Tüm Tridentlerle ilgili sorunlarını yazın derdinize çare olalım..

Sponsorlu Bağlantılar

dodgerroger

dodgerroger

Üye
    Konu Sahibi
Tüm Tridentlerle ilgili sorunlarını yazın derdinize çare olalım..
Arkadaşlar telefon ve ya tabletle ilgili sorunlarınızı paylaşın size elimden geldiğince yardımcı olayım.. Tüm cihazlarını kullandım ve sorunları nasıl çözeriz bilgimi paylaşmak isterim.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

smileplease03

Üye
Selam dostum. Anneme t 6800 aldım fakat sesi çok az çıkıyor. ben de forumlardan yola çıkarak sesi yükselttim, bu kez cızırdıyor. Fabrika ayarlarına döneyim dedim, bu kez de şifre istiyor?
1) ses en fazla 7 birim mi oluyor? Daha fazla yükseliyor mu? Nerden yapacağım?
2) Fabrika ayarlarına dönmek için şifre nedir?

ismim mehmet toksoy
telefonu alalı 2 gün oldum, eğer bu sorunları çözemezsem telefonu cayma hakkımı kullanarak tlfnu iade edip paramı alıcam?
Acele cvp
tlfla da görüşbiliriz
0537 374 52 84

dodgerroger

dodgerroger

Üye
    Konu Sahibi
fabrika ayarına döndünüz şifre: 1122 olmazsa da 1234 olarak deneyin olacaktır.
Ses ayarlarına gelince *#3646633# yapın size ingilizce bir menü açılacak buradan 3. seçenek Audio seçin. sonra 2. seçenek Normal Mode seçin daha sonra 1. Seçeneği atlayın. 2. Seçenek Speech burdan ses gelen ve giden konuşma ayarlarını yaparsınız. 2. seçenege girdikten sonra 8. 16 level settings kısmını açın. Max Analog Gain kısmını 128 yapın. Step kısmının altındakini ise 6 yapın.daha sonra geri deyin 7. Volume 6 ya ve rakamı 240 getirin aşağı yukarı yaparak.tekrar geri deyip. volume5 e aynı şeyi yapın bu ssefer 224 e getirin ve volume4 e geçin geri seçeneğiyle 208 yapın daha sonra volume 3 kısmına gelin aynı şekilde192 ye çıkarın ve geri seçeneğiyle çıkın
4. melody kısmına gelin ve aynı işlemleri uygulayın
6. Microphone kısmına gelin yine aynı işlemleri yapın fakat volume 6 yı 255 e çıkarın daha sonra volume 5 i 248 ve volume 4 ü ise 244 e çıkarın
kesinlikle telefonu açma kapama tuşuna basıp çıkış yapmayın bu tuşa basarsanız ayarlarınız güncellenmez ve bir değişiklik yapılmaz eski ayarlar kullaanılır. sadece geri seçeneğiyle çıkın ve size Update parameter? sorusu sorulacak buraya EVET diyorsunuz ve cihazınızın sesini kontrol edip farkı görebilirsiniz eğer ses dediğiniz gibi aşırı patlak çıkıyorsa ses ayarlarından 1 2 seviye kısıp istediğiniz verimi alabilirsiniz.

Kolay gelsin

memograpy26

Üye
Merhaba ben trident a7 kullanicisiyim türk malı diye aldım android 2.3.6 iphone tipi arayuzu ile gercek su ki yazılım güncelleyemiyorum ve telefonum cok yavas benim telefonuma uyabilecek bi android yazılılımı varmı? Tesekkur ederim simdiden

timurusta

Üye
abi benimde a7 sorunum mar millet a7 diyince dili tutuluyo cevaplayamıyorlar bende pc suite bağlayamadım :/

vtecvtec

Üye
saygılarımla öncelikle yeniyim forumda kendimi tanıtmak gibi bi fırsatım olmadan direk yazmak durumunda kaldım affınıza sığınarak. Trident a7 cep telefonu aldım recovery yapıodum daha önce suanda yapamıyorum E:/ de bişileri bulamadıgını yazıo telefonun recovery kısmında bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz :S

rakyak

Üye
selamın aleykum formda bende yeniyim benimde bi sorunum var trident 1313 telefonum var uygulamaları acmıyor neden acaba ? yardım ederseniz cok sevinirim

rakyak

Üye
selamın aleykum benimde trident 1313 telefonum var uygulamaları acmıyor neden acaba ? yardımcı olursanız sevinirim

trident111

Üye
trident td 2122 aldım yeni. fotograf çekmek istedim ancak yetersiz bellek dedi. bunun üzerine hafıza kartını taktım ki boş alan mevcut. hafıza kartını tanıdı. ancak hala foto çekemiyorum yetersiz bellek hatasından.

lagaluga-007

Üye
ahmet bnde aynı telefondan aldım kamera yı aç sol alttaki ayarlara gir orda telefon hafızası ve hafıza kartı diye 2 seçenek var ordan seç düzelecektir

renas95

Üye
Benim bir T-11 im var. Kullanılabilir java uygulamalarını indirip kurduğumda sorunsuz çalışıyor. Ancak bolt browser kullanamıyorum. Kurduktan sonra açılırken önce uzun süre bekletiyor,sonra da internete bağlı olduğum halde internete bağlı değil gibisinden bir hata verip kapatıyor kendini. Bolt kullanmam lazım ama olmadı bir türlü. Sorun ne olabilir nasıl çözülebilir? Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler..

berke4

Üye
arkadaşım benim telefonum tident tr68 avea bedava internet kullanıyorum faceye giremiyorum çünkü girdiğimde login deyince 404 forbidden hatası veriyor.bir şey indirmek istediğimde ise origin server diyor en 300kb dosya indirebiliyorum1bu sorunların çözümünü daha kimse bulamadı bi yardımcı olun arkadaşlar:bilmm

adojet

Üye
Ya abi trident m10 kullanıcısıyım telefonum 3 gün öncesine kadar facebook'a giriyodu sonra anasayfada gezinirken ''dolaylı talep alındı kullanıcı verileri tekrar gönderilsin mi'' diye bir uyarı geldi bende tamam dedim ve şuan her faceye girmek istediğimde bu uyarı geliyor faceyede girmiyo yardımcı olabilirmisiniz bilginiz varsa :/

OKAN TOKGÖZ

Üye
TRİDENT td2122 telefona program flan yüklemiştim baya bi menüde neler var diye baktıgımda telefon menü ye bastıgımda reset atıyo ne yapacagımı bilen varmı yardımcı olsa bvana

3srar26

Üye
Trident TD-2122 format kodu lazım

- - - Eklendi - - -

TRİDENT td2122 telefona program flan yüklemiştim baya bi menüde neler var diye baktıgımda telefon menü ye bastıgımda reset atıyo ne yapacagımı bilen varmı yardımcı olsa bvana
aynı sorun bendede var çözümünü bulabildin mi?

yilmazcx

Üye
İyi günler kızımın dt36 telefonu var. Rehbere şifre koymuş ve şifreyi unutmuş. şifreyi sıfırlayamadık. fabrika ayarlarına geri dönüş yaptık olmadı. şifre 1234 denedik olmadı. şifre 1122 yaptık yine olmadı. Ne yapmamız gerekiyor yazılımmı atmamı lazım. Yazılım atmamız gerekiyorsa yazılım programı verilirse sevinirim teşekkürler.anladığım kadarıyla burda cevap veren yok.

t0101

Üye
trıdent e8 uygulama kurma hangı uzantı acıylr

akherdal

Üye
Trident TD2122 (servisi E8 diyor)...
e-postalarıma bakmak için "opera mini"nin değişik versiyonlarını yükledim. birinde (???) hotmail.com daki e-postalarıma bakabildim.
ancak başka versiyonlarını denemek için yükleme(ler) yaptığım. Menü tuşu işlemez oldu.
Trident'in istanbul'daki merkezine 2(iki) kez aynı sorun için gönderdim. 2-5 gün gibi kısa süre içerisinde menü tuşunun işlevi geri gelmiş olarak çalışır vaziyette geri gönderdiler. buraya kadar sorun yok merkez hallediyor.
"işletim sistemi nedir, hangi uygulamalar yüklenebilir, bu sorunu kalıcı olarak çözülebilir mi..." diye mesaj attım kendilerine... gelen cevap çok basit, "...işletim sistemi küçük ... uygulamaları kaldırmaz..." cevabını verdiler.(cevap vermeleri bile güzel birşey...)
ben kurcalamaya devam edeceğim ve eminim ki menü tuşu işlevini yine kaybedecek... yine sorunu çözecekler...
birincisinde diod-flash değişti, yazılım yüklendi; ikincisinde yazılım yüklendi dediler...
bu sorunu ben kendim halletmek istiyorum. yazılım yükleyerek bu sorun çözülüyorsa bunu ÖĞRENMEK istiyorum.
bu konuda ne yapılması gerekiyorsa yapmaya hazırım.
Yardımlarınızı bekliyorum. teşekkür ediyorum.
Trident TD2122 (servisi E8 diyor)...
e-postalarıma bakmak için "opera mini"nin değişik versiyonlarını yükledim. birinde (???) hotmail.com daki e-postalarıma bakabildim.
ancak başka versiyonlarını denemek için yükleme(ler) yaptığım. Menü tuşu işlemez oldu.
Trident'in istanbul'daki merkezine 2(iki) kez aynı sorun için gönderdim. 2-5 gün gibi kısa süre içerisinde menü tuşunun işlevi geri gelmiş olarak çalışır vaziyette geri gönderdiler. buraya kadar sorun yok merkez hallediyor.
"işletim sistemi nedir, hangi uygulamalar yüklenebilir, bu sorunu kalıcı olarak çözülebilir mi..." diye mesaj attım kendilerine... gelen cevap çok basit, "...işletim sistemi küçük ... uygulamaları kaldırmaz..." cevabını verdiler.(cevap vermeleri bile güzel birşey...)
ben kurcalamaya devam edeceğim ve eminim ki menü tuşu işlevini yine kaybedecek... yine sorunu çözecekler...
birincisinde diod-flash değişti, yazılım yüklendi; ikincisinde yazılım yüklendi dediler...
bu sorunu ben kendim halletmek istiyorum. yazılım yükleyerek bu sorun çözülüyorsa bunu ÖĞRENMEK istiyorum.
bu konuda ne yapılması gerekiyorsa yapmaya hazırım.
Yardımlarınızı bekliyorum. teşekkür ediyorum.
Benim yüklediğim dosyalar MRE .vxp uzantılı...İstanbul'daki merkezine gönderiniz 2-5 gün içerisinde faal olarak geri gönderiyorlar.. ben iki defa menü sorunu için gönderdim. sorunu çözdüler. yakında tekrar göndereceğim. yine menü tuşu çalışmaz olacaktır...
opera mini v4.4 iyi çalışıyor. hotmail deki e-postaları okuyanını arıyorum da....

quake90

quake90

Üye
Arkadaşlar, Trident E8 Telefon aldım yeni. Birisi ile görüşmeye başlayınca kulağıma götürdüğümde veya götürmediğimde hiç fark etmiyor görüşme başladığı an ekran kararıyor yani ışıkları gidiyor... sorum şu: sürekli açık kalmasını istiyorum bu şekilde kapanınca tuş kilidinden açmam gerekiyor sonra telefonun dokunmatik tuş kilidi var o devreye giriyo... ona basıp, örnek veriyorum operatörün numarasını çevirmek güç oluyor... Sizlerden isteğim görüşme esnasında ekran ışığı hiç kapanmasın (tuşu kitlemesin yani...) İlginiz için şimdiden teşekkürler arkadaşlar Eksik olmayın. ^_^

sevkituruc

Üye
Trident E8 var kardeşimde.
Menü kayboldu sadece arama mesajlar verehber var . fabrika ayarlarına dönermi? ne yapabiliriz?

[email protected] teşekkürler

Üst Alt