lumia 920 kamera tuşu çalışmıyor!

Sponsorlu Bağlantılar

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
lumia 920 kamera tuşu çalışmıyor!
Beyler bugün ve az önce fark ettim kamera tuşu çalışmıyor. Kapalıyken basılı tutuyorum kamera açılmıyor. Ben açıyorum basıyorum odaklamıyor ve çekmiyor. Video da çekmiyor. Diğer kamera programlarında da çekmiyor. Ayarları filan değiştirmedim. Reset attım ve yine aynı şekil. Ne olur yardım edin garantiye vermek istemiyorum. Format atamam fotoğraflar var bilgisayarda bozuk yedekleyemem :( lütfen yardım edin kamera tuşu yine basıyorum yine rahatça basılıyor yani yazılımsalda olabilir lütfen yardım edin.

Bu Konu Mobil Sürümden Açıldı

papakudioflu

papakudioflu

Admin
ayarlardan kamera tuşunu deaktif hale getirmiş olabilirsin.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
ayarlardan kamera tuşunu deaktif hale getirmiş olabilirsin.

kamerayı aktif hale getirmek için kamera tuşuna basılı tutun aktif, bunun dışında bir ayar yok

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Dilaver Kaplan

Dilaver Kaplan

Üye
Kamera tuşu iki kademelidir ilk yavaşça bas odaklar sonra tam bas çeker bnde bilmiyordum çalışmadı zannettim ama çalışıyormuş

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Kamera tuşu iki kademelidir ilk yavaşça bas odaklar sonra tam bas çeker bnde bilmiyordum çalışmadı zannettim ama çalışıyormuş

biliyorum. Bendede aynı şekilde. Hadi öyle olmasa benimki diyeceğim tuşta sorun var diye ama bilmiyorum..

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Beyler yardım edin servisemi vereyim lütfen?

OozyStaw

OozyStaw

Üye
ekrana dokunduğunda resim çekiyor mu ?

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Suyla temas ?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Fotoğrafları skydrive'a yükleyebilirsin, bu şekilde rahatça format atarsın. En azından sıkıntının yazılımsal mı! donanımsal (deklanşörde) mı olduğunu anlamış oluruz.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
7gb alanın var, video, fotoğraf, belge hepsini yükleyebilirsin.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
7gb alanın var, video, fotoğraf, belge hepsini yükleyebilirsin.

şimdi wifi ye bağlanıyım yükleyim bakalım.. Of birde boşa yüklersem :( bide geri yüklemesi var bir daha

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Bununla ilgili ayar filan yada bir program sonucu olduysa filan söyleyin eve gidene kadar sonra format atacağım

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
beyler arkadaşın bilgisayarına yedekledim sonra format attım açıldı AMA kamera tuşu halen çalışmıyordu. fotmatta birşey geri yuklensinmi diyorddu evet dedim o yuzden çalışmıyordur belki dedim bir daha format attım ama yarım saattir çarklar donuyor yardım edin :(

OozyStaw

OozyStaw

Üye
beyler arkadaşın bilgisayarına yedekledim sonra format attım açıldı AMA kamera tuşu halen çalışmıyordu. fotmatta birşey geri yuklensinmi diyorddu evet dedim o yuzden çalışmıyordur belki dedim bir daha format attım ama yarım saattir çarklar donuyor yardım edin :(

şarjın bitene kadar bekle sonra şarja tak açılacak 10-15 dk daha bekle baktın olmuyor sorun deklanşör dedir garantiye yollaman gerekir büyük ihtimalle garanti kapsamındadır

luckysleven

luckysleven

Üye
aynı sorun bende de var tek farkla bende kamera tuşu sadece odaklama yapıyor. Htc nin online desteğine bağlandım fabrika ayarlarına dönün dediler . Ne yapsam bilemedim

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
aynı sorun bende de var tek farkla bende kamera tuşu sadece odaklama yapıyor. Htc nin online desteğine bağlandım fabrika ayarlarına dönün dediler . Ne yapsam bilemedim
servisten geldi telefonum ve ücret vermedim hallettiler. hem bu arada ön kamerayı temizlediler. sende hiç durma ver