Uygulama kablosuz ağa bağlanan cihazların bağlantısını telefondan kesme

Sponsorlu Bağlantılar

kral_hades

Üye
    Konu Sahibi
kablosuz ağa bağlanan cihazların bağlantısını telefondan kesme
kablosuz ağa bağlanan cihazların bağlantısını telefondan kesmek için bir program var fakat rootsuz çalışmıyor. adı wifi killer bu programı rootsuz çalıştırmanın bir yolu var mı ya da rootsuz çalışan benzer bir program var mı
edit: Ben bir sitenin yöneticisiyim sitede film indirmek ya da interneti yavaştan faliyetler yapmak yasak. bunun için bu program çok gerekli. Side merkeze çok uzak oldugu için hızlı internete geçiş yapılamıyor. Yardımcı olursanız sevinirim

snaykeder

snaykeder

Üye
Rootsuz çok zor

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Aynen. Rootsuz zor. Ama madem gerekli root edip yükleyin bence.

TheMadness

TheMadness

Üye
Rootsuz imkansız.

YawShack

YawShack

Üye
Rootsuz yok ama root yaptıktan sonra WifiKill diye bir program var onun sayesinden bağlı olduğun internette başka birileri varsa onların internet bağlantısını kesebilirsin :oke:

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Rootsuz yok ama root yaptıktan sonra WifiKill diye bir program var onun sayesinden bağlı olduğun internette başka birileri varsa onların internet bağlantısını kesebilirsin :oke:
kardeş arkadaş zaten wifi kill programını nasıl rootsuz kullanırım diye soruyor konuyu okudunmu?

YawShack

YawShack

Üye
kardeş arkadaş zaten wifi kill programını nasıl rootsuz kullanırım diye soruyor konuyu okudunmu?

OK bi yanlışlık olmuş :D Konuya gelince dedikleri gibi kırmak rootsuz çok zor

badmus

badmus

Üye
rootsuz olmuyor bildigim kadariyla

kral_hades

Üye
    Konu Sahibi
neyse teşekkürler başka bir yolunu bulacağız o zaman

LifeAfterDeath

LifeAfterDeath

Üye
Bilgisayar için program bulabilirsin ama telefonda arkadaşların da dediği gibi çok zor.

karayel90

karayel90

Üye
sonuçta android sistemi linux kullanan bi sistem ve bu işlemide linuxdan yapmak için root olmanız gerekiyor yani bu programın rootsuz olanını bulmanız imkansız gibi bişey

TheCower

TheCower

Üye
karayel çok güzel açıkladın eyvallah

-Emre

-Emre

Üye
Wifikill var ama root gerekiyor

EngineerRVI

EngineerRVI

Üye
kablosuz ağa bağlanan cihazların bağlantısını telefondan kesmek için bir program var fakat rootsuz çalışmıyor. adı wifi killer bu programı rootsuz çalıştırmanın bir yolu var mı ya da rootsuz çalışan benzer bir program var mı
edit: Ben bir sitenin yöneticisiyim sitede film indirmek ya da interneti yavaştan faliyetler yapmak yasak. bunun için bu program çok gerekli. Side merkeze çok uzak oldugu için hızlı internete geçiş yapılamıyor. Yardımcı olursanız sevinirim

Kullanmış olduğunuz modemin ip'sini öğrendikten (örneğin:192.168.2.1 benzeri) sonra google chrome veya internet browser'dan örnek verdiğim ip adresini yazıp modem içine girin, wifi'ye bağlı olan bilgisayar ve telefonların bağlantısını görebilir kesebilirsiniz.Samsung galaxy s 2 kullanıyorum google chrome ile modem ayarlarını açıyorum sıkıntı çıkarmıyor.

Üst Alt