Işte Dünyanin En Küçük Annesi!!!

Sponsorlu Bağlantılar

dreamboys69

dreamboys69

Üye
    Konu Sahibi
Işte Dünyanin En Küçük Annesi!!!
İsmi Lina Medina... Perulu... 1939 yılındayken henüz 5 yaşındayken doğurarak 'en küçük anne' olarak tarihe geçti.
Modern tıp, Perulu doktorların Lina ile ilgili hazırladığı dosyayı 68 yıl sonra yeniden açtı: 5 yaşındaki bir kız doğurabilir mi?..
İşte Dr. Gerardo Lozada'nın 1939'daki kayıtları
And Dağları eteğinde yaşayan fakir anne, kızını karnında tümör var diye Pisco Hastanesi'ne getirdi.

Kız 7.5 aylık hamileydi. 14 Mayıs 1939'da 2.7 kilo ağırlığında bir oğlu oldu.

Doğum yapan küçük kız, bebeği yerine 'bez bebekle' oynadı...

Mucize bebeğe doğumu yaptıran doktorun adı verildi. Gerardo 40 yaşına kadar sağlıklı yaşadı.
OĞLU "ABLASI" ZANNETTİ
Lina'nın babası gözaltına alındı. Ancak delil yetersizliğinden serbest kaldı. 'Öz annesi'ni 10 yaşına kadar ablası sanan Gerardo 40 yaşında ilik kanserinden öldü. Lina ise evlenip 1972'de tekrar anne oldu. Dosya 68 yıl sonra sanal aleme taşındı. Bazıları "montaj" derken, doktorların çoğuna göre geçerli tez şu: 5 yaş öncesi ergenliğe erişme ender de olsa rastlanabilir. Ancak hamilelikle sonuçlanması ve sağlıklı doğum mucize...

(ç)alıntıdır...

prince of hell

prince of hell

Üye
o_O:ss:blink::bangin::karisti::oha::oha2:

keremerson

keremerson

Üye
:oha2:

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
çüüüşşş

S€YF€TTiN

S€YF€TTiN

Üye
burdan şöyle bir sonuçta ortaya çıkıyor 5 yaşındaki kıza tecavüz olayı var burda çocuğu leylek getirmedi herhalde değil mi? en küçük annesi konu başlığı yerine 5 yaşındaki çocuğa tecavüz sonucu anne olması denilmesi daha uygun olur....

mservank

mservank

Üye
yuhhhhhhh 5 yaşında ağzım açık kaldı dünyanın en küçük annesi başlığın açtığımda 10 yaşında bi şey bekliyordum şaşurdum

keremerson

keremerson

Üye
10 bile :oha2: dedirtecek kadar küçük kanka yaw 5 ne demekk yaaa

ouSahin

ouSahin

Üye
nereye gidiyor bu dünya 5 yaşındaki bebek nasıl dogursun ya boyu kadar bebek çıkar..acayip bişe yalandır bu ya

__Midas__

__Midas__

Üye
internette fotoğrafları falan var ama bana hala inandırıcı gelmedi 5 yaşında hamilelik çok acayip,
ayrıca babasının değil abisini tecavüzüne uğramış,

dreamboys69

dreamboys69

Üye
    Konu Sahibi
S&#8364;YF&#8364;TTiN;513933' Alıntı:
burdan şöyle bir sonuçta ortaya çıkıyor 5 yaşındaki kıza tecavüz olayı var burda çocuğu leylek getirmedi herhalde değil mi? en küçük annesi konu başlığı yerine 5 yaşındaki çocuğa tecavüz sonucu anne olması denilmesi daha uygun olur....
haberde tecavüzden değil küçük yaşta dogum yapmasından bahsediliyor:oke:

a21a

a21a

Emekli Yönetici
Dünyanın en küçük annesinin Taiwan da 8 yaşında bir hayat kadını kız olduğunu biliyordum.. (birkaç yıl önce medayada yer almıştı)..

dreamgirls

dreamgirls

Üye
gerçekten de mucize... çok ilginç bişi yaa, şaşırdım...

SelmanTE

SelmanTE

Üye
çüşş hakkaten yazık yuaw :off:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Dünyanın en küçük annesinin Taiwan da 8 yaşında bir hayat kadını kız olduğunu biliyordum.. (birkaç yıl önce medayada yer almıştı)..

8 yaşında hayat kadını mı?? :sopa:

elmyra

Üye
evet sasılacak sey doğrusu bide benim dikkkatımı arkadasların hayret nidaları cekti gerçekten forumda cok cok cok kibar arkadaslarım varmış oha, çüşş, ohaa falan oldum nne kadar kibarsınız benimde agzım açık kaldı wallla

Apollon

Apollon

Üye
nası yaw..o çocuğun hiçbirşeyi gelişmemiştir...

dreamboys69

dreamboys69

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar haberin anlatmak istediği küçük yaşta dogum yapması.tecavüz olayı 2. planda duruyor.dogum yapması o yaşta imkansız gibi çünkü...

Üst Alt