Uygulama Oyundan atma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

bursa1616

bursa1616

Üye
telefonun nedir?

Xelord

Xelord

Üye
Ne bileyim farklı bir sorun işte. Acaba yanlış apkleri mi yüklüyorum? Yada yanlış sd dataları mı

RamboFT nin paylaştığı nba jam i yüklemedin mi? Ben o apkyi yükleyip sdyi wifi ile çekmiştim çalışıyor.

sek00

sek00

Üye
    Konu Sahibi
RamboFT nin paylaştığı nba jam i yüklemedin mi? Ben o apkyi yükleyip sdyi wifi ile çekmiştim çalışıyor.
Ben de aynen onunkini yükledim. wifi ile sdyi indirdim ama sorun aynı.

sek00

sek00

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaşlar bir önerisi olan yok mu?

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Aris3

Üye
Bendede war aynı sıkıntı para werip order chaos aldm bu seferde oyundan atıo gb yükledm belki geçer die geçmedi neo v kullanıorum yardımcı olabilcek varsa cok sewinrm

ozdenizdereli

ozdenizdereli

Üye
Bendede war aynı sıkıntı para werip order chaos aldm bu seferde oyundan atıo gb yükledm belki geçer die geçmedi neo v kullanıorum yardımcı olabilcek varsa cok sewinrm

Arkadaslar sorun gpunuz ve sisteminiz oyun indirirken gpunuza gore indirin.bendede galaxy wonder var.spiderman avatar gibi oyunlarda 5dk arayla atıyordu.fakat pes12 nfs shift ve bia2 global front sorunsuz oynuyorum.uzun arastirmalardan sonra oyunları i dirirken gpuya dikkat etmemiz gerektigini ogrendim.sizin gpunuz bilmiyorum ama forumda bunun icin acilmis bir mesaj vardı.amarım verdigim bilgiler ise yarar iyi gunler.

Misafir - 822640

Bende pubg oynarken atıyor bi sinir oluyorum.
Ben dead trigger 2 indirdim tam ekran geliyo oyundan atıyo

• Beğen
Tepkiler: Swa28
Swa28

Swa28

Üye
Selamlar. Arkadaşlar size bi sorum olacak. iPhone 6 kullanıyorum sniper Assassin 3 D oynuyorum oyundan atmalar oluyor araştırınca grafik ayarları düşürmem gerektiğini öğrendim ama bu ayar android de varken iPhone’da yok

Üst Alt