Samsung Galaxy S3 Oyunları HD

Sponsorlu Bağlantılar

PriveT

PriveT

Üye
Pardon birsey sormak istiyorum. Galaxy s 3 icin demissiniz. Ben yeniyim androidde. Butun android oyunlar, butun android isletim sistemli telefonlarda calismiyor mu? Telefonuna gore mi bu?
Ve paylasim icin de tesekkurler.

albatras

albatras

Üye
Pardon birsey sormak istiyorum. Galaxy s 3 icin demissiniz. Ben yeniyim androidde. Butun android oyunlar, butun android isletim sistemli telefonlarda calismiyor mu? Telefonuna gore mi bu?
Ve paylasim icin de tesekkurler.

Cihazların ekran çözünürlük ve donanımları aynı olmadığı için her oyun her cihaza uyumlu olmuyor.iphone gibi tek cihaz olmadığından bu tür farklılıklar olmakta.

m.murat.95

m.murat.95

Üye
Arkadaslar ben online modern combat 3 oynuyorum ve bir sorunum var oyunda bir savasa girdigim zaman sorunsuz oynuyorum fakat el bittigi anda baska bi oyuna transfer edio ve bu boyle suruo. Ee sorun nerde diceksiniz ? Sorun ise oyunun hic bitmemesi yani surekli baska bi oyuna atiyor attigi oyundan cikarsam kazandigim tum xpler ve paralar gidiyor. Oynayip ta bu sorunla karsilasan var mi acaba. Yardim edin lutfen. Gameloft hesabim: mmurat95

geneluye

geneluye

Üye
single player mod mu o?

PriveT

PriveT

Üye
Cihazların ekran çözünürlük ve donanımları aynı olmadığı için her oyun her cihaza uyumlu olmuyor.iphone gibi tek cihaz olmadığından bu tür farklılıklar olmakta.

Yani mesela s2 de ve diger bircok telefonda calismakta. Bence madem boyle bir durum var, oyunlar sanki sirf o telefon icin yapilmis gibi degil de ekran cozunurlugu gibi ozelliklerine gore guruplandirilirsa hem bu paylasimlardan daha cok kisi faydalanabilir hem de forumda fazladan bir cok konu acilmamis olur. Aranan sey kolay bulunur. Bence...

Androidsever

Androidsever

Üye
    Konu Sahibi
Nova 3 link yenilendi

sefa4161

Üye
oyunu indiriyor kuruyorum acip dowload deyince oyun pat diye kapaniyor napmaliyim lutfen yardimci olun ozellikle gameloft oyunlarimda telefonum s3

darklist

Üye
Yeni biseyler varsa eklermisin.

Jelly Bean

Jelly Bean

Üye
:tşk:

aliseyhan

aliseyhan

Üye

Online modern combat 3

bulabilir misiniz