MSN Messenger Msn messenger oturum açma sorunu - Hata kodu : 8100030d Çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

kurt bey

kurt bey

Üye
    Konu Sahibi
Msn messenger oturum açma sorunu - Hata kodu : 8100030d Çözüm
msn de kendi hesabımla oturum açamıyorum ama farklı hesapla oturum açabiliyorum. başka bilgisayarda oturum açmayı denedim sorunsuz açabiliyorum.:vur

gelen hata mesajı 8100030d. nette biraz araştırdım bu hatayı ama net bi çözüm bulamadım. şuan windows msg kullanmak zorundayım. sorunun çözümünü bilen beri gelsin:bilmem:

sadece kendi msn hesabımda ve kendi bilgisayarımda bu sorunu yaşıyorumo_O

--------------- Ekleme ---------------

sorun çözüldü arkdaşlar.

sizinde başınıza gelirse diye çözümü buraya yazıyorum
msnyi komple kapatın saatin ordada görünmesin. Daha sonra başlat/çalıştır/regsvr32 softpub.dll entere basın "başarıyla çalıştırıldı" diye bi mesaj geldikten sonra işlem tamamdır.

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
Sorun düzeldiğine göre geçmiş olsun...

Ozan

Ozan

Admin
Sorunu çözmüs olmana sevindim, konu baslıgını daha anlamlı bir hale getiriyorum böylece aynı sorunu yasayanlara hazır cevap vermis olursun

dreamgirls

dreamgirls

Üye
msn de kendi hesabımla oturum açamıyorum ama farklı hesapla oturum açabiliyorum. başka bilgisayarda oturum açmayı denedim sorunsuz açabiliyorum.:vur

gelen hata mesajı 8100030d. şuan windows msg kullanmak zorundayım. :bilmem:

sadece kendi msn hesabımda ve kendi bilgisayarımda bu sorunu yaşıyorumo_O

aynı sorun bende de war... :(:(:(
ama senin denediğin çözüm bende işe yaramadı... :(
aynı yine, oturum açamıyorum...:vur
windows messenger ellerimden öper... :agla:@

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
aynı sorun bende de war... :(:(:(
ama senin denediğin çözüm bende işe yaramadı... :(
aynı yine, oturum açamıyorum...:vur
windows messenger ellerimden öper... :agla:@

Kaldırıp tekrar yüklemek sorunu çözer bence...

kurt bey

kurt bey

Üye
    Konu Sahibi
arkdaşlar yukarda yazdığım yöntem işime yaramıştı sorun çözülmüştü ama tekrar oldu ve artık işe yaramıyo. format atıp kurdum yine düzelmedi. bi yerde okudum aynen şöyle diyodu; 8100030d hatasını alan arkdaşlar kendilerine yeni bi msn hesabı açsınlar. bu sorunun çaresi yok." diyodu. ben bi çok yöntem denedim hakketende işe yaramıyo. dreamgirl sanada tavsiyem eğer bu sorunu yaşadığın pcyi sürekli kullanıyosan yeni bi mns hesabı aç kendine. çünki ben öyle yaptım. @windowslive.com uzantısını deneyebilirsin değişiklik açısından :) ve windows messenger kötü gün dostu :)

dreamgirls

dreamgirls

Üye
Kaldırıp tekrar yüklemek sorunu çözer bence...
emin ol defalarca denedim ama olmuyo...:(

arkdaşlar yukarda yazdığım yöntem işime yaramıştı sorun çözülmüştü ama tekrar oldu ve artık işe yaramıyo. format atıp kurdum yine düzelmedi. bi yerde okudum aynen şöyle diyodu; 8100030d hatasını alan arkdaşlar kendilerine yeni bi msn hesabı açsınlar. bu sorunun çaresi yok." diyodu. ben bi çok yöntem denedim hakketende işe yaramıyo. dreamgirl sanada tavsiyem eğer bu sorunu yaşadığın pcyi sürekli kullanıyosan yeni bi mns hesabı aç kendine. çünki ben öyle yaptım. @windowslive.com uzantısını deneyebilirsin değişiklik açısından :) ve windows messenger kötü gün dostu :)
oooffff yapma yaaa... yeni bi msn adresi..!!! :(:(:(
bilgiler için çok teşekkürler... napalım, başka çaresi yok gibi, sürekli, bütün gün aynı pcdeyim. işyerinde kullanıyorum. ewde henüz internet yok... sanırım başka msn adresi alcam ya da kötü gün dostu windows messengerımla idare etcem... gerçekten de kötü gün dostu yaaa, canım benim, windowsum... :oke:;)

kurt bey

kurt bey

Üye
    Konu Sahibi
emin ol defalarca denedim ama olmuyo...:(

oooffff yapma yaaa... yeni bi msn adresi..!!! :(:(:(
bilgiler için çok teşekkürler... napalım, başka çaresi yok gibi, sürekli, bütün gün aynı pcdeyim. işyerinde kullanıyorum. ewde henüz internet yok... sanırım başka msn adresi alcam ya da kötü gün dostu windows messengerımla idare etcem... gerçekten de kötü gün dostu yaaa, canım benim, windowsum... :oke:;)

windows msn üzerinden kişi listeni kaydet. yeni bi msn hesabı al (listeyi yeni hesaba kaydetmeden önce kişisel ileti bölmüne belirtki listendekiler seni kabul etsin :) )kişi listeni yeni hesaba ekle başka alternatifi yok maalesef:(

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
windows msn üzerinden kişi listeni kaydet. yeni bi msn hesabı al (listeyi yeni hesaba kaydetmeden önce kişisel ileti bölmüne belirtki listendekiler seni kabul etsin :) )kişi listeni yeni hesaba ekle başka alternatifi yok maalesef:(

ikinizede geçmiş olsun ne diyelim...:(

dreamgirls

dreamgirls

Üye
teşekkürler arkadaşlar... :(
yardımların için de saol murat... ;)

deli.baron

Üye
bende aynı hata mesajını alıyorum ve siz adresini unut diyorsunuz ya peki neden cep telefonundan bağlanabiliyorum?
demekki bu msn kaynaklı değil pc kaynaklı bi sorun
web i alt üst ettim bu sorunun çözümünü bilen yok...
neyse ben uğraşmaya devam edecem hayırlısı

--------------- Ekleme ---------------

msn 7,5 kullanın

Rave

Üye
arkadaslar sımdı 8 yıllık msn gıttı dıyorsunuz ha! ne bıcım bır hataymıs ya. zatı boyle cıns seylerde benı bulur... format atınca gecmedı yazmıs galıba bır arkadas onu ogrendıgım ıyı oldu bosu bosuna format atmaktan kurtuldum....

technonur

technonur

Üye
ben genelde msnin kişisel geçmiş dosyalarını tamamen siliyorum oluyor deneyin isterseniz
C:\Documents and Settings\KULLANICI ADI\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts adresiniz olan klasörü silin

(gizli ve sistem dosyaları görünebilir konumda olmalı )

dreamgirls

dreamgirls

Üye
ben genelde msnin kişisel geçmiş dosyalarını tamamen siliyorum oluyor deneyin isterseniz
C:\Documents and Settings\KULLANICI ADI\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts adresiniz olan klasörü silin

(gizli ve sistem dosyaları görünebilir konumda olmalı )

bi heves denedim, ama olmadı... :(:(:(
açılmıyo yine... sağol

Oğuz Özseyrek

Oğuz Özseyrek

Üye
Sistemi Geri Yükle...

technonur

technonur

Üye
format denediniz mi ? tek çözümden bi önceki çözüm bu olmazsa yeni msn yolu gözüktü :D

herman

Üye
ARKADAŞLAR çççççççççççççççççöööööözzzzzzzzzüümmmmmmmmmm VİSTADA

x.club

x.club

Üye
slm arkadaslar size bişe sorcam bildiginiz msn sıfre kırma warı yha msnmı acamıyomda gızlı yanıtınıda unuttum sıfresınıde unuttum ŞİFRE KIRICI warmı

psycho_akin

psycho_akin

Üye
arkadaşlar sorunun çözümü basit sadece live messengere mail adresinizi ve şifrenizi yazın daha sonra beni hatırla şifremi hatırla ve otomatik olarak aç diceksiniz... daha sonra pc yi kapatın ve tekrar açın tekrar açıldığında görüceksiniz ki msn niz otomatik olarak açılıyo yalnız her defasında pc yi kapatıp açmanız lazım

Üst Alt