İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

YkPkY

YkPkY

Üye
lumia kullanamayanlar kulübümü açsam bende

• Beğen
Tepkiler: csH
YkPkY

YkPkY

Üye

hatta clup yerine meyhane olsun.
Nokya Lumya Kullanamayanlar Meyhanesi...
Herkes bunalım takılıyor,kafalar trilyon.alıpta servislik olanlar,alamayanlar yada kullanmasını bilmeyenler efkar dağıtır :D

serinaga

serinaga

Üye
lumia kullanamayanlar kulübümü açsam bende

Daha gelmedi mi senin telefon ?
Aç aç oyalanırsın az biraz, bizde Lumia'larımızı bir yere saklar ziyaretine geliriz ...

• Beğen
Tepkiler: YkPkY
papakudioflu

papakudioflu

Admin
bu klube bir lumia928 kazandırmak lazım:ehe

YkPkY

YkPkY

Üye
Daha gelmedi mi senin telefon ?
Aç aç oyalanırsın az biraz, bizde Lumia'larımızı bir yere saklar ziyaretine geliriz ...
bunalımdayım zaten,meyhaneye gitsemmi diye düşünüyorum.
Dakka bir gol bir.servisten teli aldım.dalga geçer gibi yazılım atılması için ıstanbulu gezdi telefon.bekleyin dedim.sim kartımı taktım.maxicepi açtım ekran dondu gitti.verdim servis şefinin eline.dalgamı geçiliyor benle dedim,al kullan.iki takıldı dondu.çok sayfa açıldığı için ram şişiyor dedi.bende bitek benimkîmi şişiyor dedim.cebinden 820sini çıkardı açtı maxicebi tık yok.g.t oldu.tabi bu arada benım cihaz iyice şaftı dağıttı.ekran çalışmıyor diye cihazı teslim aldı
sonuç lumıam yok

- - - Eklendi - - -

satılık siyah l920.
928 ihtiyacımdan dolayı satmaktayım.cihaz cilloptur.

- - - Eklendi - - -

:-)

• Beğen
Tepkiler: csH
PureFood

PureFood

Üye
Hoppala... İyi morarmış şef.. şef bile denmez onlara. bir site açılınca ram mi şişer ? İsterse en ağır site olsun bi kaç saniyede toparlıyor kendini cihaz.

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
ben yeğenlerime telefonu verince o kadar oyun acıyorlar diğer oyuna geçince kapatmıyolar.
sonra ben alıyorum elime telefonu Nokia müzik + Facebook telefon takır takır :)
ben anlamam böyle adamları nasıl şef yapıyorlar !

flutewoddy

flutewoddy

Üye
Benim 620 pil tasarrufundayken wi-fi açamıyorum sebebi ne olabilir acaba?

YkPkY

YkPkY

Üye
ben yeğenlerime telefonu verince o kadar oyun acıyorlar diğer oyuna geçince kapatmıyolar.
sonra ben alıyorum elime telefonu Nokia müzik + Facebook telefon takır takır :)
ben anlamam böyle adamları nasıl şef yapıyorlar !

vallaha hiç bi şeyden anlamayanlar adam olduda,ben bi b.k olamadım ona yanıyorum.hepsini amuda dikerim ama işte gel gör.elinde bi tane kağıt veriyolar altında ....mühendisdir yazıyor o kadar.herşey mühürlü bi kağıda bağlı bu türkiyede.
Ben yanarımda buna yanarım.çevremdwki tüm insanlar nasa'lık adamsın dediler yıllarca kendimi bitirdim bu memlekette bir mühürlü kağıt yüzünden.bwn böyle memleketin içine .....

• Beğen
Tepkiler: PureFood ve ceza87
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
aynen hocam memleketimizin eğitim gerçeğini özetledin resmen. malesef durum bu

• Beğen
Tepkiler: YkPkY
serinaga

serinaga

Üye

Wayyy üstadım şimdiden hayırlı olsun diyelim mi ?

- - - Eklendi - - -

vallaha hiç bi şeyden anlamayanlar adam olduda,ben bi b.k olamadım ona yanıyorum.hepsini amuda dikerim ama işte gel gör.elinde bi tane kağıt veriyolar altında ....mühendisdir yazıyor o kadar.herşey mühürlü bi kağıda bağlı bu türkiyede.
Ben yanarımda buna yanarım.çevremdwki tüm insanlar nasa'lık adamsın dediler yıllarca kendimi bitirdim bu memlekette bir mühürlü kağıt yüzünden.bwn böyle memleketin içine .....

Ooofff offf hocam anılar depreşti bakıyorum da, daha nice zeki insanımızı yedi bitirdi bu memleket, bir zamanlar akıllı adaptörlerin mucidiydim de, Japonlar projemi çaldılar. Ben buralarda finansman ararken, adamlar 6 ay sonra seri imalata geçti :(

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve YkPkY
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Wayyy üstadım şimdiden hayırlı olsun diyelim mi ?

yok daha degil. Kuzenle goruştum. At&t abonesi ama Verizon'dan da cihaz alabiliyormuş. Şimdi ufak bir iki purüz var eger sorun cikmazsa bakicaz bir caresine.

Üst Alt