Samsung Galaxy S IV Mini GT-I9190

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iPandemonium

iPandemonium

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S IV Mini GT-I9190
*Kendi Görüşüm*
Bence çok iyi düşünülmüş ,S3 de S4 de boyut olarak gerçekten rahatsız edici derecede büyük ,Bence itiraf etmek gerekirse S3 Satıldı ama pek kullanıcısında uzun süre kullanılmadı,alanlar ya sattılar yada bi nevi iphone a dönüş yaptı çoğu yada satıp direk note 2 aldılar ,S3 miniye gelirsek ,Telefon iyi düşünülmüş fakat benim kendi yorumum ,takıntılıyım o ekrandaki pikseller gerçekten rahatsız etti ,eğer s4 minide bu pixel sorununuda çözerlerse,eminim çözmüşlerdir, O zaman S4 Mini baya tutulacaktır ,tahminim 8MP yada 10MP Kamerası olur ,Kısacası bu gelecek S4 Mini ,iPhone 4S e göre üstün hatta iphone 5 dende üstün olup çok iyi seviyede bu telefon tutulacak gibi geliyor.Şahsen eğer ben beğenirsem ,iphone dan S4 Miniye geçmem için başka kötü bi seçenek göremiyorum üstünde ,tabiki iphone fiyatını koruyor belli bi değeri var ama ,özellik yönünden tutulmayacak yanı yok ,Uzun lafın kısası bekliyordum böyle S4 Miniyi ,ve gerçektende varmış ,Neyse çok uzatmayim ,Hepimizin Bekliyoruz :)

Özellikler

4.3 Boyutunda Ekran qHD 960x540 Pixel

1.6GHZ Hızında Çift Çekirdek İşlemci

İşletim Sistemi 4.2.2 Jelly Bean

Diğer Özellikler henüz belli değil

*Haber*
Samsung’un yakında tanıtılması beklenen amiral gemisi muhtemel adı Samsung Galaxy S4’e ait söylentiler
devam ediyor. Ancak bu seferki ortaya atılan iddia Samsung Galaxy S4 Mini adına. Samsung’un bu tür cihazlara da yönlenmiş olması bu söylentilere zemin hazırladı.

Milyonlarca satan Galaxy S3'ün ardından Samsung, henüz resmi olarak onaylanmasa da Galaxy S4 ile 2013'te karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Galaxy S4, S1, S2 ve S3'te olduğu gibi fiziksel giriş düğmesini kullanacak mı? Veya ekran dışındaki düğmeleri kullanmayadevam edecek mi?

Raporların çoğu, Samsung'un cebinin özellikleri konsunda hemfikir olsalar da, giriş düğmesi konusunda çelişiyorlar. Örneğin sızan fotoğraflardan bir tanesinde herhangi bir giriş düğmesi bulunmuyordu.

Kore merkezli bir haber sitesi olan DDaily'nin yeni raporuna göre Galaxy S4, aynı Galaxy S3'teki gibi fiziksel bir giriş düğmesine ve diğer dokunmatik düğmelere sahip olacak.

KALEM OLACAK MI?

Samsung'un ocak ayında stylus üreticisi Wacom'a yaptığı 58.9 milyon dolarlık yatırım ile şirketin yüzde 5'ini alması, Galaxy S4'te de Note'ta olduğu gibi bir kalem yer alacağının düşünülmesine yol açmıştı.

Ancak DDaily'nin raporuna göre Galaxy S4'te kalem desteği bulunmayacak.

Bununla birlikte S4'te "parmağınızı dokundurmadan hareket ettirme" desteği bulunacak.

Yani parmağınızla ekrana dokunmadan, kısa bir mesafeden onu kontroledebileceksiniz. Bu tür bir işlev, S Pen'de ve Sony'nin Xperia Sola cebinde bulunuyor.Galaxy S4'ün neye benzeyeceğini, hangi özelliklere ve donanımlara sahip olacağını çok yakın bir zamanda görebileceğiz.

Özelliklede Samsung Galaxy S3 Mini’nin ardından gelecek yeni nesil cihazında mini versiyonun olması bekleniyordu. Ortaya atılan iddialara göre Samsung, Galaxy S4 ile Galaxy S4 Mini’yi aynı anda tanıtacak. Henüz bu konu ile ilgili resmi bir açıklama olmasa bile bu cihazların mayıs ayı içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

• Beğen
Tepkiler: a.yazaroglu

MaxipmaN

Üye
s4 mini iphone5ten asla üstün olamaz s3 minideki pixelleri ben de farkettim

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Ben S4 önceki modeller gibi başarı sağlayamayacakmış gibi hissediyorum. Ama göreceğiz bakalım.
Haber için teşekkürler.

bigmod

Üye
4.3 Boyutunda tam bir MİNİ !

• Beğen
Tepkiler: seytan_avcisi
MrExpert

MrExpert

Üye
Daha bir sat önce s3 mini ye baktım turkcellde crome un simgesine bakıyorumdum 30cm mesefed çok rahatlıkla pikseller görünüyor hele bide küçük yazılarda :ah benim telefonla yan yana koyup kıyasladığımda gerçekten çok büyük fark var Shiftdelete bu konuda yerden göğe kadar haklı.

tapatalk

tapatalk

Üye
s3 mini berbat ben hiç beğenmedim

iPandemonium

iPandemonium

Üye
    Konu Sahibi
s4 mini iphone5ten asla üstün olamaz s3 minideki pixelleri ben de farkettim
Niye olmasın dostum iphone 5 diyip durma bana , o kadar övülecek bi tarafı yok iPhone'unun ürettiği en iyi telefon şuanlık 4S ,onun harici tanımam ,5 Fazla tutulmadı ,ekran boyut açısından iyi düşünülmüş ama biraz fazla uzatmışlar ,S4 Mini Her haliyle fark atar en az 8-10 MP Kamerayla geleceğine eminim ,ama büyük ihtimal 8 MP Olacak Ramda 2GB felan olur gibi geliyor ,ama dediğim gibi eğer gene amoled kullanıp o pixel sorununu çözmesse hiçde tutulacağını zannetmiyorum :)

MrExpert

MrExpert

Üye
Niye olmasın dostum iphone 5 diyip durma bana , o kadar övülecek bi tarafı yok iPhone'unun ürettiği en iyi telefon şuanlık 4S ,onun harici tanımam ,5 Fazla tutulmadı ,ekran boyut açısından iyi düşünülmüş ama biraz fazla uzatmışlar ,S4 Mini Her haliyle fark atar en az 8-10 MP Kamerayla geleceğine eminim ,ama büyük ihtimal 8 MP Olacak Ramda 2GB felan olur gibi geliyor ,ama dediğim gibi eğer gene amoled kullanıp o pixel sorununu çözmesse hiçde tutulacağını zannetmiyorum :)

Sen iphone 5 i eline al ondan sonra bu yorumu yap...

iPandemonium

iPandemonium

Üye
    Konu Sahibi

Sen iphone 5 i eline al ondan sonra bu yorumu yap...
Rahat ol 5 aylık kullanma deneyiyim oldu hediye geldi ,fakat ben pek farklı bulamadım ,batarya yönünden fazla gelişmemiş hatta hemen hemen aynı ,oyunlarda 1-2 deneyimim oldu yani benim şahsi görüşüm 4S ,senin görüşün farklı benimki farklı..

Ama sen iPhone 4 Kullanıpta 5 Eline al yorumu yap deme ,eğer uzun süreli kullansaydın pek abartılacak fark olmadığını sende anlardın ,fakat işte telefonu hiç kullanmamışda yorum atıyor ,kullananda yorum atıyor o yüzden diyecek söz yok..

MrExpert

MrExpert

Üye
Rahat ol 5 aylık kullanma deneyiyim oldu hediye geldi ,fakat ben pek farklı bulamadım ,batarya yönünden fazla gelişmemiş hatta hemen hemen aynı ,oyunlarda 1-2 deneyimim oldu yani benim şahsi görüşüm 4S ,senin görüşün farklı benimki farklı..

Ama sen iPhone 4 Kullanıpta 5 Eline al yorumu yap deme ,eğer uzun süreli kullansaydın pek abartılacak fark olmadığını sende anlardın ,fakat işte telefonu hiç kullanmamışda yorum atıyor ,kullananda yorum atıyor o yüzden diyecek söz yok..

Kullanmadığımı nerden çıkardın güzel kardeşim Sahib olmasamda yakınım olan birisinde var hemen hemen her gün kullanıp inceleme fırsatım oluyor 4s te synı şekilde. Üçünü yan yana koyup test bile yaptım ( Benim 4 , arkadaşımın 4s i ve diğer arkadaşımdaki 5 ile). Gerekse oyun gerekse internet aralarında muazzamda olmasada hissedilir bir fark ortada. 4s ve 5 in Arasındaki fark azımsanacak bir fark değil hakeza 4 , 4s içinde geçerli. Diğer konuya gelirsek sende donanıma bakıp aldananlardansan Ona bir şey diyemem tabi...

iPandemonium

iPandemonium

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 4ü ,4S -5 ile hiç karıştırma derim arada büyük fark var :)

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
Ben S4 önceki modeller gibi başarı sağlayamayacakmış gibi hissediyorum. Ama göreceğiz bakalım.
Haber için teşekkürler.

Bana da öyle geliyor bu sefer.Çünkü bu sene snapdragon 800 ve tegra 4i li cihazlar çıkacak gibi görünüyor.Android de öyle bir işletim sistemi ki yazılımda bir şeyler var deyip alamıyorsun çünkü donanım istiyor.Umarım 'yanılmayız' bu sefer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt