Sınırsız Cepnet Arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-uninvited

-uninvited

Üye
    Konu Sahibi
Sınırsız Cepnet Arıyorum
Arkadaşlar 1 aylık kullanabileceğim veya başka sınırsız cepnet paketleri varmı?

murat.122a

murat.122a

Üye
Aylık 48 tl ye alırsan var haftalık vodemnet var 12*4=48 tl yapar 1gb dan sonra hız 128kbp ye düser sınız kullan avantajın 4gb hızlı girersin .cok pahalı demezsen haftalık vodemnet kullan adil kullanımı 1gb ayda 4gb eder 128/8=16kb eder

- - - Eklendi - - -

haftalık50mb var 6tl 6*4=24tl 50mb dan sonra 64kbp ye düser limitsiz kullanırsın

- - - Eklendi - - -

*7000# yaparak 2 kiyi tusla 4 internet paketleri 2 alabilecen paketler 11 haftalık vodemnet 16 haftalık 50mb *7000# den alabilirsin

-uninvited

-uninvited

Üye
    Konu Sahibi
sınırsız haftalık paket biliyorum kullandım aylık paket 48 tl çok pahalı önceden 9.99 tl'ye 1 aylık kullanıyorduk mesela 12 14 tlye aylık paket lazım yinede teşekkurler

bilge_adam

bilge_adam

Üye
kardeşim internet paketleri komple değişti. Cepnet 100.250, 500,1 gb var.bunlar AYLIK ve sınırsız. Adil kullanım kotaları dolduktan sonra hızın 1 kb a düşüyor. Yani ölü internet oluyor. Sabırla bekleyeceksin yeni internet paketleri çıkması için. Yoksa turkcel ya da avea ya geçeceksin. Bak Mesela avea yeni paket çıkarmış. 1000 dk Her yöne + sınırsız internet paketi (adil kullanım 1gb) fiyatı 40 tl. Adil kullanımdan sonra hızın 96 kb

murat.122a

murat.122a

Üye
Avea nın kampanyası faturasızlarada gecerlimi

-uninvited

-uninvited

Üye
    Konu Sahibi
anladım bilge beklemekte fayda var :) yinede söylediğin paketlerden birini nasıl alabiliriz sınırsızsa

bilge_adam

bilge_adam

Üye
anladım bilge beklemekte fayda var :) yinede söylediğin paketlerden birini nasıl alabiliriz sınırsızsa

ABONE CEPNET100
ABONE CEPNET250 vs böyle yazıp 3636 gönder. Olmazsa *7000# tuşlamasını kullan gelen Ekrandan internet bölümüne gir ordan alabileceğim internet paketleri var ordan da alabilirsin.

- - - Eklendi - - -

Avea nın kampanyası faturasızlarada gecerlimi

tam Bilgim yok kardeşim. Öğrenir sana cevap veririm

- - - Eklendi - - -

bu paketlerin ücretleri bildiğim kadarıyla. 100 mb 9 tl, 250 mb 14 tl, 500 mb 19, 1 gb 29 tl. Diye biliyorum indirimli olabilir.

-uninvited

-uninvited

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler. :)

bilge_adam

bilge_adam

Üye

:rica: geçenlerde müşteri hizmetleriyle konuştum. Işte böyle anlatıyorlar. Yeni paketlerimiz bunlar. Böyle şöyle. Günlük 10 mb sınırsız var 1.5 tl. Hızınız 1 kb a düşüyor. Bunu alın. Dedim günlük 1.5 tl ile aylik 45 tl yapıyor. Şu an kullandığım 14 tl. Hem hızım 1 kb ye değil 96 kb ye düşüyor. Haklısınız vs. Ama o gün çok kötü kızmıştım. Hızım aşırı düşmüştü onun için aramıştım. Neymiş normalde 96 kb hız böyle de müşteri memnuniyeti için hızı düşürmüyoruz. Bide yalana bak. Bilerek düşürmüyorlarmış. Artık iyice bıktım bu vodafone den. Günlük alacağım 1,5 tl ye aylik 45 tl yapıyor. 10 tl daha koyarım. Ttnet alırım. Hem onda en azından hızın 3 mb oluyor. Resmen dolandırıyorlar.

murat.122a

murat.122a

Üye
vodafone hızı düsürmese 224kbp(28kb) devam etse zararmı eder veri akısını paramı ödüyorlar bana biri açıklarmı tesekürler

- - - Eklendi - - -

vodafone hızı düsürmese 224kbp(28kb) devam etse zararmı eder veri akısını paramı ödüyorlar bana biri açıklarmı tesekürler

Cepnet hızını neden düsürüyorlar .Turkcell ramazan ayında sahur da bedava internet verdi sınırsız internet alanlar da bu kampanyaya katılınca bug oldu milyonlarca kisi hız limitine takılmadan kullandı baz istasyonlarıda cökmedi isteseler yapabilir demek.vodafone de yapar.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Turkcell Sonbaharda 19.90 Tl Ye 1 Gb Sınırsız (1gb dan sonra 96kbps) Paketi Vardı Şimdi 32 :tl: Ben 19.90 a Kullanıyorum 4 Ay Oldu En Hızlı İnternet Turkcelde Ondan Sonra Vodafone Sorada Avea (Turkcell=4 Çeker);)

stormy20

Üye
vodafonenun yeni internet paketleri ilk ay ücretsiz idare eder 1GB.Fakat benim gibi yapma sakın ben deneyeyim dedim 9.90cepnetim vardı iptal olmaz zannetmiştim 1GB da ücretsiz kullanırım demiştim fakat 9.90lığı iptal ettiler.yenidende başlamıyor.1GB dolsun Daha da vodafone da durmam taşırım başka operatöre

murat.122a

murat.122a

Üye
bence tasıma vodafone yeni cepnet gibi sınırsız interneti geri getirir sadece bekle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt