Bağlantılar

mferdi

mferdi

Üye
z deki resource apps içindeki sysapp.r.14 dü c resource apps içine at işlem tamam teli gümletmeyin kesin çözümkonuyu açan kayahan14 yardım ben mferdi saygılar

• Beğen
Tepkiler: Kayahan14

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
z deki resource apps içindeki sysapp.r.14 dü c resource apps içine at işlem tamam teli gümletmeyin kesin çözümkonuyu açan kayahan14 yardım ben mferdi saygılar

onu yaptım telefon önce yarı ıngilizce oldu.sonra o z'deki dosyayı kopyaladım c'ye yapıştırdım.restart yaptım kapatma menüsü falan düzeldi türkçe oldu ama sessiz simgesi yok hala.küçük bi sorum daha var.tweaks'i kurcalamiştim biraz.bi alakası olabilirmi
ben başka çıkar yol bulamadım :( Telefon o hale geldiyse hardlamışsındır çoktan :D
Telefonun da nedeni oluyoduk kusura bakma :)

SW Reset :) :)

mferdi

mferdi

Üye
bilmiyosan kurcalama orjinal ayarlar twıaks eski haline dön ve tekrar dene okbirinci sayfaya bak kardeşim

cubeyr

cubeyr

Üye
kardeş ben twiaks setup dosyasını bulamadım ekte diyosun ama verdiğin linkte yok veya ben bulamadım

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Var ekin içinde

• Beğen
Tepkiler: Jan ve yaren_dede
Jan

Jan

Üye
Kayahancım teşekkür ediyorum ve twiaks ı sadece kullansak nasıl olur ? Onun paylaşımı varmı tek olarak

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Yazdıklarını aynen yapıp teli yeniden başlattığımda reboot yazısı gelmedi tweaks'ta da no data yazıyor s60v5 olduğundan mıdır?

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Kayahancım teşekkür ediyorum ve twiaks ı sadece kullansak nasıl olur ? Onun paylaşımı varmı tek olarak
evet tweaks ı zip in içinden alıp tek olarak kullanabilirsin kullanışlıdır :)
Yazdıklarını aynen yapıp teli yeniden başlattığımda reboot yazısı gelmedi tweaks'ta da no data yazıyor s60v5 olduğundan mıdır?
Evet kardeşim gördüğün gibi s^3 bölümü
sen degismedinmi teli hala :p
malesef abi napalım :(

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede

tupac05

Üye
verdiğin zipin içinde tweaks diye birşey bulamadım kardeşim

muratezer

Üye
Çok Teşekkür ediyorum. Uzun zamandır böyle birşey arıyordum. Üstelik Türkçeleştirilmiş bir şekilde buldum. Çok ama çoook teşekkür ederim. Ancak bunu telefonuma uyguladıktan sonra telefonu SESSİZ moduna aldığımda SESSİZ simgesi gözükmüyor. Simgeyi göremediğim için bazen sessizde kalıyor ve sorun yaşıyorum. Bana bu konuda yardımcı olurmusunuz ?

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Çok Teşekkür ediyorum. Uzun zamandır böyle birşey arıyordum. Üstelik Türkçeleştirilmiş bir şekilde buldum. Çok ama çoook teşekkür ederim. Ancak bunu telefonuma uyguladıktan sonra telefonu SESSİZ moduna aldığımda SESSİZ simgesi gözükmüyor. Simgeyi göremediğim için bazen sessizde kalıyor ve sorun yaşıyorum. Bana bu konuda yardımcı olurmusunuz ?
malesef öyle bi hata var.bn onun yerine başka bi uygulama kullanıyorum.çokta kullanışlı.hem ekrandan tuşları kilitleyebiliyorum.hemde ekrandaki kilit tuşuna Uzun basılı tutunca yeniden başlat çıkıyor :) sna da tavsiyemdir [LanternSoft] Extra Buttons v1.04(0) Symbian^3 Unsigned Türkçe - MaxiPDA - MaxiCep

okankayci

okankayci

Üye
Öncelikle zipin içinden çıkan klasörleri xplore ile öylece C hafızasına çıkarın. Sonra ekteki dosyadan tweaks i kurun daha sonra XPLORE İLE zipin içindeki sysap belle 3.0 en.twk nin üstüne tıklayıp kurun plugins installed diyecektir sonra telefonu yeniden başlatın. Bitti...

REBOOT YAZISINI DEĞİŞTİRME
Tweaks programına giriyoruz ve böyle bir ekran çıkıyor

Sonra sysapp yazana tıklıyoruz

en aşağıda ki yere tıklayıp istediğimiz yazıyı yazıyoruz
[/img][/url]

Ve gördüğünüz gibi
temayı alabılırmıyım :D

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Adı carbonara grow