lumia920 ve 820'nin cikiş tarihleri ve fiyatlari

Sponsorlu Bağlantılar

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
820=1200-1500tl,920=1600-1900tl fiyat aralığında olacaktır:oke:

amcalu1

amcalu1

Üye
O kotuymus inşallah guzel oyunlar ın ücreti az olur

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Lumia920 özellik olarak beklentilerimi bir nebze karşıladı, inşallah fiyat olarak şaşırtır.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Dün 1700'dü... :islik
Bana pahalıdan mı sattın... :ah :)

gokcenle senden eskiye dayanan bir hukukumuz var. Şaka bir yana bugun yapilan indirimleri gorunce bende elli tl indirim yaptim. Bu arada lumia920nin rakipleri arasindaki sgs3 ekim sonuna kadar 1500-1600 araligina geriler o zaman da nokia da daha ucuz fiyatla girmek zorunda kalir.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

gokcenle senden eskiye dayanan bir hukukumuz var. Şaka bir yana bugun yapilan indirimleri gorunce bende elli tl indirim yaptim. Bu arada lumia920nin rakipleri arasindaki sgs3 ekim sonuna kadar 1500-1600 araligina geriler o zaman da nokia da daha ucuz fiyatla girmek zorunda kalir.
inşallah abim ağzından bal damlıyor inşallah...

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
by arada lumia920 2kasimda at&t uzerinde satişa abd'de satişa cikacak.

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
ben bu nokia yı anlamıyorum arkadaş neden daha erken yapmadı bu cihazları neden kendinden nefret ettirdi milleti

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
ben bu nokia yı anlamıyorum arkadaş neden daha erken yapmadı bu cihazları neden kendinden nefret ettirdi milleti

daha erken çıkarsaydi bundan önce çıkardığı lumia 900 ve 800ün ne itibarı kalırdi :hmmm kimisi çok çabuk telefon çıkartıyor diğerlerini unutuyor diyor. Kimisi neden daha önce çıkarmadı.

WebStyle

WebStyle

Üye
1800-1900 TL arası olur diye düşünüyorum..

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi

cunku wp8 daha hazir degildi. Şu anda cihazlar hazir ama windows8in 26ekimde cikmasi beklenecek. Microsoft o tarihten once wp8 cihazlarin cikmasina sinirlama getirdi.