gizli yollarla numara öğrenme???

Sponsorlu Bağlantılar

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
    Konu Sahibi
gizli yollarla numara öğrenme???
sa arkadaşlar benim sıkıntım şu bir arkadaşın numarasına tanımadığı bir numaradan mesaj geliyordu numarayı değiştirdim rehberden de kaldırdım numarayı yine aynı numaradan mesaj geldi bu sefer hattı iptal ettik kendi adıma bir hat aldım yine aynı numaradan mesaj geliyor numarasını kimseye vermediği halde numarayı nasıl buluyor telefonun imei sinden ya da gizli bir programla falan numara öğrenme gibi bir şey var mı? telefonun modeli samsung gt m 5650 acil yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

yunus4554

yunus4554

Üye
Kardesim senin numaranı 11880 v.s iş bunumaralar isimden numara süylüyorlar kendim dedim bir arkadaşımın numarasını istedim verdi şimdi sen müşteri hizmetlerini ara bilgilerimi kapatınde sonrada seni rahatsız numarayı onlara süyle engele bi daha sana ulaşamayacak :D

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
    Konu Sahibi
ya ismimi bilmesi imkansız kişinin çünkü beni tanımıyor hem öyle bulacak olsa kendi adıma iki tane hat var bana da atardı mutlaka mesaj müşteri hizmetleri öyle engelleme falan yok demişlerdi bize ama var mı öyle birşey?

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
şaka gıbı :D bende merak ettım sımdı
takıpteyım konunu :D

akula

akula

Üye
tahminimce mesajı atan kişi sizi iyi tanıyor veya sizi iyi tanıyan biriyle tanış

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
    Konu Sahibi
bizde öyle düşünüyoruz da ama ağza alınmayacak küfürler ediyor tanıdık olsa öyle yapmaz gibi geliyor

plusnettr

plusnettr

Üye
Çok mübarek bir insana denk gelmişsiniz kalbi temiz ve nereye gitseniz sizi buluyor :D

BreakerZote

BreakerZote

Üye
Şu Numarayı Bizimle Paylaş Bakalım Bir Ne İş

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
    Konu Sahibi
arkadaş numarayı silip durmasa ben onu bi güzel araştıracağım da numarayı söylemiyor bana

BreakerZote

BreakerZote

Üye
Arkadaşının Kasıtlı Yapmadığı Ne Malum ?

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
    Konu Sahibi
arkadaş derken kız arkadaş yani :) yok öyle bir şey yapmıyo ya eminim

bilge_adam

bilge_adam

Üye
şimdi arkadaşım konuyu okudum ve anladığıma göre senin hattın kız arkadaşında ve bu hatta tanımadığın bir numaradan mesaj geliyor. Söylediğin bilgilere göre tanıyan biri. Ama seni de kız arkadaşını da tanıyor. Büyük ihtimal kız arkadaşının eski sevgilisi de olabilir. Kızın isim soyisme hat olmadığına göre. Seni de tanıdığı burdan çıkıyor. Arkadaşların dediği gibi 11818 , 11880 veya en son ihtimal 11842(vodafone bilinmeyen numaralar servisidir.) burdan sorgulatiyor. Kız arkadaşın üzerine hat olmadığını öğreniyor sonra senin adıma sorgulatiyor. Zaten hat alımlarında her zaman bu bilinmeyen numara servislerine hemen kayıt oluyor. Bak numarayı kız arkadaşını silmesi sana söylememesi de bir ayrıcalık. Eğer numarayı bulursan tek atacağın mesaj savcılığa veriyorum demen yeterli zaten bu mesaj Insanı korkutur. Yine de atarsa savcılığa verin gitsin. Siz rahatsız olacağıniza o rahatsız olsun.

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
    Konu Sahibi
kız arkadaşımın eski sevgilisi yok öyle bir şey mümkün değil benim adımı bilmesi de mümkün değil hadi adımı öğrense kendi adıma iki tane hat var bana neden atmadan direk onu buluyor? Hattı alır almaz o servislere kapattım ben görünmesin diye ama nasıl oluyo çözemedim büyük ihtimal arkadaşı böyle düşünüyorum artık

plusnettr

plusnettr

Üye
kız arkadaşımın eski sevgilisi yok öyle bir şey mümkün değil benim adımı bilmesi de mümkün değil hadi adımı öğrense kendi adıma iki tane hat var bana neden atmadan direk onu buluyor? Hattı alır almaz o servislere kapattım ben görünmesin diye ama nasıl oluyo çözemedim büyük ihtimal arkadaşı böyle düşünüyorum artık

Eski sevgilisi olmayan kız arkadaşı nasıl buldun yahu :D bize de göster sonra mesaj atan elemanın nosunu ver gidip öldürelim :D

COJR3

COJR3

Üye
Tavsiyem o ki; telefonuna ses kayıt programı kurman. Ve bu numara seni aradığında, ses kaydı aldığını ve bunu kendisine belirtmene rağmen hakarete devam etmesi halinde suç delili olarak kullanılabileceğini belirt. Habersiz kaydedersen,gizli kayıt aldığın için hukuken üste çıkabilir ama belirtip kayda devam edersen üstünlük sendedir. Bu kaydı savcılığa vereceğini belirtirsin ve devam ederse bu delil ile gerekli işlemleri başlatırsın. Allah sabır versin. Hiçbir somut etki olmasa bile böyle şeyler yoğun huzursuzluk yaratır erkeğe. Tekrar sabır dilerim.

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
    Konu Sahibi
aramıyor ki sadece mesaj atıyor aradığımızda da açmıyor telefonu. artık hattı tekrar değiştirip kimseye vermeyeceğiz numarayı tekrar atarsa bulup savcılığa vereceğiz

- - - Eklendi - - -

Eski sevgilisi olmayan kız arkadaşı nasıl buldun yahu :D bize de göster sonra mesaj atan elemanın nosunu ver gidip öldürelim :D

Nasip bu işler yaa :) yakalasam öldüreceğim zaten ya :)

bilge_adam

bilge_adam

Üye
bak şimdi kardeşim aradığınız halde açmıyorsa bilki tanınan biri yoksa Neden açmasın. Siz hiç numarayı bilinmeyen numaralardan sorgulatmadiniz mi? Sorgulatin belki çıkar. O da olmasa kız arkadaşın mesajları siliyor diyorsun numaraya ulaşamıyorum diyorsun. Onun yolu da var. Gir vodafone sitesine ordan şifreyi al ve bak gelen mesajlara. Numara senin üstüne zaten. Rahat rahat bakarsın.

Üst Alt