Galaxy S4 GT 9505 İmei Silinen Cihazlar İçin Çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

volyonden

Üye
Amma uzattın diyeceksin ama; dediğin şekilde güncelleme yaptım başarıyla sonçlandı. imei gitmedi. ayarlardan baktığım zaman güncellenme senin verdiğin sürüm. ama telefonda bi değişiklik yok sadece ekran kayerken yazılar daha iyi okunuyor. başka ne gibi değişiklikler olması gerekir?

- - - Eklendi - - -

Amma uzattın diyeceksin ama; dediğin şekilde güncelleme yaptım başarıyla sonçlandı. imei gitmedi. ayarlardan baktığım zaman güncellenme senin verdiğin sürüm. ama telefonda bi değişiklik yok sadece ekran kayerken yazılar daha iyi okunuyor. başka ne gibi değişiklikler olması gerekir?

uppsss!!! supersu çalışmıyor sıkıntı olabilir mi? ayrıca ne işe yarar :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Supersu versiyonu nedir ? Bu küçük uygulama cihaz üzerinde tam yetkiye sahip olmanuz icindir.

Tapatalk HD ile yazılmıştır.

• Beğen
Tepkiler: volyonden

volyonden

Üye
Supersu versiyonu nedir ? Bu küçük uygulama cihaz üzerinde tam yetkiye sahip olmanuz icindir.

Tapatalk HD ile yazılmıştır.

''yüklenmiş SU kodlaması yok ve supersu bunu yükleyemedi. Bir problem var'' yazıyor. versiyon güncel 1.51 sürümü. markete girince de zaten yüklü yazıyor güncelle yazmıyor

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
''yüklenmiş SU kodlaması yok ve supersu bunu yükleyemedi. Bir problem var'' yazıyor. versiyon güncel 1.51 sürümü. markete girince de zaten yüklü yazıyor güncelle yazmıyor
Şimdi siz cihazı hangi root dosyası ile root yaptınız bilmiyorum ancak eksik bişeyler var.Şimdi siz Nowipe bir yazılım yüklediğiniz için daha önceki sistemin üzerine kuruldu ve veri kaybınız olmadı no wipe anlamıda bu zaten ancak cihazın sağlıklı çalışması için format atmalısınız ki zaten esas riskli olan konuda bu.Üzgünüm ama daha fazla yasal olmayan klon imei kullanımı konusunda bilgi veremiyeceğim bilginize .Ancak bunun dışında yapmanız gereken adımlar belli cihazınızda değiştireceğiniz en ufak bir format esnasında imei silinme ihtimali mevcut olduğunu unutmayınız.Saygılarımla

volyonden

Üye
tamam dostum gene de sağol. ben bu işi çözaceğim. root yapmadım ama şimdi yapacağım gerekli dosyaları yüklüyorum.ardından CWM recovery yükleyeceğim. supersuyuda sildim zaten. sana da yardımından dolayı teşeekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
tamam dostum gene de sağol. ben bu işi çözaceğim. root yapmadım ama şimdi yapacağım gerekli dosyaları yüklüyorum.ardından CWM recovery yükleyeceğim. supersuyuda sildim zaten. sana da yardımından dolayı teşeekkür ederim

Rica ederim yinede bir şeye ihtiyacınız olursa farklı konularda ilgili bölümlerde konu açınız yardımcı olmaya çalışırım.:oke:

volyonden

Üye
root root dosyasını yüklüyorum sonra telefon açılıyor ve android kırmızıya dönüyor hata veriyor. sonra tekrardan açılıyor ama yükleme başarısız. supersu çalışmaya başladı ama ondada roor görünmüyor. ilginç

burak1011

Üye
:tşk:

eskbxl

eskbxl

Üye
arkadaslar imeili klon olan bir telefonu bu yolla tekrar orginal room yuklediginizde klon imeil gidiyor orjinal imeil geliyor ben denedim.
bilginize

• Beğen

mafiret

Üye
benim telefonumda samsun galaxy s4 9500 ama bnde suan 4 parçalı m9 rom indiriyorum bn rusya sürümü olan 4,3 indirmiştim ama beenmedm tekrar 4.2 ye döndüm ve ımei deişti 0049 oldu şebeke alanda gitti 2 gündr uraşıyorm denemedim yol kalmadı bu 4 parçalı yı yükleyince sorun hallolurmu tek parçalı mg9 yükledim faıl hatası verdi romu kurarken neden verir bu faıl hatasını yardımcı olurmusun lütfen yoksa kafayı yicem

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Öncelikle geçmiş olsun.Zira geri dönüş mümkün değil dönüş yapılması mümkün olsa bile cihazınız garanti dışı kalmış durumda şu an Öncelikle şu an cihazınıza tekrar rusya romu yükleyin ilerleyen günlerde çözümünü paylaşacağım.Şimdilik sizin için en kolay yöntemi belirttim.

mafiret

Üye
hmm yanı hiç bi şekilde olmas diyosunuz sizden en kısa zamanda cvp bekliyorum saolun cvp yazdığınız için rahatsız ettim özür dilerim olmassa dediğiniz ibi bn yine rusya romu yuklim

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

mafiret

Üye
evet haklısın ama işte insan panik yapıyo aynen s3 varken bde kaçdea eri dömdüm ileri roma ittim defalarca böle bişeyle karşılaşmadm s4 de gördm bn bu olayı tmm saolun takip edecem hergn inşllah çözüm bulursunuz

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet haklısın ama işte insan panik yapıyo aynen s3 varken bde kaçdea eri dömdüm ileri roma ittim defalarca böle bişeyle karşılaşmadm s4 de gördm bn bu olayı tmm saolun takip edecem hergn inşllah çözüm bulursunuz

Mutlaka çözümü çıkacaktır.Öncelikler sayaç olayını halledilsin sonra down olayı kolay.Siz telefonu kullanmanız için tekrar 4.3 yapın isterseniz nasılsa sayacınız artık aktif arabistan sürümü yükleyin onda daha stabil diye okudum :oke: hem denemiş olursunuz çözüm bulunana kadar :oke:

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
link yenilenene kadar :locked:

crazyemre34

Üye
cümleten hayırlı cumalar benim 9505 s4 üm birden bire kullanırken imeil null null oldu nasıl düzelte bilirim neler denediysem olmadı allahrızası için yardım.

Üst Alt