lütfen yardım PDF dosyası nasıl oluşturulur?

Sponsorlu Bağlantılar

xkadir61

xkadir61

Üye
    Konu Sahibi
lütfen yardım PDF dosyası nasıl oluşturulur?
arkadaşlar adobereader in açabileceği bir pdf uzantılı dosya oluşturmak istiyorum.
bunu; adobe reader ve acrobat reader ile oluşturamadım. şu an pc'ye acrobat reader yüklü, bu proğramla ,veya başka bir şekilde ,pdf uzantılı dosya oluşturabilirmiyim.

toprakumit

toprakumit

Üye
arkadaşlar adobereader in açabileceği bir pdf uzantılı dosya oluşturmak istiyorum.
bunu; adobe reader ve acrobat reader ile oluşturamadım. şu an pc'ye acrobat reader yüklü, bu proğramla ,veya başka bir şekilde ,pdf uzantılı dosya oluşturabilirmiyim.

Kardeşim al sana pdf oluşturucu sevgiler :)

Salihyet

Salihyet

Üye
teşekkürler, benimde aklımda böyle bi şey vardı bulmşken indireyim ;)

--------------- Ekleme ---------------

Kardeşim al sana pdf oluşturucu sevgiler :)

paylaştığın dosyanın uzantısı yok , içnde ne var bilmiyorm ama belirtilmemiş bi dosya.. tehlikeli vs. olabilir diye indirmedim, bi kontrol et kimsenin canını acıtmamış olrsn ;)

toprakumit

toprakumit

Üye
teşekkürler, benimde aklımda böyle bi şey vardı bulmşken indireyim ;)

--------------- Ekleme ---------------

paylaştığın dosyanın uzantısı yok , içnde ne var bilmiyorm ama belirtilmemiş bi dosya.. tehlikeli vs. olabilir diye indirmedim, bi kontrol et kimsenin canını acıtmamış olrsn ;)

Arkadaşım öyle virüslü şeyler yollicak bir adam değilim için rahat olsun ;)

assasinn

assasinn

Üye
programı açtıgında zaten yazıyor nasıl oluşturulacagı arkadaşım
programı telefonumdakim pdf okuyucu programında açmak istiyorum açılmıyor arkadaşlar bu konuda yardımcı olabilecek bi arkadaş varmı_? bu arada telefonum:nokia 63 00

celilcemre

celilcemre

Üye
teşekkürler

necatibaltacı

necatibaltacı

Üye
Arkadaşım bende pardüs adında işletim sistemi var onda open office die bi oofice programı var ordan open office kendi power point word den yaptıgın belgeyi pdf olarak çıkarabilirsin yada direk open office indşir hemde o parasız

ihd_90

ihd_90

Üye
:oke:bence media-converter dan onlıne bi şekilde yapmak daha ii:oke:

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Çok eski bi konu ama ben yinede yönlendirme yapmak istiyorum... Gerekli bütün detaylar BURADA bulabilirsiniz...

Üst Alt