UC Browser hakkında. (Tartışma Ortamı)

Sponsorlu Bağlantılar

canumy

Üye
    Konu Sahibi
UC Browser hakkında. (Tartışma Ortamı)
Arkadaşlar sanırsam UC Browser Internet Explorer alt yapısını kullanıyor. Eğer öyle ise bir şey ilgimi çekti IE'nin kendi uygulamasından maxicep'e giriyorum. Varsayayım 5 saniye iken UC Browserde 3-4 saniye filan sürüyor. Eğer IE alt yapısı kullanıyorsa aradaki performans farkı nereden kaynaklanıyordur. Bilgisi olan yazarsa sevinirim bunuda bir tartışalım.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
UC Browser İE tabanlı ama speed mode açıkken bulut tabanlı çalışıyor. Muhtemelen ilk kurulumdaki gibi kullaniyorsun ve spped mode aktiftir. Her şeye ragmen yine de bazi sayfaları özellikle gorsellerin yogun oldugu sayfalari daha hizli olabilir. Cunku uc browser sayfalardaki gorselleri duşuk kalitede yukler.

canumy

Üye
    Konu Sahibi
UC Browser İE tabanlı ama speed mode açıkken bulut tabanlı çalışıyor. Muhtemelen ilk kurulumdaki gibi kullaniyorsun ve spped mode aktiftir. Her şeye ragmen yine de bazi sayfaları özellikle gorsellerin yogun oldugu sayfalari daha hizli olabilir. Cunku uc browser sayfalardaki gorselleri duşuk kalitede yukler.

Açıkladığınız için teşekkürler. O yönden düşünmemiştim.

flutewoddy

flutewoddy

Üye
UC Browser'dan herhangi bir siteye girerken falan sürekli uygulamadan atıyor sizce neden ?

serinaga

serinaga

Üye
Bence UC Browser'ı kaldır ve yeniden kur ...

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Ben çok defa kaldır kur yaptım ama yine atıyor. Buna rağmen bir kez daha deneyeceğim. Olmadı Amber arkası odak sorunu için zaten sıfırlama planım var. :)

canumy

Üye
    Konu Sahibi
Biraz önce UC browserden siteye girdim hiç bir sorun olmadı. Tek sorun üye girişi yapamadım.

flutewoddy

flutewoddy

Üye
Kaldırıp yeniden yükledim ama değişen bir şey yok yine atıyor.

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Bence UC Browser'ı kaldır ve yeniden kur ...

Bence UC Browser'ı kaldır ve bir daha kurma kafan rahat etsin :good: Bende sosyal ağlara girmiyordu en son güncelleme ile düzeldi o sorun ama genede ısınamadım yani sildim gene

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Ie candır:P

DalvikCache

DalvikCache

Üye
ucbrowser her platformda berbat bir tarayıcı bence

sympatico

Üye
Uc browser denince aklıma eskiden girdigim dandik siteler geliyor ust barda uc browser reklamı yaparlardı , aklıma işlemiş sadece kotu sıtelerde reklamı yapıldığından kotu diye , o yuzden kullanmıyorum

canumy

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar neden UC'yi bu kadar kötü görüyorsunuz anlamıyorum. WP OS forum kategorisine girerken resim çektim bakın hem hızlı hem sorunsuz reklam filan yok :megafon:

Üst Alt