Heryöne 500 dk. Heryöne 5000 sms, sınırsız internet

Sponsorlu Bağlantılar

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi

Nasil yani abi hala gecerli mi bu kampanya ?? Oyleyse hemen gecmem lazim benim buna :( :eller:

Müşteri hizmetlerini arayıp öğrenebilirsin Süleyman. Seç 500 12 ay taahhütlü diye sor :oke:
Faturalı yalnız bu

- - - Eklendi - - -

Kampanyanın şu andaki güncel durumu nedir?

Müşteri hizmetlerini arayıp kesin öğrenebilirsiniz. Ben 1 Ay kadar önce başka bi numara için yaptırmıştım hala geçerli mi bilmiyorum. Benim 4 ay oldu

Türe

Türe

Üye
Bugun detaylı arastırıcam ınsallah , umarım gecebılırım :( Yalbız.abı.anlamadıgım nokta surası ; 5000 her yone bedava sms gelmesı.ıcın paket yenılendıkten sonrakı 1 ay ıcınde bızım 20 tl yuklememız mı gerekıyor ?

restmod

restmod

Üye
Bu kampaya faturali su an 40 tl 1 yil taahhutlu:)

TeAmo42

TeAmo42

Üye
Simdi aradım.
İlk olarak faturalı ya transfer tarifesi olarak böyle bir tarife önerdi.
Her yöne 300 dk, avea ici 3000 dk, her yöne 3000 sms. aylık 22 tl 12 ay tahaddütlü. Bu pakete özel 1 gb sınırsız internet paketi ise 10 tl. Toplam 32 tl yapıyor.
İkinci bir paket olarak sec 500 tarifesini anlattı. 12 ay tahaddütlü olarak 500 dk her yöne , 5000 sms 20 tl. Ayni sekilde internet paketi yine 10 tl. Buda 30 tl yapıyor.
Ve en son olarak benim tercih ettiğim kampanya bu.
Ön ödemeli ve tahaddütsüz paket.
Aylık 19 tl ile 500 dk+5000 sms her yöne veriyor. Tahaddüt ve fatura yok ön ödemeli. İnternet paketi yine aynı şekilde.

Türe

Türe

Üye
Simdi aradım.
İlk olarak faturalı ya transfer tarifesi olarak böyle bir tarife önerdi.
Her yöne 300 dk, avea ici 3000 dk, her yöne 3000 sms. aylık 22 tl 12 ay tahaddütlü. Bu pakete özel 1 gb sınırsız internet paketi ise 10 tl. Toplam 32 tl yapıyor.
İkinci bir paket olarak sec 500 tarifesini anlattı. 12 ay tahaddütlü olarak 500 dk her yöne , 5000 sms 20 tl. Ayni sekilde internet paketi yine 10 tl. Buda 30 tl yapıyor.
Ve en son olarak benim tercih ettiğim kampanya bu.
Ön ödemeli ve tahaddütsüz paket.
Aylık 19 tl ile 500 dk+5000 sms her yöne veriyor. Tahaddüt ve fatura yok ön ödemeli. İnternet paketi yine aynı şekilde.

şu son 19 liralık olanı nasıl yapıyoruz ?

BelaMonte

BelaMonte

Üye
aynı mesaj banada geldi ama o kampanyada sınırsız interneti iptal etmişler. Bende ayrı interneti sınırsız la birlikte 30 tl veriyorum

Türe

Türe

Üye
aynı mesaj banada geldi ama o kampanyada sınırsız interneti iptal etmişler. Bende ayrı interneti sınırsız la birlikte 30 tl veriyorum

Ben seç sitesine girdiğimde devam ediyor gibi görünüyor. Bkz. burda deneyin ;

TeAmo42

TeAmo42

Üye

şu son 19 liralık olanı nasıl yapıyoruz ?

Gençlere Özel tarife diye yeni geçiş yapanlar yani hattını taşıyanlar için oluyor. 25 yaş altı olması gerekiyor. 25 yaşından küçük birinin tc kimlik numarası yeterli olacaktır. Ön ödemeli olduğu için bunu tercih ediyorum. Vodafone daki gibi fatura şoku yaşamak istemiyorum :)

Türe

Türe

Üye
Aveadakiler ne ... yicek :(

- - - Eklendi - - -

Ha bir de bu kampanyanın bitiş süresi ne zaman ? Yani başka hatta 3 ay kalıp avea'ya geçsem bundan yararlanabilir miyim ?

TeAmo42

TeAmo42

Üye
Aveadakiler ne ... yicek :(

- - - Eklendi - - -

Ha bir de bu kampanyanın bitiş süresi ne zaman ? Yani başka hatta 3 ay kalıp avea'ya geçsem bundan yararlanabilir miyim ?

Seç 500 paketi 31 ocakta bitiyor.
Ön ödemeli olan ise daha cok yeni bir kampanya.

TeAmo42

TeAmo42

Üye

Seni yoruyorum ama o nasıl oluyor ? Ön ödemeli dediğin yani

Estağfurullah. Yani 19 tl kontör yüklüyorsun. Tıpkı sms paketi yapar gibi 19 tl kesiyor ve 500 dk +5000 sms veriyor 10 tl de net yapsak yani ödeyeceğimiz miktar hep sabit. Aynı zamanda paramiz olmadığı zaman paket yapmayabiluyoruz. Bu benim icin baya iyi oluyor.

Türe

Türe

Üye

Estağfurullah. Yani 19 tl kontör yüklüyorsun. Tıpkı sms paketi yapar gibi 19 tl kesiyor ve 500 dk +5000 sms veriyor 10 tl de net yapsak yani ödeyeceğimiz miktar hep sabit. Aynı zamanda paramiz olmadığı zaman paket yapmayabiluyoruz. Bu benim icin baya iyi oluyor.

Taahhut yok di mi ? Yarın bitiyor sms'im bari bunu yapayım :eller:

- - - Eklendi - - -

Hah bir de son soru :) Hangi numaraya ne diye mesaj atmam gerekiyor bu 500 dk + 5000 sms için

TeAmo42

TeAmo42

Üye

Taahhut yok di mi ? Yarın bitiyor sms'im bari bunu yapayım :eller:

- - - Eklendi - - -

Hah bir de son soru :) Hangi numaraya ne diye mesaj atmam gerekiyor bu 500 dk + 5000 sms için
Avea ya yeni geçenler icin bu. Onu tam olarak bilmiyorum avea dan aldığım kart vardı bu kampanya ile ilgili ama bulamadım simdi.

Türe

Türe

Üye
Tamam anladım :) Yani bunun için önce 3 ay başka hatta durup aveya geçmem gerekiyor sonrasında bunu yapabiliyorum. Teşekkür ederim uğraştırdığım için :) 3 ay turkcell'de duralım bari net paketi kullanayım az :)

TeAmo42

TeAmo42

Üye
Tamam anladım :) Yani bunun için önce 3 ay başka hatta durup aveya geçmem gerekiyor sonrasında bunu yapabiliyorum. Teşekkür ederim uğraştırdığım için :) 3 ay turkcell'de duralım bari net paketi kullanayım az :)

Rica ederim:) ben vodafone dayım 1 senedir :) son fatura standart a gore 35 tl fazla geldi sebebi ise net paketinin bitip kotayi aşması keşke kota bittiği zaman uyarı filan verse.o yüzden ön ödemeli geçiyorum

Türe

Türe

Üye
İnternet+sms olan bir tarife var mı vodafone'da bildiğin ?

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
Bugun detaylı arastırıcam ınsallah , umarım gecebılırım :( Yalbız.abı.anlamadıgım nokta surası ; 5000 her yone bedava sms gelmesı.ıcın paket yenılendıkten sonrakı 1 ay ıcınde bızım 20 tl yuklememız mı gerekıyor ?

Süleyman Faturalı zaten herhangi bişey yapmıyorsun. Her ayın 20'sinde faturanı ödüyorsun. Eğer ki paketi aşarsan fazla ödüyorsun. Hat kimin üzerine kayıtlı ise o kişi müşteri hizmetlerini arıyor ve 12 ay başka hiçbir pakete geçmeyeceğini taahhüt ediyor. Eğer geçmek istersen ceza ödüyorsun

Üst Alt