Sony Xperia Go Android Sorunu!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

qtxrulaz14

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia Go Android Sorunu!!!!!
Arkadaşlar birkaç gün önce telefonu(Xperia Go ST27i) 4.0.4'e güncelledim fakat telefon kasmaya başladı.Ancak bilgisayara usb kablosuyla bağladığımda kasma sorunu olmuyor.Bunun sebebi ne olabilir???Ve neden kasıyor olabilir telefon.....

yumyjikk2

Üye
4.0.4'e edit rom olarak mı yükselttin yoksa baglantısı kurup pc comparation lamı?

EmreSntrk

EmreSntrk

Üye
Bİ sıfırla istersen bendede aynı telefon mevcut bir sorun yok

qtxrulaz14

Üye
    Konu Sahibi
orjınal surum pc den yükledim fabrika ayarlarına geçtim az önce sürüm değişmedi

yumyjikk2

Üye
pcden yükledigin programda onarma secenegi var onunla bi tekrar deneyebilirmisin?

Kerim.

Kerim.

Üye
Yine sony yine ics4.0 yine kasma takilma sorunu.sony nasil guncelliyo bu telefonlari:zzz:

• Beğen
Tepkiler: adam john
Ali58_58

Ali58_58

Üye
Yine sony yine ics4.0 yine kasma takilma sorunu.sony nasil guncelliyo bu telefonlari:zzz:
haklısın kötülemek gibi olmasın tüm telefon markları romları düzenlerken hiç değer vermiyolar ama anladığım kadarıyla sorun arkadaştaymış

qtxrulaz14

Üye
    Konu Sahibi
onardım fabrika ayarlarına döndüm formatladım hala 4.0 hala kasıyor.!! :@

SEWAR

Üye
bende de çalışan uygulamalara girdiğimde malesef ayarlar durdu yazıyor

nopapeny

nopapeny

Üye
arkadaşlar bilginiz var mi bilemiyorum ama Xperia go model telefonunda video oynatırken geçersiz url diye hata verip videoyu kapatmaya başladı bunun sorunu ne olabilir. Ayrıca telefonda dr. Web virüs programı kurulu özelliğinde hafıza kartı takıldığında tara var 3-4 saatte bir hafıza kartı tarandi sorun algılanma di uyarısı veriyor bunun sebebi ne olabilir? Bilginiz var mi acaba

adam john

adam john

Üye
arkadaşlar bazı telefonlarda bu sorunların yaşanıp bazı telefonlarda yaşanmamasının sebebi seri numaraları telefonların üretim zamanıyla alakalı anlıcağınız..genel olarak sony telefonlarının 4.0.4 alan modelelrin %80 ninde bu kasma sorunları yaşanıyor ne yaparsanız yapın çözemezsiniz garantidekiler telefonu aynı şekilde yada eski sürümüne düşürüp yollarla genelde kasmalar oluyor uygulmalarda hatalar ve kamera uygulamasında video çekerker kayıt esnasında donmalar oluyor bende xperia neo v vardı onda da bu sorun vardı çok uğraştım garantiyi 3 kez denedim fayda olmadı ürün iadesi istedim (TEKNOSA dan almıştım) 3.de sıfırını yollarlarken işlemi iptal ettim daha sonra para ekleyip xperia p aldım (sony istemiştim yine) onda da aynıs sorun yaşadım 4.1.1 i bekliyorum onda da aynısı olursa sorun düzelmezse garanti beni bekler :)

Üst Alt