Galaxy S III Güncelleme Geldi

Sponsorlu Bağlantılar

newsted42

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S III Güncelleme Geldi
Arkadaşlar S III Güncelleme Geldi Şuan itabiriyle Kiesten yüklüyor bilginize.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Hangi güncellemeymiş o

att_sml9238

att_sml9238

Üye
indimi güncelleştirme ne güncellemesi bi açıklasan

serdar_gs

serdar_gs

Üye
4.2.2 yada farklı bişey yok sammobile sitesine ve twitterinde göremedim 4.1.2 emf6 olabilir arkadaşa gelen :D

att_sml9238

att_sml9238

Üye
evet 4.2.2 alakası yok dediğin gibi EMF6 da gelen bişey var mı?

newsted42

Üye
    Konu Sahibi
Güncelleme PDA:MF6 /Phone : MA5 /Csc:MF1 yazılım bilgileri arkadaşlar

crazy_burhan

crazy_burhan

Üye
4.3 geldi sanirim,sanslisiniz yaa :D

vatoshunter

Üye
Biraz önce yükledim 920 mb kadar bir yükleme yaptı. Android sürümüne baktım şimdi 4.1.2 değişen bir şey göremedim.
Ayarlar, menüler vs aynı bilginize.

Sürüm: PDA:MF6 / PHONE:MA5 / CSC:MF1 (TUR)

lobi55

lobi55

Üye
920mb lik yükleme yapıldı ve degisen birsey yok ilginç.

s.ileli

s.ileli

Üye
Arkadaslar dun ingiltere romu emg4 yukledim farkli olarak sadece tus kilidini n dalgalanmasi belirgin olmus o kadar

ilkerator

ilkerator

Üye
Ya şu zıkkım "your device has been modified, vs deyip guncelleme aramaması olayının çözümünü bilen var mı OTA da? Cihazım rootsuz olmasına rağmen böyle diyor, kapatıp açma işe yaramadı

s.ileli

s.ileli

Üye
Ya şu zıkkım "your device has been modified, vs deyip guncelleme aramaması olayının çözümünü bilen var mı OTA da? Cihazım rootsuz olmasına rağmen böyle diyor, kapatıp açma işe yaramadı

Forumun birinde gördüm güncelleme alan telefon da oluyormuş bir iki günde duzeliyor mus ben beklememek icin factory reset atiyorum recovery mod dan duzeliyor

custave

custave

Üye

fabrika ayaricek

ilkerator

ilkerator

Üye
Forumun birinde gördüm güncelleme alan telefon da oluyormuş bir iki günde duzeliyor mus ben beklememek icin factory reset atiyorum recovery mod dan duzeliyor

Fabrika ayarı çekmeden yedeklemem gereken birşeyler var mı? Rehberi yedekledim zaten sd karta. Bir de cihazı Almanya dan aldım, imei kaydı falan yaptırdım vs. Bunlarla hiçbir alakası yok değil mi, şebeke sinyalini arar hale gelmeyeyim :-)
Bu arada telefonum rootsuz

att_sml9238

att_sml9238

Üye
vardır belki yaa biz göremiyoruzdur sıkmayın canınızı :D

lobi55

lobi55

Üye
bende biraz önce yükledim değişen bir şey yok versiyonda sadece telefon biraz daha hızlandı

ravenas

ravenas

Üye
Bende bi güncelleme falan gözükmedi 4.2.2 vardı 4.1.2 ye geri döndüm sammobile'den indirdim yazılım sürümü: PDA:MD3 / Phone:MA5 / CSC:MC1 diyor telefon s3 , acaba 4.1.2 ye geri döndüğüm için olabilir mi yani orjinal romu 4.2 ye yükselttim sonra sammobile'den 4.1.2 ye geri döndüm bi sorun olmaz demi :D

s.ileli

s.ileli

Üye
Fabrika ayarı çekmeden yedeklemem gereken birşeyler var mı? Rehberi yedekledim zaten sd karta. Bir de cihazı Almanya dan aldım, imei kaydı falan yaptırdım vs. Bunlarla hiçbir alakası yok değil mi, şebeke sinyalini arar hale gelmeyeyim :-)
Bu arada telefonum rootsuz

Gereken birsey olduğunu sanmıyorum yinede resim müzik video varsa yedekle root suz olması farketmez