Tavsiye Pp25 kullanımı (jb'siz uygulama yükleme programı)

Sponsorlu Bağlantılar

bycoo32

bycoo32

Üye
ben indiriyorum yüklüyorum fakat uygulamayı başlat diyince girip çıkıo oyun yada uygulamadan.ipad mini kullanıyorum

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
bycoo32

bycoo32

Üye
saol kardeşim kusurabakma gözden kaçırmışım

wolfmen1818

wolfmen1818

Üye
Teşekkürler kardeşim biliyorum çok eski konu ama ipod'umda yaşamadığım bir sorunu 2 hafta kadar önce aldığım iPad 4 'ümde yaşadım.
itunesse bağlamadığım halde uyglamalar bir zaman sonra atmaya başlıyor çok sinir bozucu :off:
yani bir yere gidiyoruz tam hava atçam çat kapanıyo illa bilgisayara bağlıcam düğmeye bascam yapıyorum .oluyor ama acaba appstore girince mi bir şeyler oluyor itunnesi sildim hayatımdan ama hala atıyor:vur

larten123

larten123

Üye
Teşekkürler kardeşim biliyorum çok eski konu ama ipod'umda yaşamadığım bir sorunu 2 hafta kadar önce aldığım iPad 4 'ümde yaşadım.
itunesse bağlamadığım halde uyglamalar bir zaman sonra atmaya başlıyor çok sinir bozucu :off:
yani bir yere gidiyoruz tam hava atçam çat kapanıyo illa bilgisayara bağlıcam düğmeye bascam yapıyorum .oluyor ama acaba appstore girince mi bir şeyler oluyor itunnesi sildim hayatımdan ama hala atıyor:vur

bu sıralar aynı sorun bende de var bilgisayara bağlamadığım halde yüklediklerim açılmadan atıyor pcye bağlamak zorunda kalıyorum sorunun kaynağı bence appstoredaki üyeliğimiz belki ondan çıkış yapıp kullanırsak sorun düzelir

• Beğen
Tepkiler: wolfmen1818
wolfmen1818

wolfmen1818

Üye
bu sıralar aynı sorun bende de var bilgisayara bağlamadığım halde yüklediklerim açılmadan atıyor pcye bağlamak zorunda kalıyorum sorunun kaynağı bence appstoredaki üyeliğimiz belki ondan çıkış yapıp kullanırsak sorun düzelir

Evet olabilir ama dünden beri düşünüyorum bak ne buldum sorun icloud otomatik yedeklemeden kaynaklanıyor olabilir
Şarja takınca ekrani kilitleyince wi-fi ye bağlanınca otomatik yedekliyordu ben onu devre dışı bıraktım bakalım kapanıcaklar mı

Benim iPad ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi

larten123

larten123

Üye
Evet olabilir ama dünden beri düşünüyorum bak ne buldum sorun icloud otomatik yedeklemeden kaynaklanıyor olabilir
Şarja takınca ekrani kilitleyince wi-fi ye bağlanınca otomatik yedekliyordu ben onu devre dışı bıraktım bakalım kapanıcaklar mı

benim icloud kapalı ama bende neden böyle oluyor :D

• Beğen
wolfmen1818

wolfmen1818

Üye
benim icloud kapalı ama bende neden böyle oluyor :D

Evet ya sana yazdıktan sonra baktım da ben kapatmıştım ya benimkiler yine kapanıyor :((

larten123

larten123

Üye
  • Beğen
WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar açılıp direk kapanma sorununu şu sıralar herkes yaşıyor.Ben daha çözümü bulamadım.Bulursanız eğer konuya ekleyelim.

bycoo32

bycoo32

Üye
igo turkey app sini bulabilen varmı

turanist_94

Üye
Selamlar,

Arkadaşlar Display Recorder lazım bana acil bir şekilde yükledim fakat uygulamayı açtığım gibi kapanıyor.Çözüm yok mudur?

bycoo32

bycoo32

Üye

kardesım soyle bırsey yapılabılır mı sacma gelebılırım ama bı dusunce.
Tomtom avrupa var ındırdım kurdum. Cracklı tomtom turkey.ipa dosyasınıda download sıtelerınden ındırdım.malum jb sız yukleyemıosun. .ipa dosyasını rar gıbı açarak ıcnden harıtasını alıp tomtom avrupanın harıtalar kısmına atabılırmıyız.
Sacma olabılır sadece dusunce

- - - Eklendi - - -

ondan kaynaklanmıodur kardesım ben icould kullanmıom hıcbır sekılde eszamanlamada yapmıyorsum sorun aynı

• Beğen
wolfmen1818

wolfmen1818

Üye
Tomtom avrupa var ındırdım kurdum. Cracklı tomtom turkey.ipa dosyasınıda download sıtelerınden ındırdım.malum jb sız yukleyemıosun. .ipa dosyasını rar gıbı açarak ıcnden harıtasını alıp tomtom avrupanın harıtalar kısmına atabılırmıyız.

- - - Eklendi - - -

ondan kaynaklanmıodur kardesım ben icould kullanmıom hıcbır sekılde eszamanlamada yapmıyorsum sorun aynı

E ozaman appstoredan mı?

larten123

larten123

Üye

- - - Eklendi - - -

Malesef öyle bir şey yok Itoolsu aç applitiona gel ipade tıkla ipayı oraya sürükle install de ordan yüklemeyi dene ben denedim ama need jailbreaked yazdo bir de sen dene

real 0726

Üye
PP25den indirdiğim uygulamaların ipaları yerel disk d downloads klasöründe tutuluyor.Ben bu klasörü silsem herhangi bir sorun yaratır mı ?

Üst Alt