Galaxy S4 Sorularını Burdan Soralım

Sponsorlu Bağlantılar

Ferzan

Ferzan

Üye

Bence biraz daha bekleyin ve telefonu root yapın romu değiştirmeden efs yedeğinizi alın ve öyle rom yükleyin sorun olursa yedeği yüklersiniz

Lütfen ilgili konularda sor bundan sonra . giriş dillerinden tr seç ayrıca artan ses kapatabilmen içi ya destekli custom rom yada root yaptıktan sonra modunu yüklemelisin.
bu konuda aynı özellikler yapılmış onun için burada sordum ayrica giriş dili türkçe ama türkçe karakterleri klavyede göstermiyor çğış harfleri

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Klavyeni tr olarak secilimi peki bak su sekilde olcak klavye ve üzerine basili tuttugundan gelir

Ekli dosyalar

Ferzan

Ferzan

Üye
Klavyeni tr olarak secilimi peki bak su sekilde olcak klavye ve üzerine basili tuttugundan gelir

Evet aynı bu şekilde fotoğraf ile aynı ama klavyede dediğim türkçe karakterler çıkmıyor

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici

Evet aynı bu şekilde fotoğraf ile aynı ama klavyede dediğim türkçe karakterler çıkmıyor

Tr dil yüklü ise ve seçili ise çıkması gerekiyor klavyenin yazım esnasındaki ekran görüntüsünü paylaşırmısın.Custom rom kullanıyorsan eksik bişeyler olabilir. dil paketini tekrardan indir.

muratvemine

muratvemine

Üye
Galaxy s4 aldım 3 hafta oldu fakat kafama takılan birkaç sorularım var.
1-Çok ısınıyor özellikle Hd oyun oynarken, tüm güncellemeleri yaptım fakat yine aynı.Sizde de mi öyle?
2-Nba 2013 oynunu oynarken 40 dkkada %20 şarj yiyor.Çok geldi bana bu oran.Normal midir?
3-Fifa 12 nasıl yüklenir?Bir türlü yükleyemedim.

Ferzan

Ferzan

Üye

Tr dil yüklü ise ve seçili ise çıkması gerekiyor klavyenin yazım esnasındaki ekran görüntüsünü paylaşırmısın.Custom rom kullanıyorsan eksik bişeyler olabilir. dil paketini tekrardan indir.

buyrun ekran görüntüleri

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Tamam sorun yok basılı tutup sececeksin işte klavye TR istiyorsan klavye programlarına bakacaksın.:)

• Beğen
Tepkiler: Ferzan
Ferzan

Ferzan

Üye
senin ne demek istediğini anladımda aynı bu klavyede türkçe karakterler olanlarıda gördüm onun için sorma gereği duydum :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
senin ne demek istediğini anladımda aynı bu klavyede türkçe karakterler olanlarıda gördüm onun için sorma gereği duydum :)

Vardı sanki klavye arkadaşım ama yazımı zor oluyor zaten.Otomatik tamamlama işimi görüyor tr harfleri yerine yazıyor.

• Beğen
Tepkiler: Ferzan

narcissuss

Üye
Arkadaşlar merhaba.
Paralel ithalat s4 aldım "egy-mısır" kiesden güncelleme felan yapılmıyor biliyorsunuz. Gerçi odin ile güncelledim ama bu cihazları tr koduna çeviremiyormuyuz yokmudur bi yolu?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Arkadaşlar merhaba.
Paralel ithalat s4 aldım "egy-mısır" kiesden güncelleme felan yapılmıyor biliyorsunuz. Gerçi odin ile güncelledim ama bu cihazları tr koduna çeviremiyormuyuz yokmudur bi yolu?

Csc değiştirme icin oncelikle root yapmalisin.Sonra marketten csc changer indirip kodu değiştirebilirsiniz. Tabi romda tr olmali buna dikkat ediniz.

omer7

Üye
öncelikle bütün müslüman kardeşlerimin bayramı mubarek olsum
devletimize milletimize islam alemine hayırlara vesile olsun
efs yedeğini aldım romu kurduktan sonra efs yedeğini yükledim
ama imeil değişmedi
orjinal roma geri dönmek zorunda kaldım
ben hiç rom yükleyemeyecekmiyim
bir çaresi yokmu bu sorunun

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Kullandığınız cihaz neydi.9505 mi ?

omer7

Üye
i9500 yurt dışı kayıtlı

- - - Eklendi - - -

beenim anlayamadığım yükleyenler nasıl yüklüyor

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
i9500 yurt dışı kayıtlı

- - - Eklendi - - -

beenim anlayamadığım yükleyenler nasıl yüklüyor

Anladım 9500 cihaziniza herhangi bir stock sürümü odin ile yükleyiniz.Ancak ilk once mısır surumu deneyiniz.Sonucta orjinal olsa stock surumle geri getirilebilir eger klon ise cok dikkatli olmalısınız.

suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
S.a benim sorunum samsung galaxy s4 e root attım cmw de yüklendi eski haline getirmek istedim orjinal rom bulup telefonuma uygun odinle attım pass da verdi telefon acıldı recorvy modu eski haline döndü herşey normal fakat cihazdurumu permissalkiese taktım tekrardan güncelleme atayım dedim telefon tekrar dan yazılım güncellemeyi desteklemiyor diyor telefondan da yazılım bulmaya calısıom en yeni güncellemeler zatem yüklü diyo ne yapmalıyım telefonu servise verecem cihaz durumu resmi yasıyodu eskiden şimdi permissal yazıyo (türkçesi serbest bırakıldı ) acilll yardım lütfennnnnn....!Hotfile.com: One click file hosting: I9500XXUBMEA_I9500OJVBMEA_TUR.zipattım romda bu orj,nal rom

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
S.a benim sorunum samsung galaxy s4 e root attım cmw de yüklendi eski haline getirmek istedim orjinal rom bulup telefonuma uygun odinle attım pass da verdi telefon acıldı recorvy modu eski haline döndü herşey normal fakat cihazdurumu permissalkiese taktım tekrardan güncelleme atayım dedim telefon tekrar dan yazılım güncellemeyi desteklemiyor diyor telefondan da yazılım bulmaya calısıom en yeni güncellemeler zatem yüklü diyo ne yapmalıyım telefonu servise verecem cihaz durumu resmi yasıyodu eskiden şimdi permissal yazıyo (türkçesi serbest bırakıldı ) acilll yardım lütfennnnnn....!Hotfile.com: One click file hosting: I9500XXUBMEA_I9500OJVBMEA_TUR.zipattım romda bu orj,nal rom

Imzamda odin surum konusu var son surumu xxubmea ustune kurunuz ve telefonu fabrika ayarlarına getiriniz cihazin sd depo bolumunude formatlayiniz.

suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye

Imzamda odin surum konusu var son surumu xxubmea ustune kurunuz ve telefonu fabrika ayarlarına getiriniz cihazin sd depo bolumunude formatlayiniz.

bu romu mu indireyim ? hocam ben bunu indirip kurmustum zaten

- - - Eklendi - - -

Üst Alt