Pttcel ilk faturam=14,50 tl(sorusu olanlar)

Sponsorlu Bağlantılar

farukiurfi

farukiurfi

Üye
bende 26 eylulde gectım 250 mb yi kullandım hzı sanki hala aynı fatura çok gelmesinden şupheleniyorum bir bu aya özel 6.25 tl vergsi falan geldi faturadan hariç

xenon56

xenon56

Üye
Pttcell de yeni faturalı hat alınabiliyor mu ? Alınabiliyorsa kaç tl ?

abdullahpolat

abdullahpolat

Üye
vodafone cepnet te sinirsiz internet kota dolduktan sonra 64kbit, pttcell de 128 kbit. daha ne olsun ki ;)

omerkizil02

Üye
herseyi geçtim mesala ben 250 mb astim internete baya girdim vergiler dahil faturam 16 tl yi geçmedi diyebileck kimse0var mi ? Bir de fatura son ödemesi ne zaman
5 Agustosta PTTCELL 14 Lük Faturalıya hattımı taşıdım, (ilk faturam ne gelir diye korkuyordum) 14,50 TL Ödeyeceğimi öğrenince sevindim. PTTCELL kulanımı hakkında öğrenmek istediğiniz sorular varsa bildiğim kadarıyla yardımcı olmak isterim. Herkese saygılar.
hocam herseyi geçtim 250 mb ti geçipte hız düşmesi ile nete girmeye devam ettiğin halde faturan da vergiler dahil 16 tl yi geçti mi bir de fatura son ödemesi ne zaman ben işin hız konuşun da falan değilimkısa zaman da bilgi verirsen sevinirim şimdiden tsk'ler

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Beyler 40gb ta yaklaştım hızım hala düşmedi mükemmel

DalvikCache

DalvikCache

Üye
15.53tl gözüküyor

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Multivinn a taktim şebeke bulmadi nedense telefonu modem olarak kullanıyorum sıkıntı yok aktarım hızı 800kb/sn lere kadar çıkıyor

omerkizil02

Üye
anladım ben de 5800 var 3g li ben de de aynı durum geçerli
Multivinn a taktim şebeke bulmadi nedense telefonu modem olarak kullanıyorum sıkıntı yok aktarım hızı 800kb/sn lere kadar çıkıyor
anladım ben de 5800 var
3g li ben de de aynı durum
geçerlifatura son ödemesi tarihi ne zaman acaba

eminis43

eminis43

Üye
    Konu Sahibi
Fatura kesimi 26/09/2013
Son ödeme tarihi 21/10/2013
Ödenecek tutar 15.50TL
Faturalı 14.00 Liralık tarifedeyim her ay böyle geliyor

Son düzenleme:
_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
Bende bu pazartesi başvurdum bekliyorum bakalım 14lük tarife :)

esmeran3

esmeran3

Üye
kardeşim internet için ? alınır mı bu pttcell i biri açıklayabilir mi?

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
Uyduk bikere işte deneyip görecez

pafta23

Üye
Bende 1 buçuk ay önce geçtim pttcelle çok rahat 14 tl ye mükemmel. açıkçası ilk başta korkmuştum. çünki yurt içi internet diye bir ibare vardı. hani yurt dışı sitelere girince haricen ücret alacakmı diye. ama ilk faturam 14 tl geldi ve sıkıntı kalmadı. herkeze tavsiye ederim. rahat rahat istediğiniz sitelere girin.

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
Fatura sorun değilde çekim gücünden çok korkuyorum

nina16

nina16

Üye
Gerçekten bende çok memnunum, hem hesaplı, hem çekimi iyi ..diğerlerine para yedirmek boşuna.

mustafaytug

Üye
pttcell deyim internete chromeden felan sorunsuz giriyorum. Ama ekstra program olarak indirdiğimiz whatsapp facebook twitter instagrama felan girmiyor yardım lazım :/ telefon s4

eminis43

eminis43

Üye
    Konu Sahibi
Telefon ayarlarına bakınız, sorunsuz girmesi gerekir

Üst Alt