Nokia Telefonlara Yeni Yazılım Yükleme Dil kodu Problemi Olmadan İstediğin Dili Seç

Sponsorlu Bağlantılar

Snr_xl_20

Üye
slm arkadaşlar nokia 6303i le güncelleme yaparken kapan dı birdaha açılmadı yardım lütfen

hacker2048

Üye
Teşekkürler rapidden inmiyor başka siteye uplarmısınız n70 için yazılımı

ada965

Üye
arkadaslar bende 5530xm var ona bu symbian belleyi yükleyecem ama telefon yazlımları hakkında pek bilgim yok bana rica etsem tek tek anlatan gösteren vea videolu anlatan bi link gönderirmisiniz şimdiden teşekkür ederim

theyellowarmy

Üye
Bende E5 var. Ve kendi başlığında linki yok.Nasıl yapabilirim?

Vestel212121

Üye
Merhaba telefonum yurt dışından geldi. dili ingilizce ve ben dilini türkçe yapmak istiyorum. bana biraz yardımcı olabilirmisiniz . teşekkürler

rokel01

Üye
arkadaş link yok burada giriyorum hiç bir şey yok n97 kullanıcısıyım N97 RM-505 22.0.110 v8 EMEA
ama hiç bir linki indiremedim yardımcı olursan sevinirim

scwer

Üye
ustam bende c6-01 var rm718 059c383 phoenixte başlatıyorum ama şu 2 farklı hatayı alıyorum NMWCD\VID_0421&PID_0106&IF_OTH

1. hata

The flashing failed. Do you want to retry the flashing?

HRESULT 0x8401f141 (-2080247487)

Flash: Boot rom was not detected after phone boot up. Unable to start flashing.

---------------------------------------------------------------------------
2. hata

ERROR: Unable to detect device 0x8401F145. Check USB connection

çok uğraştım ama çözemedim bir türlü telefon kapanıyor ama açılmıyor tekrardan ve bilgisayarda bir driver tanınmıyor. win 7 64 bit kullanıyorum Phoenix Service Software 2011.46.002.47246 phoenixtede bunu kullanıyorum. yardımcı olabilecek var mı ?

osmansariyar42

Üye
arkadaşlar bi konuda yardıma ihtiyacım var rm-356 5800 telefonum var güncelleme yapmam lazım
flasing menusunde ilk yere giriyorum ekran boş geliyor yandaki kutucuğa tıklayınca da aşağıda yazdığım hata geliyor

hata bu
neither dp1.0 nor dp2.0 was found for the product or product cannot be identified diye hata veriyordelefon

kreul000

Üye
bu yolla telefon yazma diline rusca eklebilir mi ? Nokia e71

zero1995

zero1995

Üye
ya c5-03 rm-697 güncelleme dosyası yokmu acaba

hanacar42

Kapalı Hesap
merhaba benimde nokia c7 telefonum var ama türkçe dil seçeneğini bulamadım. rm 675 version 111.040.1511 yardımcı olabilirmisiniz?

buzzuk61

Üye
sA nokia e5-00 telefonum var gecenlerde versiyonunu yükselttim yabancı ülkenin versiyonunu attım fakat türkçe dil yok servisegönderdim ama yapamadılar eski sürümede dönemiyorum nokialarda böy bir problem varmış.telefonumu nasıl türkçe yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim arkadşlar...

külveates

Üye
emege saygı paylaşıma tşk ediyorumm 6230i yazılım phoenix ile hata veriyor product code kabul etmiyor yardım

korhanad

Üye
Arkadaşım ben n73 arapça dilini yükleyeceğim bana yardım edebilir misin acil cevap şimdiden teşekkürler

- - - Eklendi - - -

Arkadaşım ben n73 arapça dilini yükleyeceğim bana yardım edebilir misin acil cevap şimdiden teşekkürler

arciletişim

Üye
kolay gelsin arkadaşlar phoenix ile 1680c rm-394 yazılım atamıyorum yardımcı olurmusunuz teşekkürler şimdiden emeğinize sağlık

haksu53

Üye
teşekkürler

DJ SNN

DJ SNN

Üye
nokia 500 bellede firmware ubdate diyince bütün kutular boş çıkıyor yardım edermisiniz

osaid

Üye
Flashing menüsündeki Firmware Update'e bastıktan sonra ürün kodunu bulamıyor. gözat düğmesine tıkladıktan sonra bir pencere çıkıyor. DP1.o DP2.0 ürünü bulamadı şeklinde ingilizce yazıyor. nasıl bir yol izlemem lazım yardım lütfen?

Tufanbeyi

Tufanbeyi

Üye
Esselamun Aleykum, Kardeşlerim
Bende Kullandığım Nokia 6151 Var ve Durup Dururken Telefonum Dondu ve Bende Kapatıp Açayım Düzelir Umuduyla Kapattım Ama Gidiş O Gidiş Açılmıyor..
Şimdi Verdiği Hataya Gelince, Telefonu Açıyorum Çok Geç Olarak Açılsada Bir Kaç Saniye Sonra Hemen Kapanıyor. Telefonun Tarihi Geride Kalmış Düzelteyim Diyorum ve O Açık Olan Saniyelerde Hemen Düzeltiyorum Ama Hep 08/1/2006 Muhtemelen Telefonun İlk Çıkış Tarihi Olan Tarihe Alıyor. Nokia Sitesinden Pc Suit İle Yazılımı Güncelliyeyim Dedim Oda Olmadı. Phoenix İle Kapanıp Açılmayan Telefonlara Yapılan İşlemleri Uyguladım Yine Olmadı O Modda İken --- Press phone's power button! --- (Power Tuşuna Basınca Telefon Açılıyor). Yeni Versiyon Atayım Dedim Yine Olmuyor.. Bu Konuda Sizler'den Yardım Bekliyorum..
Belki Bu Eski Telefonu At Git Diyen Arkadaşlarımın Sesini Duyar Gibiyim.
Not: Telefonum Eski Ama Kullanımını Sevdiğim ve Pratikliği İçin Açmak İstiyorum.. Ayrıca İkinci El veya Sıfır Olarak Satan Olursa Alabilirim..

Üst Alt