Maxiplus 5 Rom ! V2

Sponsorlu Bağlantılar

mcEnGin34

mcEnGin34

Üye
    Konu Sahibi
Maxiplus 5 Rom ! V2
Merhaba arkadaşlar,

MaxiPlus 5 için beklenen rom artık gururla karşınıza sunmaya hazırladım.
6 adet maxiplus 5 telefonda denedim. Hiçbirinde sorun çıkmadı. Test edildi onaylandı.
Beklentilerinizi tamamen karşılayacak bir telefon karşınızda, kurulum için video ekliyorum.

İyi günler dilerim. Sağlıcakla kalın.

Cwm Recovery,
Orjinal Recovery,
Root ve Cwm Yükleme Yeni Yöntem,

Download linki :

Rom Kurulumu
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

CWM Yükleme
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: darkness24, FK5896, Neagf ve 1 kişi daha

asadanugur

Üye
rom yükleme konusunda fazla bilgim yok telefonu root etmemiz gerekiyor mu? rom dosyalarını hangi klasöre atmamiz gerekiyor ve turkcellin orjinal uygulamaları silinecek mi yardımcı olursan sevinirim.

mcEnGin34

mcEnGin34

Üye
    Konu Sahibi
rom yükleme konusunda fazla bilgim yok telefonu root etmemiz gerekiyor mu? rom dosyalarını hangi klasöre atmamiz gerekiyor ve turkcellin orjinal uygulamaları silinecek mi yardımcı olursan sevinirim.
Rom kurulumu için video ekledim. Kurulum için cwm recovery gereklidir. google da aratırsan gerekli bilgileri bulabilirsin. root yapmanıza gerek yok. Turkcell`in tüm uygulamaları silinmiştir. Samsung telefon gibi çalışmaktadır.

CWM anlatımı video olarak eklenmiştir. Bilginize

asadanugur

Üye
Rom kurulumu için video ekledim. Kurulum için cwm recovery gereklidir. google da aratırsan gerekli bilgileri bulabilirsin. root yapmanıza gerek yok. Turkcell`in tüm uygulamaları silinmiştir. Samsung telefon gibi çalışmaktadır.

CWM anlatımı video olarak eklenmiştir. Bilginize
teşekkürler

umutercanugur

Üye
hocam ben cwm yükle dediğimde yükleyemiyor onu nasıl aşıcamcwm yüklerken fastboot a almaya çalışırken sizin vidyonuzda aygıtı tanıyo ama bende tanımıyor

mcEnGin34

mcEnGin34

Üye
    Konu Sahibi
hocam ben cwm yükle dediğimde yükleyemiyor onu nasıl aşıcamcwm yüklerken fastboot a almaya çalışırken sizin vidyonuzda aygıtı tanıyo ama bende tanımıyor

Windows 7 - 8 x64 bilgisayar da deneyin. x86 da driver'ı otomatik bulmuyor.

umutercanugur

Üye
64 bit hocam zaten

mcEnGin34

mcEnGin34

Üye
    Konu Sahibi
64 bit hocam zaten
Bilgisayardan Denetim Masasına girin, Donanım ve Ses - Aygıtlar ve Yazıcılar - Bilgisayarın üzerine Sağ tıkla Aygıt yükleme ayarları - Evet bunu otomatik olarak yap'ı seçip- Değişiklikleri Kaydet basın. Bu işlemden sonra fastboot driver'ı otomatik yükleyecektir.

umutercanugur

Üye
onu zaten en başta yaptım hocam

erydoan

Üye
abi cwm yükledim cihazı tanıyo ama ses artırma tuşuyla güç tuşuna basıyorum cwm ekranı gelmiyo eski ekran geliyo yardımcı olurmusun

düşlertanrısı

Üye
rom videosunu izlerken herşeyi ona göre yaptım ama ses açma tuşuyla güç tuşuna basınca hard reset yeri açılıyor birde cwm yi kurarken uzun bir süre bekledim ama kurmadı aygıtı tanımladı ayrıca.

mamimusti

mamimusti

Üye
Hocam CWM yi yükledi ama güç tuşuyla ses açma tuşuna bastığımda orjinal recovery mod geliyor nasıl olacak...Herşey aynen sizin videoda ki gibi oldu ama CWM açılmadı acaba telefonum rootlu ondan mı oldu... :blink::tşk::teslimol::smdance:

darkness24

Üye
telefonum garantide benim güncelleme yüklerken brick olmuştu gelince deneyeceğim turkcell uygulamaları telefonu çok yavaşlatıyordu umarım çalışır deneyen arkadaş yorum atarsa güzel olur :)

mcEnGin34

mcEnGin34

Üye
    Konu Sahibi
Cwm yükleyemeyen arkadaşlar zte nin sitesin 2012 romunu kurup denesin. Zte son güncellemede engel yaptı. Bilginize.

• Beğen
Tepkiler: mamimusti
0MG90

0MG90

Üye
Hocam CWM yi yükledi ama güç tuşuyla ses açma tuşuna bastığımda orjinal recovery mod geliyor nasıl olacak...Herşey aynen sizin videoda ki gibi oldu ama CWM açılmadı acaba telefonum rootlu ondan mı oldu... :blink::tşk::teslimol::smdance:
Zaten o gelir. Telefonun sd kartına at zip li romu fashboot klasörünede boot.img dosyasını at boot dosyasını yükle ilk önce sonra hboot moda al recovery i aç cwm açılacak oradan install for sd card mı ne öyle bir yazı çıkacak zip li romu bulmazsa sen bul yükle

• Beğen
mcEnGin34

mcEnGin34

Üye
    Konu Sahibi
Zaten o gelir. Telefonun sd kartına at zip li romu fashboot klasörünede boot.img dosyasını at boot dosyasını yükle ilk önce sonra hboot moda al recovery i aç cwm açılacak oradan install for sd card mı ne öyle bir yazı çıkacak zip li romu bulmazsa sen bul yükle
Cwm yi yükleyememiş arkadaş o yüzden romu da kuramıyor. Zte son güncelleme ile Cwm yüklenmesini engelledi. Zte nin sitesinden 2012 romunu indirip kurması lazım.

• Beğen
mamimusti

mamimusti

Üye
İlginiz icin tesekkur ederim arkadaslar. Cwm ve Rom u yükledim. Tekrar sagolun.

Üst Alt