videolardan mp3 formatında ses almak

Sponsorlu Bağlantılar

sonbela

sonbela

Üye
    Konu Sahibi
videolardan mp3 formatında ses almak
FREE 3GP VİDEO CONVERTER ewet yanlış duymadınız asıl program 3gp yi avi ye cevirmeye yarıyor fakat sesini ayırmak istediginiz filmi videoyu formatı ne olursa olsun yanlız secerken all files secenegiyle secin daha sonra orjinalde avi olarak ayarlanmıs bir kutucuk goreceksiniz burdan mp3 olarak degiştirdiginizde dogal olarak sadece sesi kaydediyor.. beklenen ilgi veya pek bilmeyenler olursa resimli anlatım yada acıklamalarda bulunurum fakat özelden cevap vermem:sn:

• Beğen
Tepkiler: tyik42, jopplainer, haylaz5581 ve 41 diğerleri

sonbela

sonbela

Üye
    Konu Sahibi
özür dilerim link eklemeyi unutmusum

işte download linki

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
güzel paylaşım için teşekkürler...

spawn_35

Üye
emeğine sağlık teşekkürler

maxiburak

maxiburak

Üye
saool cok işime yaradı kardes teşekkürler güzel program

orhan19077

Üye
Eyvallah

odesav

Üye
tenko dostum çoh yaxii

sevdali_42

Üye
eyvallah kardes emegıne saglık

Nazy

Nazy

Üye
Paylaşım İçin Sağol SonBela...:oke:

sonbela

sonbela

Üye
    Konu Sahibi
Paylaşım İçin Sağol SonBela...:oke:
Eyvallah
bu arada bunu bir cok ses dosyasının formatını degiştirmek kalitesini düşürmek arttırmak gibi işlerdede kullanılıyor bu programın acıklamasında bunlardan bahsedilmemiş ama ben bu sekilde verdim cunku kullandım ve olmassa olmazlarımdan biri oldu bu program benm için özellikle you tube videolarının seslerini mp3 olarak kaydedebiliyorsunuz o yönden güzel birde bizim kullandıgımız programlarda cıkan ses formatları cok degişik au,ogg,wma vs bunları bile mp3e cevire biliyorum

cross77

cross77

Üye
teşekürler kardeş

the_poison

the_poison

Üye
paylaşım için sağol

abdullah36

Üye
tşk hayırlı teskereler

bahridas

Üye
emge saygı teşekkür aderim

9thquake

9thquake

Üye
Arkadaşlar ben, Trim video dediğimde bçyle bir hata alıyorum. Önceden olmuyordu.
Burada başka bir program öneriyor, ama onda da bu hata'yı alıyorum. Ne yapmalıyım?

kobe_bryant

Üye
hocam şu işi daha açık bi şekilde anlatabilir misin. trim video dediğimde ben de ilker arkadaşın karşılaştığı hatayla karşılaştım. convert diyince de işe yaramıyor. youtube videolarını hiçbir formatta indirmiyor. acil cevap yazarsan sevinirim. çok işime yarıcak bu program

deniz-17

deniz-17

Üye
saol dostum

ege_1980

Üye
teşekkür ederim....

tangars

Üye
Emeğine sağLık kardeş..
yaLnız benim aradığım program bu değiL. Bana Nette izLediğimiz videonun sesini aLmak için bir Program Lazım BiLen varmı?
iLgiLenirse seWinirim

Üst Alt