Samsung s4 geri verdim iPhone 5 aldım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kennyglass

Üye
    Konu Sahibi
Samsung s4 geri verdim iPhone 5 aldım
Evet arkadaşlar samsung s4 den ağzım yanmasından dolayı s4 verdim iphone 5 aldım.
nfs most wanted oyununu yükledikten sonra boot ekranında kalması ve donmalarından dolayı samsung s4 ü geri verip iphone 5 32 gb lik olanı aldım. ve şu an da cihazdan memnunum.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Hata Yapmışsın Ama Bir Avantajı Var Six Guns ın Yeni Oyunu Çıktı İos a Deneyebilirsin

osicik

Üye
senin o pişman olduğun telefon için milyonlarca kişinin dibi düşüyor nasıl sorun yaşadın o da garip bence de yanlış yapmışsın ama kullanacak olan sensin hayırlı olsun....

ka_za

ka_za

Üye
Bravo tek akıllı sensin.

tapatalk

tapatalk

Üye
adam fake

kennyglass

Üye
    Konu Sahibi
senin o pişman olduğun telefon için milyonlarca kişinin dibi düşüyor nasıl sorun yaşadın o da garip bence de yanlış yapmışsın ama kullanacak olan sensin hayırlı olsun....

Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş...

Türe

Türe

Üye
Bu kadar küçük sorun için değmez ama para senin bizi Ilgilendirmez.

kennyglass

Üye
    Konu Sahibi
İyide ben memnunun iphone dan. Ben telefon takılı kaldı. Birde donma olgunı yüzden değiştirdim. Her zaman onunla uğraşaman ki ben.

- - - Eklendi - - -

sen niye sinirleniyon la adam apple fani fake acmis bide android bolumune gelmis

Daha önceki açtığım konuya baktın mı peki sen.

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
neyse tartışmaya erek yok. benim diyeceğim tek şey var.
samsung galaxy s4 de iphone gibi sadece menüden ibaret olsaydı en hızlısı olurdu. zaten şu haliyle de iphone 5 ten hızlı ((: bu aradabluetooth, nfc hadi bunları geçtim radyosu olmayan cihaza telefon denmez (: bluetooth u var da sadece iphonlara gönderebiliyorsun sınırlı yani.
Neyse herkese iyi geceler. (:

Türe

Türe

Üye
neyse tartışmaya erek yok. benim diyeceğim tek şey var.
samsung galaxy s4 de iphone gibi sadece menüden ibaret olsaydı en hızlısı olurdu. zaten şu haliyle de iphone 5 ten hızlı ((: bu aradabluetooth, nfc hadi bunları geçtim radyosu olmayan cihaza telefon denmez (: bluetooth u var da sadece iphonlara gönderebiliyorsun sınırlı yani.
Neyse herkese iyi geceler. (:

He yok artık. Rehberi acamiyor cihaz daha adam akıllı :ah

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye

He yok artık. Rehberi acamiyor cihaz daha adam akıllı :ah
s4 mü açamıyor :D ? en son s2 de zorlanıyordu o da facebookile senkronizasyon halinde olduğu için zor açıyoru. şuanlık 400 kişiye yakın kişinin numarası var hemen açılıyor bende :D artık sen telefona ne yapıyorsan :D

cuneyt333

Üye
arkadaşlar suan bende ıphone 5ten samsung galaksy s4 e gectim s4 güzel hoş ama oyunlar olsun programlar olsun stabilite konusunda problemler var suan . konuyu uzatmak istemiyorum en basit örnek ıphone 5 te kullanmakta oldugum akbank direk uygulamasını daha s4 e uyumlu hale getirmemisler mesela bir kaç tane daha örnnek var yakaladıgım ama s4 te suan yabana atılacak bir telefon değil bu bir gercek . s3 kullanamadım kullanmadım ama s4 u kullanmayı duşunuyorum .

Samet.25

beyler bizi ilgilendirmez herkesin parası kendine fake sede bişey fark etmez adamın parası istediğini kullanir ister apple ister Samsung birakalim artik samsung apple tartismalarini samsung ile apple in adi nerde geçerse tartışmalar başlıyor birakalim artık herkes istediği teli alsın kullansın kan davasina döndü bu iş ve cok sıkıcı olmaya başladı

• Beğen
Tepkiler: laz6116
PriZm

PriZm

Üye
beyler bizi ilgilendirmez herkesin parası kendine fake sede bişey fark etmez adamın parası istediğini kullanir ister apple ister Samsung birakalim artik samsung apple tartismalarini samsung ile apple in adi nerde geçerse tartışmalar başlıyor birakalim artık herkes istediği teli alsın kullansın kan davasina döndü bu iş ve cok sıkıcı olmaya başladı

Fake se de forumu meşgul edip durup durduk yerde ortalığı germek te gereksiz değilmi?

Türe

Türe

Üye
s4 mü açamıyor :D ? en son s2 de zorlanıyordu o da facebookile senkronizasyon halinde olduğu için zor açıyoru. şuanlık 400 kişiye yakın kişinin numarası var hemen açılıyor bende :D artık sen telefona ne yapıyorsan :D

Bence sen cihazi bilmiyorsun. :oke: S3 de kronik sorun istedigin adama sor butun senkronizasyonlar kapali sadece gmail ve sim hesaplarim var 152 kisi. Daha da bisey demiyorum

PriZm

PriZm

Üye
Konuya gelince.Senin telefondaki yazılım birşekilde bozuk çıkmış.Geri vermek yerine aldığın yere değiştirmeye gidebilirdin.

iPhone 5 de S4 den daha kötü bir cihaz, biraz zarara geçmişsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt