mtk6577 i9300 imei atamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

cemaasoglu

Üye
    Konu Sahibi
mtk6577 i9300 imei atamıyorum
Merhabalar arkadaşlar samsung galaxy s3 çin mali bir telefonum var imei atmak için bir ton program indirdim ve hep com1 com8 hatasi aliyorum pek anlamiyorum ve çok sikintidayim android 4.1 kullaniyorum bilgisayarimda win7 32 bit ütfen yardimci olurmusunuz 1 haftadir doğru düzgün uyuyamadim bunun yüzünden :(

enverce

Üye
1.Her iki Sim kartına yuvasına taktıktan sonra telefonun güç düğmesine basarak telefonu açın
2.Telefon Açıldıktan sonra Arama Arayüzüne *#*#3646633#*#* yazın
3.Çıkan Sayfada GPRS i seçin
4. Şimdi 1.Sim Kartın İmei kodunu değiştirmek istiyorsanız 1ST PDP 'yi Seçin ve Yeni IMEI Kodunuzu Buraya yazıp Ok'leyin
5. Ardından Sırasıyla Attached basıp okleyin
6. Deattached Basıp okleyin ve işlem tamamdır.

İkinci Sim Card imei değiştirmek istiyosanız 2nd PDP yi seçip aynı işlemleri uygulayın
Eğer Sayfada Write İmei Çıkmıyorsa sadece Attached ve Deattached işlemini yapmak da yeterlidir.

- - - Eklendi - - -

1.Her iki Sim kartına yuvasına taktıktan sonra telefonun güç düğmesine basarak telefonu açın
4. Şimdi 1.Sim Kartın İmei kodunu değiştirmek istiyorsanız 1ST PDP 'yi Seçin ve Yeni IMEI Kodunuzu Buraya yazıp Ok'leyin

İkinci Sim Card imei değiştirmek istiyosanız 2nd PDP yi seçip aynı işlemleri uygulayın
Eğer Sayfada Write İmei Çıkmıyorsa sadece Attached ve Deattached işlemini yapmak da yeterlidir.

parya99

Üye
Guzel bi bilgi banada lazım olabilir bende o telefondan almak istiyorun nerden aldın guzelmi sorun varmı telde.

uzman2

Üye

BURAYA YAZIN DEDİĞİNİZ YER NERESİ ORDA İMEİ YAZMA BÖLÜMÜ ÇIKMIYOR,

kaya250

Üye
bende de çin s3 mını var bu kodları gırınce hıcbısey cıkmıyo yardım edermısınz

babaaamet

babaaamet

Üye
2.Telefon Açıldıktan sonra Arama Arayüzüne *#*#3646633#*#* daha güzel nasıl yazın

- - - Eklendi - - -

daha güzel nasıl anlatılabilirdi ki?çok güzel ve basit anlatmış kardeşimiz.emeğine sağlık...

Carizma_54

Üye
bendede aynı sorun var gprs e girince ımeı yazan kısım görünüyo fakat işlem yapılamıyo soluk renkte

mertay25

Üye
daha güzel nasıl anlatılabilirdi ki?çok güzel ve basit anlatmış kardeşimiz.emeğine sağlık...

arkadaşım eline sağlık cok güzel bi paylaşım ama bende bu işlemi yaparken telefona fabrika ayarları dedim simdi samsung yazısı yerine android yazısı ile acılıyo eski haline nasıl döndürebilirim?

özershop

Üye
Merhabalar arkadaşlar samsung galaxy s3 çin mali bir telefonum var imei atmak için bir ton program indirdim ve hep com1 com8 hatasi aliyorum pek anlamiyorum ve çok sikintidayim android 4.1 kullaniyorum bilgisayarimda win7 32 bit ütfen yardimci olurmusunuz 1 haftadir doğru düzgün uyuyamadim bunun yüzünden :(
arkadaşklar bende i9300 var bu kodu kabu etmiyor diğer bildiğiniz kodlardan yazarsanız çok sevinirim şimdi den tşk ederim tüm ustalara kolay gelsin

formumabak

Üye
*#*#3646633#*#* olarak gir ve açılan pencere
enginemode açılacak ve oradan cds yani common data servis içinde radio information var tıkla aç çift sim olan çin telefonlarında iki adet olur hangi sim gegiştirmek istiyorsan onu aç.
phone1
phone2 yazar tıkla aç bilgileri gelir AT+ üstte yazan yeri arkasına E yaz ve açılan pencerede AT+EGMR=1,7"" TIKLA
bu yazının tırnakların arasına imei gir AT+EGMR=1,7"123456789"sonra
send at comand var oraya tıkla aşşagıda yazı çıkacak tamamdır telefonu yeniden başlat kontrol et imei numarasını bukadar

malics

Üye
mrb.arkadaslar..bendede mobil phone l9300 var imei atabilirmiyim atiliyorsa kodu varmi bir yardimci olsaniz simdiden tskler....malic

psqholoji

Üye
*#*#3646633#*#* olarak gir ve açılan pencere
enginemode açılacak ve oradan cds yani common data servis içinde radio information var tıkla aç çift sim olan çin telefonlarında iki adet olur hangi sim gegiştirmek istiyorsan onu aç.
phone1
phone2 yazar tıkla aç bilgileri gelir AT+ üstte yazan yeri arkasına E yaz ve açılan pencerede AT+EGMR=1,7"" TIKLA
bu yazının tırnakların arasına imei gir AT+EGMR=1,7"123456789"sonra
send at comand var oraya tıkla aşşagıda yazı çıkacak tamamdır telefonu yeniden başlat kontrol et imei numarasını bukadar

Kardeşim en doğru ve en yararlı cevabı vermişşin.hallettim çok şükür, yalnız fabrika ayarlarına döndükten sonra imei numarası eski haline dönüyor ama yinede şebeke yine çalışıyor. neden eski görünüme dönüyor bi yazarsan yada kalıcı bi yöntem verirsen cok memnun olurum :)

Üst Alt