Göğüs kası evde nasıl yapılır

Sponsorlu Bağlantılar

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
    Konu Sahibi
Göğüs kası evde nasıl yapılır
Arkadaşlar nasıl yapabilirim

Türe

Türe

Üye
şınav çek 10-15 tane hemen arkasından 7-8 barfiks böyle böyle 2-3 tur yap sonra 30 dk mola ver filan :good:

avast

avast

Üye
dumbell all harakettlere bak etkisi cok oluyo sonra sı sınav ve barfıx

cihat04

cihat04

Üye
şınavın bana çok faydası olmuştu.Setler halinde çek. 10*5 filan

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
    Konu Sahibi
dediklerinizi yapmaya çalışacam şöyle 2.5 ayda iyi kaslarım olurmu acaba ben normalde 15-20 şınav çekiyorum zaten bunu düzenli bir hale getirirsem iyi olur

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
evde çalıştığın için 2,5 ayda olmaz herhalde bir sürü arkadaşım evde çalışıyor doğru düzgün kas yok hala bir salona yazılmadığın sürece çok fazla bir şey bekleme

cihat04

cihat04

Üye
ben evde çalışarak bayağı geliştirdim.Dambıl aldım onla da çalıştım.Bi şınav programı vardı 6 haftada 100 şınav vaad eden.linkini bulup atarım birazdan

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
    Konu Sahibi
Benim tanıdıklarım vardı evde çalışan hemde hiçbir aleti yoktu ama ben hala okadar iyi vücutlu birilerini görmedim günde 100-200 şınav filan çekiyorlardı partlar halinde yanında barfix ve mekikde var tabi

- - - Eklendi - - -

ben evde çalışarak bayağı geliştirdim.Dambıl aldım onla da çalıştım.Bi şınav programı vardı 6 haftada 100 şınav vaad eden.linkini bulup atarım birazdan

iyi olur

cihat04

cihat04

Üye

vbforum/6-haftada-100-inav-va
ad-t19546.html

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Kolların zayıfsa,tahminen zaten şu anda zayıftır.
Önce kilo bile kaldırma,1 hafta boyunca boş ellerini indir kaldır ve ellerini aç bu senin kollarını azda olsun kuvvetlendirir ama ağırlık olmadığı için çok tekrar yapman lazım bu tekrar da 15 dakikanın altı olmayacak.
Ağırlığa geçtiğin zaman farkı göreceksin daha rahat yorulmadan kaldıracaksın böylelikle de hareketi daha düzgün ve etkili yapmış olursun.

• Beğen
Tepkiler: berkanbjk 24
sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Youtube seni bekliyor :) Ingilizce olarak egzersizleri ara tonlarca var :)

Prestofkinq

Üye
İlk önce dambıl al dostum... daha sonra netten çalışma şekilleri vs araştır. Ve kendine bir program hazirla. Düzenli çalışmak çok önemli...

LimePie

LimePie

Üye
evde olmaz kolayına ama gögüslerin toparlanır.Dumbell varsa 10 - 15 kiloluk onlarla çalışabilirsin.

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
Koltukları kaldırmaya çalış :D

bboyQ7

bboyQ7

Üye
Ben 25x5 programini uyguladim 2,5 ay biraz sertlesti azda toparlandi ama hacim kazanmadilar.Hacim icin agirlik sart.Bench press hareketini koltuklarda uygularsan belki olur.Yada sirtina 20kg agirlik al oyle cek .Set olarak 8-6-4-max seklinde 4 set 20kg agirlikla.Canta gibi bisey doldur tak sirtina

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Ben 25x5 programini uyguladim 2,5 ay biraz sertlesti azda toparlandi ama hacim kazanmadilar.Hacim icin agirlik sart.Bench press hareketini koltuklarda uygularsan belki olur.Yada sirtina 20kg agirlik al oyle cek .Set olarak 8-6-4-max seklinde 4 set 20kg agirlikla.Canta gibi bisey doldur tak sirtina

Eğer ağırlık bulamadıysan ağır kaldırıyım dersen,sandalye veya koltuğa ayak parmaklarını koy yere ellerini koyup şınav çekebilirsin bu hareket biraz gögüs bölgesine daha odaklı oluyor