pc'yi tv'ye nasıl bağlarım?

Sponsorlu Bağlantılar

güvercin

güvercin

Üye
    Konu Sahibi
pc'yi tv'ye nasıl bağlarım?
2 hafta önce Sapphire HD 2600 XT ekran kartı aldım aldığım yerdeki satıcı bana televiztonu bağlayabilirsin dedi ben bir türlü beceremedim bağlamayı ekran kartının üstünde S-video girişi mevcut birde yanında dönüştürücü vermişlerdi bununda bir ucu S-Video girişi diğer uçlarıda kırmızı yeşil mavi renkten oluşan bir üçlü giriş yuv mu ne deniyormuş onuda tam bilmiyom bi yardımcı olurmusunuz nasıl yapacam ben bu işi:bilmem:

leiche

leiche

Emekli Yönetici
:bilmem: anlamam
keske yardımcı olabilseydim

EageN

EageN

Üye
S-video girişi olan scartlar mevcut onlardan 1 tane edin daha sonra iki tarafı s-video olacak şekilde 4 pinlik kablolardan bul. Scartı televizyona takarak pc s-video cıkısından baglayabilirsin

güvercin

güvercin

Üye
    Konu Sahibi
S-video girişi olan scartlar mevcut onlardan 1 tane edin daha sonra iki tarafı s-video olacak şekilde 4 pinlik kablolardan bul. Scartı televizyona takarak pc s-video cıkısından baglayabilirsin
televizyonda zaten S-video girişi var ama yanında verdikleri kablo ne işe yarıyo o zaman ben birde onu anlamadım yuv diye bi şey demişti onunla bağlayamazmıyım

AKATLI

AKATLI

Üye
bende bu işlerden anlamıyom :horse:

EageN

EageN

Üye
YUV bilmiyorum

Sana lazım olan her iki tarafı s-video olan kablo 5-10 YTL civarı bir kablo ( Uzunluguna göre fiyat farklılık gösterebilir)

technonur

technonur

Üye
eğer televizyonun lcd yada plazma ise muhtemelen dvi yada hdmi girişi vardır ekran kartında dvi çıkışı mevcut bir ucu dvi diğer ucu hdmi kablo alırsan çok net bir görüntü alabilirsin yuv component kablo kullanmana hiç gerek yok s-video kablosuylada net bir görüntü alamazsın eğer televizyonunda bu girişler mevcut değilse 2.seçenek s videodan s videoya yada s-videodan scarta yada s videodan compozit çıkışa döndürebilirsin ama kalite tatmin etmez

akula

akula

Üye
elindeki parçların resimlerini koyabilirsen yardımcı olmaya çalışırım birde aldıgın kartın tabiki

xxbayoxx

Üye
yha bnde pc mi televizyona baglamak istiyom ama hangi kablo lazım bilmiyom söyleyin lütfen elimdeki ekran kartı nvıdıa 64mb ekran kartı

emre_kalay

emre_kalay

Üye
2 hafta önce Sapphire HD 2600 XT ekran kartı aldım aldığım yerdeki satıcı bana televiztonu bağlayabilirsin dedi ben bir türlü beceremedim bağlamayı ekran kartının üstünde S-video girişi mevcut birde yanında dönüştürücü vermişlerdi bununda bir ucu S-Video girişi diğer uçlarıda kırmızı yeşil mavi renkten oluşan bir üçlü giriş yuv mu ne deniyormuş onuda tam bilmiyom bi yardımcı olurmusunuz nasıl yapacam ben bu işi:bilmem:
kardeş sen belamısın yaw 3 tane forum dolastım aynı konu bune yaw:bann::@

kurtoglu2046

Üye
ben yaptım ama tatmin edici değil s video o yüzden hiç uğraşma derim

güvercin

güvercin

Üye
    Konu Sahibi
kardeş sen belamısın yaw 3 tane forum dolastım aynı konu bune yaw:bann::@
ne zamandan beridir soru sormak bela oluyo 3 tane forum dolaşmış olabilirsin ben sana göremi konu açıp soru soracam konu aynı olabilir ama her konunun içeriği aynı olmaz çünkü herkes kendi durumuna göre soruyo çok sıkıldıysan ilgilenme sırf bunları yazmak için de forumu kirletme:nono:

Üst Alt