General Mobile P9060 Planet kullananlar, inceleyenler yorumlarınızı yazarmısınız?

Sponsorlu Bağlantılar

zekican09

zekican09

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile P9060 Planet kullananlar, inceleyenler yorumlarınızı yazarmısınız?
Meraba Arkadaşlar, General Mobile P9060 Planet i kullananlar yada inceleme fırsatı olmuş olan arkadaşlarımız telefon hakkındaa iyi lötü tüm yorumlarınızı yazabilirmisiniz ? Şimdiden teşekkürler

zekican09

zekican09

Üye
    Konu Sahibi
hiç mi kullanan yok bu telefondan ?
General Mobile İçin de ana sayfada yer açılsın , belki ozaman millet bi bakar bu neymiş diye

zirveli

Üye
Ben kullanmadım ama yakın arkadaşım kullanıyor. Gördüğüm kadarıyla mutlu,mesut yaşıyorlar :) ucuzsatıyorum.com diye bir site var, ben de farklı bir telefon almak için bakıyordum, gözüme çarpttı. Fiyatları çok uygun. Bakın derim.

hayvan

hayvan

Üye
ben yıllardır iphone kullanıyorum. 4 gün önce iphone kırıldı ve iphone 5 çıkana kadar beni iadre edecek bir telefon almaya karar verdim. aklımda hiç yokken birden bir sürü model arasından planeti gördüm ve aldım .
size kesinlikle şunu söyleyebilirim ekranın 4:3 olması o kadar güzel ki telefon mu tablet mi karar veremiyorsunuz.dokunmatiği çok iyi.işlemcisi için şunu söyleyebilirim ki need for spped hot pursuit ve mars effect oyunlarını kurdum en ufak bir takılma yok.kasma yok.hatta ekrandan dolayı hafis ps havası var.gps bağlantısı son derece çabuk. sygic yükledim mükemmel çalışıyor. yani kısaca şunu söyleyebilirim iphone da jailbreak in kitabını yazacak kadar bilgili birisi olarak bu telefonun iphone4 den eksik iki tarafı var 1- fotoğraf makinesinin flaşı yok 2- ekran görüntüsü çekemiyorsunuz ama bunun içinde program var.
artıları ekran deneyimi gerçekten mükemmel,internette flash desteği var. fiyatı yarı yarıya .diğer özellikler iphone de ne varsa planette de aynı kalitede. gerçekten bakın inceleyin. hiç iphone4 ile generalmobile planet karşılatırılır mı demeyin. bende böyle diyordum.

abandonware

abandonware

Üye
ben yıllardır iphone kullanıyorum. 4 gün önce iphone kırıldı ve iphone 5 çıkana kadar beni iadre edecek bir telefon almaya karar verdim. aklımda hiç yokken birden bir sürü model arasından planeti gördüm ve aldım .
size kesinlikle şunu söyleyebilirim ekranın 4:3 olması o kadar güzel ki telefon mu tablet mi karar veremiyorsunuz.dokunmatiği çok iyi.işlemcisi için şunu söyleyebilirim ki need for spped hot pursuit ve mars effect oyunlarını kurdum en ufak bir takılma yok.kasma yok.hatta ekrandan dolayı hafis ps havası var.gps bağlantısı son derece çabuk. sygic yükledim mükemmel çalışıyor. yani kısaca şunu söyleyebilirim iphone da jailbreak in kitabını yazacak kadar bilgili birisi olarak bu telefonun iphone4 den eksik iki tarafı var 1- fotoğraf makinesinin flaşı yok 2- ekran görüntüsü çekemiyorsunuz ama bunun içinde program var.
artıları ekran deneyimi gerçekten mükemmel,internette flash desteği var. fiyatı yarı yarıya .diğer özellikler iphone de ne varsa planette de aynı kalitede. gerçekten bakın inceleyin. hiç iphone4 ile generalmobile planet karşılatırılır mı demeyin. bende böyle diyordum.

hmm :hmmm bilgi için sağol. faakat tasarımı pek iyi değğil gibi o telefonun ya :s

hayvan

hayvan

Üye
insan ekrana alışınca elinden bırakamıyor.telefon çok hafif ve araçta bluetoohunuz varsa rehberde türkçe karakterleri tam olarak destekliyor ki bu iphone da yoktu.telefon iyi arkadaşlar inanın iyi

k_karetta

Üye
merhaba ben kullanıyorum ve gayet memnunum gercekten tavsıye ederım takılma ve kasma yok ekran genıslıgı en buyuk artısı ıslemcısı uygulamaları gayet rahat acıyor flası yok ama resımler gayet guzel

devirsever

Üye
Kamerası dışında harika bir telefon. Navitel navigasyon tam ekran çalışıyor. IGO ise kenarda boşluk bırakıyor, deneyebildiğim diğer tüm program ve oyunlar tam ekran çalışıyor. Tabetle telefon arasında kalanlar için güzel bir cihaz. Şöyle söyliyim, Nokia N8 ile internet tarayıcı zevk vermiyordu, bunda çok rahat, ekran genişliği çok iyi.

- - - Eklendi - - -

Birde telefon aslında "Pantech P9060 Pocket", GM fason ürettirip kendi adıyla satıyor.

zekican09

zekican09

Üye
    Konu Sahibi
telefonda kasma falan yapmıyosa gayet başarılı bir telefon tablet ozman ;)

adeno

Üye
General Mobile Planet aldım. Bir kaç program yüklemeye çalıştım çoğunu yükleyemedim. ve görüyorumki bu telefon pek tutulan bir telefon değil. sebebi nedir acaba? google amca hiç sonuç vermedi :/ varmı bilgisi olan? oyun program vs. hakkında...?
not: daha önce hiç android kullanmadım...acemiyim​

kobejames

kobejames

Üye
bende gm planet kullanıyorum ama diğer arkadaşların söylediği gibi değil. ben pek memnun değilim. öncelikle telefon oyun oynarken aşırı derecede ısınıyor. müzik dinlerken bile kendi kendine açılıp kapanıyor başka hiç bir şey yapmadığım halde. ekranın büyük olması bence güzel daha değişik sıra dışı bi görüntüsü var. ben 3 günlük bi indirimi vardı normalde 800 fln satılıyor ben 600e aldım ucuz olduğu için ilgimi çekmişti eski telefonda iyice bozulmuştu diye aldım. ama böyle sorun çıkaracağını bilseydim almazdım. belkide ben çok vahşice kullanıyorumdur. nfs most wanted ı kurduğum zaman eagames yazısından sonrası bende gelmiyor mesela benim telefonum bozukta olabilir. aldıktan 2 ay sonra servise göndermiştim hiç bir sorun yok diyip tekrar geri gönderdiler. bence bu paraya 800 tl ye değmez ben ucuz diye aldım 800 tl vericeksem bundan daha iyi bişey alırdım

adeno

Üye
bende 2 hafta önce aldım. 500 tlye. telefon kendi kendine kapanmaya başladı bir iki oyun yükledikten sonra. aslında çok güzel bir şeye benziyordu. kapanıp açlması dışındada yine biraz kullanışlı görünüyor.. kendi hafıza küçük. oyunlar veya uygulamalar hafıza kartına yüklenebilse daha iyi olacaktı ama sanırım öyle bir şey mümkün değil. root yapmışmıydın telefonuna? Yaptıysan hangi programla yaptın?

kobejames

kobejames

Üye
yok bende yapcam ama bi türlü yapamadım bulamadım yapıcak bi program bulursan haber verirsen sevinirim.

Harunn73

Üye
iyi aksamlar en guzeli flash videolari aciyor cogu tel acmaz

serdar2975

Üye
Meraba Arkadaşlar, General Mobile P9060 Planet i kullananlar yada inceleme fırsatı olmuş olan arkadaşlarımız telefon hakkındaa iyi lötü tüm yorumlarınızı yazabilirmisiniz ? Şimdiden teşekkürler

tek kelimeyle muhteşem bir telefon alıcaksan al bence emin ol memnun kalıcaksın ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve cokda memnunum yani bi tek sıkıntım şarjı eee okadar ekrana cok bile bence

- - - Eklendi - - -

bende 2 hafta önce aldım. 500 tlye. telefon kendi kendine kapanmaya başladı bir iki oyun yükledikten sonra. aslında çok güzel bir şeye benziyordu. kapanıp açlması dışındada yine biraz kullanışlı görünüyor.. kendi hafıza küçük. oyunlar veya uygulamalar hafıza kartına yüklenebilse daha iyi olacaktı ama sanırım öyle bir şey mümkün değil. root yapmışmıydın telefonuna? Yaptıysan hangi programla yaptın?

oyunları hafıza kartına taşıyabiliyosun ve bir cok uygulamayıda taşıyosun bence teli karıştır biraz

cairex_21

Üye
arkadaşlar bu planette telefon rehberine nasıl giriliyor ben bulamadım

Wzedlare

Üye
bende almayı düşünüyorum öneren var mı bu telefonu?

F.Aydogmus

Üye
Arkadaslar ben bu teli alali 6 ay oldu aldigimdan beride zorluyorum daha bisey olmadi hafiza kartini buyüttüm 16 gb taktim agzina kadarda doldurdum genede bir gram kasmadi. Most wanted batman gibi yeni oyunlarin cogunu kurdum ve öyle üctetsiz mb' ti düsuk seylerdegil ücretli ekran grafikleri yuksek seyler yukluyorum. Kendikendine kapaniyo falan demissiniz ama bende daha oyle bisey olmadi. Elektronik birazda sans isi galiba. Yalniz bisey var telefonun tanitimlarinda falan mart 2013 te android 4 güncellemesi gelecek diyolardi ama hala gelmedi. Ama tavsiye ederim fiyatina gore super telefon. O paraya boyle baska ne varki zaten

seco_can_can

seco_can_can

Üye
telefon gayet kullanılışlı ve hızlı flash player olsun oyun olsun olsun gayet başarılı tek sorun android sürümü eski güncelleme çıkacak diyolar ama tık yok ve internette bi haber bile yok onun dışında gayet iyi bir makina 385 tl ye aldım 15 gündür kullanıyorum

kadirgm

Üye
Ben aldım 400 tlye gerçekten çok güzel bir telefon/tablet yani 2 yıldır android kullanıcsıyım bir çok telefon elimden geçti en iyisi bu telefonda açılma kapanma gibi bir sorun yok yani hiçbir sorun yok hızlı ve açmadığı oyunda yok neden alınmasın?.......

Üst Alt