Sony Xperia S Teknik Servis Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Arai

Arai

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia S Teknik Servis Yardım
Arkadaşlar 15 gün önce felan Sony Xperia S aldım. 1650 tl peşin para verdim. ama telefon 10 gündür servisde. hemde alırken olan problemler için. peki tamam servisde olsun ama 10 gündür napıyorlar yahu bu telefona. onuda geçtim ne olduğunu öğrenemiyorum bile hangi servisde nerde yada ne durumda telefon bilgi alamıyorum. Sony xperia s servisini bilen varsa yardımcı olabilirmi lütfen

cgrylmz7

cgrylmz7

Üye
bilgim yok ama yeni yasa ile 20 gün boyunca tutabilirler cihazını bildiğim tek şey bu bunu aktarabilirim kardeşim sana.. ama aldığın yerden irtibat kurdurabilrsin.

Arai

Arai

Üye
    Konu Sahibi
az önce aldığım yeri aradım. bana aramanıza gerek yok servisden gelince biz ararız sizi felan dediler. bende 10 gün oldu durumunu öğrenmek istiyorum telefonun dedim. 10 gün cok kısa bir süre dedi. hayır 10 gün çok uzun bir süre ben samsung telefon aldım 6 7 günü geçmedi üstelik direk değişimlerde yada tamirde bile hiç farketmedi en geç 7 günde geldi. 10 gün kısa bir süre değil dedim. neyse verdi bana servise yolladıkları yerin telefonunu. aradım bi saate açtılar telefonu. sonra imeiden felan baktılar bize böyle bir cihaz gelmemiş verdiğiniz yerden bi tekrar sorun dedi. tekrar aradım aldığım yeri. bukez bizim servisimizde olabilir dedi. baska servisin numarasını verdi. orasıda bizde yok dedi. biz sadece nokia ya bakıyoruz dedi. kvk yı arayın dedi. kvk yı aradım. oradada yokmuş. eee ben bişey anlamadım arkadaş, benim telefon nerede???

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR

MücahitTokgöz

telefnu garantye verirken sana kağıt veriyorlar o kağttaki numarayı ara bide.

dadaraz

dadaraz

Üye

Sony Mobile ürünleriyle ilgili sorularınız ya da problemlerinizle ilgili detaylı yardım almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz:
0212 473 77 77

Facebook'ta takip ettiğim sayfanın Hakkında kısmında buldum... Umarım işine yarar...

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
az önce aldığım yeri aradım. bana aramanıza gerek yok servisden gelince biz ararız sizi felan dediler. bende 10 gün oldu durumunu öğrenmek istiyorum telefonun dedim. 10 gün cok kısa bir süre dedi. hayır 10 gün çok uzun bir süre ben samsung telefon aldım 6 7 günü geçmedi üstelik direk değişimlerde yada tamirde bile hiç farketmedi en geç 7 günde geldi. 10 gün kısa bir süre değil dedim. neyse verdi bana servise yolladıkları yerin telefonunu. aradım bi saate açtılar telefonu. sonra imeiden felan baktılar bize böyle bir cihaz gelmemiş verdiğiniz yerden bi tekrar sorun dedi. tekrar aradım aldığım yeri. bukez bizim servisimizde olabilir dedi. baska servisin numarasını verdi. orasıda bizde yok dedi. biz sadece nokia ya bakıyoruz dedi. kvk yı arayın dedi. kvk yı aradım. oradada yokmuş. eee ben bişey anlamadım arkadaş, benim telefon nerede???
Yanlış anlama ama büyüğüm koptum şu an benim telefon nerde demişsin ya sen beni güldürdün Allahta seni güldürsün :kop2: Bence iş aldığın yerde bitiyor onların üstüne gitmelisin ne demek telefon ortada yok onlar bilicek yerini sen değil tabi ki
:off:

Arai

Arai

Üye
    Konu Sahibi
telefnu garantye verirken sana kağıt veriyorlar o kağttaki numarayı ara bide.

Dostum ilk o numarayı aradım zaten oradakiler telefon mu oda ne modundalar resmen. adamlarda benim telefon yok, arayıp sorduğundada cep telefonunun icadından bile haberleri yok gibi davranıyorlar.

-Benim telefon size servise geldi?
-Biz kim, kim biz, hangimiz biz?

yakında böyle derlerse vallaha şaşırmayacağım 14 gün oldu ses seda yok :)

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Dostum ilk o numarayı aradım zaten oradakiler telefon mu oda ne modundalar resmen. adamlarda benim telefon yok, arayıp sorduğundada cep telefonunun icadından bile haberleri yok gibi davranıyorlar.

-Benim telefon size servise geldi?
-Biz kim, kim biz, hangimiz biz?

yakında böyle derlerse vallaha şaşırmayacağım 14 gün oldu ses seda yok :)
:kop:

dadaraz

dadaraz

Üye
Bu kadar komik olan nedir, bizde gülelim... :bilmm

KayraBey

KayraBey

Üye
sen aldığın yere baskı yap gerisi boş

Üst Alt