C5-03 Hard Format Atmak İsteyenLeR Buraya (ResimLi)

Sponsorlu Bağlantılar

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

Joker.

Joker.

Üye
Telefonu garantiye gönderecektim açılmıyordu, aldığım yere götürürken yolda şans eseri deneyerek buldum. :) :oke:

C6 portunuda denesene belki olur.

Teşekkür etmedim diye hatırlıyom ancak hep kullandım :tşk:

forbiddennn09

Üye
teşekkürler

58zara

58zara

Üye
arkadaşım telefona hard format attım şimdi telefonu açarken hafıza kartı kilitli diyip şifre istiyor nolur yardım içindekiler lazım bana

- - - Eklendi - - -

arkadaşım hafıza kartı şifre istiyor

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar telefona hard format attım şimdi telefonu açınca hafıza kartı şifresi istiyor nolur yardım edin

mahmuttumtum

Üye
Kardeşim bu zor yolu niye deniyorsun güvenlik kodunu biliyorsan *#7370# de yeterli oluyo bunun için :)

- - - Eklendi - - -

arkadaşım telefona hard format attım şimdi telefonu açarken hafıza kartı kilitli diyip şifre istiyor nolur yardım içindekiler lazım bana

- - - Eklendi - - -

arkadaşım hafıza kartı şifre istiyor

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar telefona hard format attım şimdi telefonu açınca hafıza kartı şifresi istiyor nolur yardım edin

Bak kardeşim hafıza kartını bilgisayara tak kartın içindekileri bilgisayara kopyala sonra hafıza kartını biçimlendir geri yükleyip kullana bilirsin sen hafıza kartına şifre koymuysun hatırlıyorsan kaldır şifresi yöneticiye gel hafıza kartı seçeneklerine gir şifreyi kaldır de yok bilmiyorsan da dosyaları kopyaladıktan sonra biçimlendir

esokmen

esokmen

Üye
teşekkür ederim kardeşim kendim telefoncuyum böyle bilgiler bizlerede fazlasıyla yardımcı oluyor yeniden teşekkürler.

Sinann25

Üye
nokia 5250 de nasıl oluyo ya

Metallica-

Metallica-

Üye
saol cnm

sanal hacker

sanal hacker

Üye
teşkürr

haşim

Üye
çok sağolsın :tşk:

bayrem

Üye
arkadaşım ben denedim ama sim takılı iken pin istiyo sim yokken de ülke seçimi istiyo format yemiyo yani ne ypıcam bilgin varsa paylaşırmısın?

alayka

Üye
tşküler emeğe saygı

Üst Alt