Nokia Lumia 1020 Türkiye'ye Gelirse Fiyatı Ne Olur?

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce Nokia Lumia 1020 Türkiye'ye Geldiğinde Fiyatı Ne Kadar Olur?

• Kullanılan toplam oy
    60
  • Anket kapatılmış .

papakudioflu

papakudioflu

Admin
şeytan diyor git Çin'den Lumia920T getirt:ehe

Dur bakalim belki Lumia1020T modeli çıkar Çin'e özel:kop:

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Donanım bakımından yine ezildik olsun kameramız var :D havalarında veririz 1800

papakudioflu

papakudioflu

Admin

:ehe abi var mı öyle bi ihtimal

olabilir tabi ki. Dunya cep telefonu pazarina yon veren bir yer Çin. 900 milyon cep telefonu abonesi var ve yillik 100 milyona yakin akilli telefon satiliyor. Ben de olsam oraya ozel cihaz cikartirdim:ehe

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye

olabilir tabi ki. Dunya cep telefonu pazarina yon veren bir yer Çin. 900 milyon cep telefonu abonesi var ve yillik 100 milyona yakin akilli telefon satiliyor. Ben de olsam oraya ozel cihaz cikartirdim:ehe

Aynen abi haklısın. Hindistan için geçerli mi peki ?

papakudioflu

papakudioflu

Admin

Aynen abi haklısın. Hindistan için geçerli mi peki ?

Zannetmiyorum cunku hindistanda gelir duzeyi ortalamasi cok duşuk. Dolayisiyla orasi icin daha cok orta ve alt gelir gruplarina hitap eden cihazlar uretiliyor. En guzel ornekler de Samsung galaxy grand ve nokia asha500.

kurd-0

Üye
1999 tl olacak

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye

Zannetmiyorum cunku hindistanda gelir duzeyi ortalamasi cok duşuk. Dolayisiyla orasi icin daha cok orta ve alt gelir gruplarina hitap eden cihazlar uretiliyor. En guzel ornekler de Samsung galaxy grand ve nokia asha500.

Teşekkür ederim abi sağol.

lermis

Üye
650 $ at&t deki sözleşmesiz fiyatı. 1260 TL ye falan tekabul ediyor. Tahmini olarakta türkiyede 1600 TL civarında olur.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Yanlış hatırlamıyorsam Nokia 808 purewiev'i 1299 tl gibi bir fiyatla çıkarmıştı amsa herkes genelde fiyatının daha da yüksek olacağını bekliyordu bence Nokia bir şaşırtma yaparak sürpriz bir fiyatla çıkartabilir fiyatıda bana göre 1650 - 1600 civarında olacak gibi geliyor Nokia bu sürprizleri sever :) haksız mıyım ali kemal abi

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
benim üstat arkadaşlardan bi isteğim var umarım destek verirler ve düzene geçirirler ben konu açmak istedim ama detaylı bilgilere sahip olmadığım için rica ediyorum tüm lumia cihazlar hakkında bi konu açsanız türkiye satiş tarihleri gelecek güncellemelerini fiyatlarını ordan takip etsek tek tek konu yerine tüm yeni çıkan ve çıkacak cihazları ordan takip etsek hem konu kirliliği kalkar hemde aradığımız bilgileri buluruz iyi olmazmı şimdiden teşekkürler.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
benim üstat arkadaşlardan bi isteğim var umarım destek verirler ve düzene geçirirler ben konu açmak istedim ama detaylı bilgilere sahip olmadığım için rica ediyorum tüm lumia cihazlar hakkında bi konu açsanız türkiye satiş tarihleri gelecek güncellemelerini fiyatlarını ordan takip etsek tek tek konu yerine tüm yeni çıkan ve çıkacak cihazları ordan takip etsek hem konu kirliliği kalkar hemde aradığımız bilgileri buluruz iyi olmazmı şimdiden teşekkürler.

güzel olur ama bayaa bir meşakkatli olur. Cunku cikacak cihazlarin bilgileri son ana kadar firmalar tarafindan saklaniyor. Ben bir kac cihazda kişisel kontaklarimi kullanarak bilgi alip paylaşmiştim fakat şu anda gelecek cihazlar icin net hic bir bilgi paylaşilmiyor.

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye

güzel olur ama bayaa bir meşakkatli olur. Cunku cikacak cihazlarin bilgileri son ana kadar firmalar tarafindan saklaniyor. Ben bir kac cihazda kişisel kontaklarimi kullanarak bilgi alip paylaşmiştim fakat şu anda gelecek cihazlar icin net hic bir bilgi paylaşilmiyor.
evet haklısınız evet biraz zor olur tabiiki ama gerçekten takip açısından iyi olacak en azından 925 1020 gibi ön planda olan cihazların takibi açısından ilk etapta bunlar yapılsa daha sonrasında yeni cıkacak cihazlar şekillendiğinde onlarda eklense örneğin diğer güncelleme hakkında yaptığınız detaylı yazı çok hoş olmuş ve detaylı bilgi var o yazınıza eklenti yapıp cihazların türkiye ye beklenen giriş tarihlerini de ekleseniz daha hoş olur diye düşünüyorum...

enesrsln

enesrsln

Üye
Belki sürpriz yaparlar ve Nokia Lumia 1020 , 1020 TL olur demek isterdim ama büyük ihtimalle 1849 TL civarı olacaktır.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Ürünün adını 941 veya 1041 koysalardı iyi olurdu bizde 41 kere maşallah derdik

• Beğen
Tepkiler: YasirTaHazal
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi

Cihaz günden güne daha mı yakışıklı hale geliyor, yoksa bana mı öyle görünmeye başladı :kıskıs:

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
ÖEY

ÖEY

Üye
Özgür, ne yalan söyleyeyim ilk başta ben de hiç sevmemiştim dizaynı ama gördükçe beğenmeye başladım yahu :D :kıskıs: