n73 hafıza kartı

Sponsorlu Bağlantılar

intoman

intoman

Üye
    Konu Sahibi
n73 hafıza kartı
arkadaşlar n73 de 1 gb lik hafıza kartı var bunu değiştirmek istiyorum labilecek max kart kaç gb ve piyasada 4 gblik miniSD kart varmı ??????

Tec/-/no

Tec/-/no

Üye
4 gb önermem. ya cok kasar yada hafızanı eksik gösterir zaten klavuzunda max 2gb takın diyor..

technoman34

technoman34

Üye
Arkadaşım Maxımum 2gb Desteklıyor O Cihaz.

g0dsp3LL

Üye
evet saglikli kullanabilmen icin 2gb tavsiye ederim bende.

by_ayaz

Üye
bende 2gb var ve hiç sorunsuz calısıyo ve hiç sikayetim yok

toprakumit

toprakumit

Üye
Arkadaşım telin Düz N73 ise 1 Gb sonrası kasar bence değişme... Fakat N73 Me ise en üst sınır 2 Gb... Telefonuna sinir olmak istemiyorsan değiştirme ... :pro:
______________________________________________________________SEVGİLER!!!!

dgn_abdullah

dgn_abdullah

Üye
2 gb yeterrrr

by_ayaz

Üye
Arkadaşım telin Düz N73 ise 1 Gb sonrası kasar bence değişme... Fakat N73 Me ise en üst sınır 2 Gb... Telefonuna sinir olmak istemiyorsan değiştirme ... :pro:
______________________________________________________________SEVGİLER!!!!

ne alaka anlamadım benim ki n73 dü 2 gb bi sorun görmedim n73 me yaptım daha iyi oldu ve hız gayet güzellll

ramazan12345

ramazan12345

Kapalı Hesap
arkadsım 4gb
kullanıyor
hiçbir sorun yok

valent

valent

Üye
arkadasım bendede n73 var 2 gb kullanıyorum hıc sorun yasamıyorum.fazlası zarar dostum.

can karayel

can karayel

Üye
ben n95de 8gb kullanıyorum hiç kasma yok
n73de rahatlıkla 4gb kaldırır ama gidipte benim gibi ucuz ve çin malı hafıza kartı alma adam gibi kaliteli al sonra başın yanmasın

sysworm001

Üye
DÜZ N73TE 2GBDE CANAVAR GİBİ KASMA YOK ME"YLEDE HİÇ Bİ FARKI YOK İKİSİNDEDE 4GB YEMEZ:islik

necromonic

Üye
n73 ile n73 me arasında donanım olarak bi fark yok, işlemci hızı da ram i de ikisinin de aynı. yani n73 te 2gb çalıştıran n73 me de de 2gb aynı verimle çalıştırır. 1senedir n73 ü 2gb toshiba kart ile çalıştırıyorum sorun yok, hatta aldıktan 2 ay sonra filan me ye çevirdim telefonu bi fark yok. kartta en fazla 100mb boşluk bırakıyorum ona rağmen doluluktan dolayı kasma gibi bişey hissetmedim. ama daha fazlasını destekler mi bilmiyorum

AkreP_KraL_19_1

AkreP_KraL_19_1

Üye
intoman

intoman

Üye
    Konu Sahibi
kendi sorumu cevaplıyayım 2 gb düz n73 te hiç kasmadan calışıtor 4 gb ise telde biçimlendirme yaptığın taktirde her türlü çalışıyor..

can karayel

can karayel

Üye
rütbem yokki sözümüzü dinletelim 8gb bile kaldırır n73

_vezir_

Üye
bende 4 gb kullanıyom n80 de sorun yok aynı

firat353535

Üye
yanlış biliosundur ben aldım 4 gb minisdhc telefon hafıza kartı bozuk dio baska bisi demio ama bilgisayarda çalışıyo nolur bende madurum yardım edin!

kapan70

kapan70

Üye
kanka 4 gb önermem hem sen o 4 gb a ne atcan ki 2-3 varsa iiii olur:)

Üst Alt