[UPDATE-2][15.07.2012] Turkcel T20 (U8650) Android 4.0.4 CM9 Beta 3.2

Sponsorlu Bağlantılar

Berkyasin12

Üye
Bilgi verecek yok mu beta 4 hakkında?

uzmburak

uzmburak

Üye
Sabit konu olmalı bence kesinlikle. Stabil sürümü sabırsızlıkla bekliyorum ne zaman çıkar acaba ?

uzmburak

uzmburak

Üye
uskura bakmayın flood oluyor galiba ama orjinal konunun yorumlarında beta 5 linki buldum nedir nasıldır bilmiyorum incelersiniz belki

Berkyasin12

Üye
Arkadaşlar hala çıkmadı mı şu beta 4 bilgi verecek yok mu?

m3hm3t1991

m3hm3t1991

Üye
arkadaşlar t 20 için cıkan android 4.0.4 resmi yani orjinal mi huwai kendi mi cıkardı

m3hm3t1991

m3hm3t1991

Üye
yardımcı olacak yok mu

uzmburak

uzmburak

Üye
arkadaşlar t 20 için cıkan android 4.0.4 resmi yani orjinal mi huwai kendi mi cıkardı

hiçkimsenin orjinal romu değildir modlanmıştır arkadaş ise sadece burda paylaşımda bulunmuştur yani mod gayriresmi ama resmi olacak kadar sağlam ;)

• Beğen
Tepkiler: m3hm3t1991
m3hm3t1991

m3hm3t1991

Üye
hiçkimsenin orjinal romu değildir modlanmıştır arkadaş ise sadece burda paylaşımda bulunmuştur yani mod gayriresmi ama resmi olacak kadar sağlam ;)

modlanmış derken nasıl yani biraz açarmısın ve siz yüklediniz mi ve tavsiye edermsiniz t 20 nın android 2.3.7 versiyonu çık tımı resmi olan bilgi verirmisin tavsiye edeceğiniz bir rom var mı?

uzmburak

uzmburak

Üye
modlanmış derken nasıl yani biraz açarmısın ve siz yüklediniz mi ve tavsiye edermsiniz t 20 nın android 2.3.7 versiyonu çık tımı resmi olan bilgi verirmisin tavsiye edeceğiniz bir rom var mı?
yani düzenlenmiş ben yükledim tavsiye ediyorum en sorunsuz ve iyi rom bu bence t20 için bazı arkadaşlar batarya çabuk bitiyor demiş ancak rom tamamen özelleştirilebilinir bence kendi kullanımına göre cpu yu ayarlarsanız gayet iyi gidiyor şarjı ben bu romu tavsiye ederim ancak ice cream sandwitch çıkacakmış en son temmuzda güncellemesi geldi t20 için onun stabil sürümünü bekliyorum ama bıraktılar galiba çalışmayı o daha iyi gibi şimdilik sonuç olarak yükle oyun oynayacağın zaman açarsın işlemciyi sonuna kadar batarya çabuk tükenir ama hiç kasma yaşamazsın telefon hafızası doldu diye bi sorunun olmaz dalvik cache olarakda hafılza kartını kullanırsın ram hafıza kartında zate uygulamalarıda hafıza kartına yüklüyor yani özgürleştiriyor seni root yetkisini sonuna kadar kullanmanı sağlıyor gerekli programlarda önyüklü zaten ben çok memnunum (:

• Beğen
Tepkiler: m3hm3t1991

baktabul

Üye
Arkadaşlar ben bu uygulamayı yaptım ama bişey degişmedi sadece telefon sıfırdan açılmış gibi oldu ayarları yaptım tekrar aynı şekilde duruyor bide şunu anlamadım (5) "mounts and storage" bölümünden sırasıyla "boot, cache, data, system" bölümlerini formatlayın. Formattan sonra ekrandaki geri tuşuna dokunun ve ana menüye dönün. ) bu nasıl yapılıyor

Üst Alt