Galaxy W Android 4.0.4 Cyanogenmod 9 Rom Final(06.06.2013)

Sponsorlu Bağlantılar

burc07

Üye
xda develpers in çıkardığı yeni kerneli yükleyenler kamera çalışıyormu ? bende çalışmıyor yardım edebilirmisiniz ? ama sadece video çalışmıyor, fotoğraf çalışıyor
Çalışıyor kardeşim bende yüklü şu işlemleride yapmanı tavsiye ederim
Installation Guide:
1. Reboot To Recovery Mode
2. Flash the kernel
3. Wipe Cache & Dalvik Cache
4. Fix Permissions
5. Reboot (normal boot)
6. Reboot to recovery again
7. Fix permissions again
8. Reboot (normal boot)

yine çalışmazsa fx camera yükle birde öyle dene

- - - Eklendi - - -

çıkartmadan direk atıyorum fakat yine gözükmüyo tekrar tekrar denedim videoya göre tek tek yapıyorum dosyayı görmuyor?

- - - Eklendi - - -

cevap yokmu??

isim farklı yazıyor o yüzden olabilir.choose sd card dı secersen CWM da olacaktır.

mp3_frat

Üye
kardeşim eğer wonderda sen cwm de install zip from sd card dersen telefonun dahili hafızasını görür sende dosyanı bulamassın oradaki seceneklerden install zip from external sd cartı sec dosyanı bulursun .

- - - Eklendi - - -

Suan itibariyle final sürümü çıkmatı am şahsen kendimde olmak üzere CM 10.1 i kullanıyorum gayet stabil !
eyvallah bilgilendirdiğin için bide konu açılacak mı cm10.1 ile bilgi verirmsisn

gorkem.timur

gorkem.timur

Üye
Telefonuma hiçbir yerden hiçbir siteden dosya veya program indiremiyorum çözemedim bir türlü.

gknoner

gknoner

Üye
cihazı root yaptım cwm yaptım bütün herşeyi sırasıyla yaptım sürekli installation aborted uyarısı alıyorum yardım edin..

loley00

Üye
Telefonuma bede hic bisey indiremiyorum ne browserden nede.mp3 indirme uygulamasindan olmuyo operayi felanda denedim ama ise yaramadi

çomolokko

Üye
ön kamera çalışıyor mu acaba görüntülü konuşma için ? bide kullanan arkadaşlar rom sağlam mı önerir misiniz ?

MenzeLLeZi

MenzeLLeZi

Üye
cihazı root yaptım cwm yaptım bütün herşeyi sırasıyla yaptım sürekli installation aborted uyarısı alıyorum yardım edin..

çomolokko

Üye

mp3_frat

Üye
ön kamera çalışıyor mu acaba görüntülü konuşma için ? bide kullanan arkadaşlar rom sağlam mı önerir misiniz ?
rom sağlam öneririm ama ön kamera çalışmasına rağmen görüntülü konuşma yoktur ve hiç bi cm romunda olmıyacak

bursaprensi

Üye
Bu kernel yuzunden yeniden rom yukledim sarji uc saatte bitiriyor iyyi diyenlerr kimdi bi goreyim sunlari

bjktr06

Üye
hafıza kartını dosya yöneticisi görmüyo ne yapmalıyım ?

-Emre

-Emre

Üye
es file explorerda ayarlardan roota kadarı işaretle.program açıkken bir kere geriye bas mnt/external_sd bul .eğer olmuyorsa başka kart dene(external sd dırek system dosyaları içinde de olabilir.

- - - Eklendi - - -

bu otgyi becerebilen var mı ?

burak_102

burak_102

Üye
batarya kafayı yedi ya biriniz yardım edin ne yapmam gerek

mp3_frat

Üye
beyler final sürüm ne zaman bileniniz varmı

alattinctn

alattinctn

Üye
arco diğer romları güncelledi ama bunun final sürümü hala gelmedi nedendir acaba

çomolokko

Üye
beyler neden stock rom dışında rom kullanınca görüntülü konuşma yapılamıyo ? yapılan rom var mi bildiğiniz ?

Üst Alt