lütfen yardım edin! tablet pc nin ekranı kırıldı nasıl yaptırabilirim

Sponsorlu Bağlantılar

memolizorus

Üye
    Konu Sahibi
lütfen yardım edin! tablet pc nin ekranı kırıldı nasıl yaptırabilirim
Tablet bilgisayarımın ekranı çatladı. ekran çalışıyor fakat dokunmatik kullanılamıyor. Servis 120tl istiyor. Daha ucuza yaptırabilir miyim. Yaptırırsam eski ekranın teknik özelliklerine sahip olurmu? Lütfen yardım edin

Kerim.

Kerim.

Üye
Bence en sağlıklısı servis

Jelly_Bean

Jelly_Bean

Üye
yedek parçası satılıyor fakat kendin takabilecek misin onu bilmem.

memolizorus

Üye
    Konu Sahibi
Taktıracak bi yer bulurum da yedek parçayı nerden alırım

Kerim.

Kerim.

Üye
Peki bunun yedek parçası falan satılıyor mudur

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

O kadarını bilmiyorum:hmmm

R.A.M

R.A.M

Üye
tabletin çin malı ise başka bir markanın altında tabletin satılır belki onları araştır yada mecburi servise ver.

memolizorus

Üye
    Konu Sahibi
kralsensin98

kralsensin98

Üye
benimde kırıldı.polypad c5900 tabletim vardı.Kasması çoktu o yüzden bende 118 tl ekran için para vermeye gerek yok dedim.İnternette rahatça dolaşamıyordum pek.Gelecek seneye yeni tabletler çıkarsa onlardan alacağım. artık.

memolizorus

Üye
    Konu Sahibi
benimde kırıldı.polypad c5900 tabletim vardı.Kasması çoktu o yüzden bende 118 tl ekran için para vermeye gerek yok dedim.İnternette rahatça dolaşamıyordum pek.Gelecek seneye yeni tabletler çıkarsa onlardan alacağım. artık.

ama benim tabletim gayet iyi ve 1 ay önce 300 tl verdim

kralsensin98

kralsensin98

Üye
ama benim tabletim gayet iyi ve 1 ay önce 300 tl verdim
Cortex a8'den nefret ediyorum.Tek çekirdekli ve çok yavaş 5-10 uygulama açmak istediğimde takılmalar oluyo eminim sendede oluyordur.Vallahi bence 3-4 ay sonra yeni bir tablet almanı tavsiye ederim cortex a9 çift çekirdekli işlemci olanlar veya eğer cortex a9'dan daha yeni bir sürüm çıkarsa ve senin dediğin gibi 300 tl civarında olursa almanı tavsiye ederim

citto

Üye
Merhabalar, oblio mint 2 slim tablet dokunmatigi çatladı. Servise yolladımS ervisi 180 TL ıstedi. Cihaz ise; 270 TL. Lcd'si sağlam. Görüntü var. Sizce bu servis soyguncu değil de nedir? Bu 7" dokunmatik paneli makul bir fiyata yapacak Allah korkusu olan bir tamirci yada malzeme sağlayıcı arıyorum. Istanbul- k.çekmecedeyim. Valla küçük kızım için yaptırmak istiyorum. Yoksa çöpe atacağım.

hmz_06

Üye
Arkadaşlar artes i708 ekrani kirilanlar dokunmatiaği çalişmayanlar elimde artes i708 ekran kismi mevcut fiyat 50 lira alin kendiniz takin yada bir servise gönderin onlar size ücretsiz birleştirsin ekran çalişmakta işlemcisi yanan bir cihazdan söküldü sorun yok üstünde tek kat ekran koruyucu var yani 0 çizik çatlak vs de yok

s61mehmet

Üye
kardeş bende casper,ın cta e-10-16a 3g modeli var benimkinin de camı kırıldı 300 tl istediler bende araştırmaya girdim ve eger istanbulda yaşıyorsan eminönüne gidiyorsun tahtakale de telekom var kime sorsan gösterir orda yıldız han ı sor git ordan camını kendin al ve kendin tak çok kolay takılıyor saç kurutma makinası ile camını ısıtıp kenarların dan iç ekranı çizmemek için artık nasıl bir alet kullanırsın bilmem ama ben bıçak kullandım ve çıkardım alt köşelerin birinde kablo var onuda çıkardın mı ekran eline gelicek zaten 60 tl verdim camına bazı camlarda bant var bazılarında yok ben çift taraflı bant la yapıştırsım

Üst Alt