Avea internet paketleri (yeni) 5 MB 9 KONTÖR

Sponsorlu Bağlantılar

satcell

satcell

Üye
    Konu Sahibi
Avea internet paketleri (yeni) 5 MB 9 KONTÖR
İnternete artık daha ucuza bağlanın!

Cep Telefonundan İnternet :

Paket İsmi Paket Boyutu(MB) Paket Fiyatı Abonelik için
Faturasız Hat Haftalık Paketi
(PAKET5) 5 MB/hafta 9 kontör/hafta
* ABONE PAKET5 yazıp,
9495'e gön n.

Faturalı Hat Aylık Paketi
(PAKET5) 5 MB/ay 5 YTL/ay
** ABONE PAKET5 yazıp,
9495'e gönderin.

* Fiyata KDV ÖİV dahildir.
**Fiyata KDV dahil, ÖİV hariçtir.

Dizüstü Bilgisayardan İnternet için:

Paket İsmi Paket Boyutu(MB) Paket Fiyatı
* Abonelik için
PAKET1000
(Faturalı Hatlar için) 1000 MB 35 YTL/ay
* ABONE PAKET1000 yazıp,
9495'e gönderin.

PAKET4000
(Faturalı Hatlar için) 4000 MB 55 YTL/ay Avea Müşteri Hizmetleri'ni(444 1 500) arayın.

Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
Bilgi için teşekkürler..

fenomen01

fenomen01

Üye
bilgilendirdiğin için teşekkür ederim

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
işte sonunda işe yarar bi tarife gelmiş internet için tabi başka bir hikayesi çıkmazsa bu tarifenin

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
Kardeş peki bunu nasıl ipdal edcez

evilbrk

Üye
kardeş eyw ben indirdim kullanıyom fakat avea internetten mi yoksa avea vap gprs denmi baglancam hangisi ile yapmam lazım bide hangi programı onerirsiniz??*

intro

intro

Üye
internet degil gprs.... iptal etmek için mesaj attım ama hala bi cevap yok.. bilginize

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
avea gprs wap da internette aynı yere bağlanıyor sorun olmaz takma kafana....

ayrıca iptal işlemini denedim tam bir hafta dolunca cevap geliyor. ve tarife doğru tam 9 kontor kesiliyor arada fazla kontor kesilmiş gibide olabilir ama ekliyolar geri :) klasik avea hareketleri

schumici

schumici

Üye
cepten internetle kontörlü olarak hiç işim olmaz hp ipaq 514 üm vardı ama şimdilik kardeşim kullanıyo. ama wi-fi li telim olmasa bile hayatta internete kontörümü yedirtmem

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Bu ne 5MB miş hemde 9 kontore 10 kontör ver 30MB al doya doya kullan turkcell daha iyi be kardeş bunlar turkcellin yanından bile geçemezler. belli bir süre içinde bedava yaparsa alırım yoksa yok. paylaşımın için sağol

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
yalnız türkcell in 30 mb 10 kontor kampanyası günlük bir kampanya o yüzden her gün 10 kontor vermek 30mb kullanmayan birisine hiç cazip gelmez eğer haftalık olsaymış süpermiş tabiki ama malesef hala ve hala gprs de en iyi vodafone

murat55_

murat55_

Üye
senın dedıgın gunluk bu haftalik ıyı oku...balaban6162

burak1000

burak1000

Üye
Bu ne 5MB miş hemde 9 kontore 10 kontör ver 30MB al doya doya kullan turkcell daha iyi be kardeş bunlar turkcellin yanından bile geçemezler. belli bir süre içinde bedava yaparsa alırım yoksa yok. paylaşımın için sağol
sayın arkadaşım burada hepimize karşı turkcell i savunurken şunu gözden kaçırıyorsun
tükcell kampanyasında internet paketine web sayfalarını dahil etmediğini ayrıntılı olarak açıklamadığından dolayı birçok kişinin tel faturası 10 ytl yerine 140 ytl geldiğini biliyormusun bilmiyorsan
al bunu oku

ultraadrenalin

ultraadrenalin

Üye
teşekkürler kardeş bilgilendirdiğin için...

Üst Alt