Nokia Lumia 610 fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
Nokia Lumia 610 fiyatı
evet arkadaşlar merak ettim tahminen fiyatı sizce ne kadar olur ? neredeyse hiç bi oyunu açmıyor pahalı olacağını sanmam :hmmm

61semih

61semih

Üye
evet arkadaşlar merak ettim tahminen fiyatı sizce ne kadar olur ? neredeyse hiç bi oyunu açmıyor pahalı olacağını sanmam :hmmm
fiyatını bilemem ama fiyasko olmuş.ne olursa olsun galaxy mini bile yüzlerce oyun açıyor hatta t10 angrybirs i bile açıyor.
telefonu telefon olarak kullanacak kişi zaten normal telefon alır akıllı telefon almaz.ne yapmaya çalışmışlar anlamadım.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
fiyatını bilemem ama fiyasko olmuş.ne olursa olsun galaxy mini bile yüzlerce oyun açıyor hatta t10 angrybirs i bile açıyor.
telefonu telefon olarak kullanacak kişi zaten normal telefon alır akıllı telefon almaz.ne yapmaya çalışmışlar anlamadım.

610 un oyun sıkıntısı sadece şuanlık oyun firmaları ve microsoft optimizasyon üzerinde uğraşıyorlar ve yapılacaktır emin olun.. Fiyatıysa 600 tl olur bence

MoonLife01

MoonLife01

Üye
Bir haberde okudum PES 2012 Angry birds gibi oyunlari calıştırmıcakmiş RAM düşük oldugu icin bu Tür oyunlar ona göre cıkmıcak. O yüzden ucuz olur tahminen

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Çok daha kötü telefonlar bile oyun çalıştırıyor .. Hiç anlamış değilim.. Galiba 500 - 600 lira felan olur .. Tahminimce..

MoonLife01

MoonLife01

Üye
Rami Düşük oldugu icin oyun cıkmıcakmış lumia 610 a

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Oyun cikmiyacak degil mevcut oyunlari sorunlu calistiriyor yani performansi dusuk. O yuzden lumia610 icin oyun optimizasyonu yapilacak tekrardan.

pRime.

pRime.

Üye
Adreno 200 gpu ile pes'ten ötesini açamaz bu telefon.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt