turkcell maxi plus 5 güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

akın_akın

Üye
    Konu Sahibi
turkcell maxi plus 5 güncelleme
arkadaslar bende turkcell maxi plus 5 var rootlu. telefona güncelleme geldı ındırıyo 16mb. yenıden baslat dıyo cwm açılıyo orda hata verıyo. nedendır rottlu oldugu içinmi yoksa cwm dan mı. bırde unroot yapıp cwm u kaldırabılır mıyım acaba yardım beklıyorum

aytug61

Üye
aynı sorun bendede var arkadaşlar orjinal rom elinde olan varsa yardım edebilir mi ?

akın_akın

Üye
    Konu Sahibi
yokmu yardım edebılecek bırı nasıl gucellestırme yapıcaz :hmmm

sadikbircan

Üye
Arkadaşlar turkcell in verdiği güncellemeyi yükleyebilmek için telefonun stock recovery sini kullanmanız gerekir.CWM sistem güncellemelerini yüklemek için uygun değildir.

akın_akın

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar turkcell in verdiği güncellemeyi yükleyebilmek için telefonun stock recovery sini kullanmanız gerekir.CWM sistem güncellemelerini yüklemek için uygun değildir.
banada o lazım kardesım cmw yı kaldırmam lazım. rootla alakası varsa onuda kaldırmam lazım

furkanosman

furkanosman

Üye
aldıgımdan ber, cwm yüklediğimee lanet ediyorum. ya kardeşm yokmu bu maxiplus ın stock recovery si neden hç biyerde yok. bunu biri söyleyebilirmi . kafayı yiyecem yaaa :@:@

akşam11

Üye
kardes telefonu nasil rootladin anlatabilirmisin lutfen :(

furkanosman

furkanosman

Üye
rootlama bence kardeş :/ orjinal recovery gidiyo ozman. ve garanti dışı telefon. ben garantiye verdim garanti dışı orjinal olmayan yazılım yüklenmiş denildi. ha orjinal recoverysi olsa ozman geri garantiye sokabilirdim telefonu ama yok işte henüz.

delivurgun

Üye
arkadaşlar kimse bu cihaz için uğraşmıyor ben yutdışı sitelere de bakındım ama unroot yöntemini bulamadım eğer bulabilen varsa paylaşsın ciddi bir sorun çünkü extra rom da çıkmıyor

Üst Alt