sınırsız internet aveada

Sponsorlu Bağlantılar

Hukuk61

Hukuk61

Üye
2gb dan sonra yinede vodafonedan hızlı ,pişman olma bence

AHMED...

AHMED...

Üye
2gb dan sonra yinede vodafonedan hızlı ,pişman olma bence

eğer dediğiN gibi olursa pişman olmam çünku korkum memnun olmazsam bir yıl tahattut veriyorsun memnun olmadığın birşeyi de kullanmak ızdırap Olur adama

Malamadrı

Malamadrı

Üye
Hala devam ediyor mu bu

Hukuk61

Hukuk61

Üye
30 nisanda bitti

---------- Eklendi @ 03:55:28 ---------- Yazıldı @ 03:54:16 ----------

1 yıl taahhüt vermene gerek yoktu ki
nurmaranı taşıyıp da gectiysen 6 ay fiyat garantisi zaten veriiyolardı 6 ay sonrasında 35 tl olcak o kadar

Malamadrı

Malamadrı

Üye
Vala kampanya anlatiş şekli gerçekten çok güzel gözüküyor yanlız azıcık daha net hızı veya konuşma sms paketleri için risk altına girmeye değmez kontorlu hat kullanmama rağmen 2 defa hattım dan 10tl düştü iki defa düştü bu da eder 20 tl aradım yok efendim oraya buraya abone olmuşsunuz yapabilecek birşey yok iade olmaz sadece abonelik iptal edilir dedi ıkince kez oldu bu sefer daha farklı konuştum tüm paralı sitelere kapatıyorum asla olmaz daha dedi yani demem oki bu faturalı hatta net sınırsız konuşmam yeterli seviyede sms paketim oldukça yeterli deyip risk atina girmeyin faturanız yüksek geldiğinde pişmanlık duyarsınız internet paketinin internet üzerinde herşeye bedava olduğunu düşünmeyin örneğin ben her nereye girdiysem 20tl gitti sizinde faturalı olacak düşünsenize sitenin ücretli olduğunu anlamadınız ki zaten anlaşılması güç olan siteler var ve bu site bağımlılık yaptı olarak kabul edelim 7/24 bu site de dolanıyoruz aylık fatura ne eder faturasız yani kontorlu hatta tüm gerekli kampanyalara dahil ol hattında kontor bırakma ek ücrete girmeden rahatlıkla konuşur yazışır nette kolaylıkla gezinebilirsin şahsen ben böyle yapıyorum son olarak da 12 boyunca neler değişir neler baktınız ki yeni bir afet olur başka operatör farklı kampanya çıkardı o zaman o hatta geçmek için ilk önce avea belasını başından atmakla uğraşacaksin son olarak benim bütçem yeter eder diyorsanız fena bir kampanya değil o şekil tavsiye edilir bu ekonomik krizde bütçesi iyi olan olacağını sanmıyorum düşüncelerim bunlar herkesin düşüncelerinde bu arada saygı duyarım burada herkesle yeni bilgi paylaşan arkadaşlarımıza da çok teşekkür ederim iyi forumlar herkese

AHMED...

AHMED...

Üye
30 nisanda bitti

---------- Eklendi @ 03:55:28 ---------- Yazıldı @ 03:54:16 ----------

1 yıl taahhüt vermene gerek yoktu ki
nurmaranı taşıyıp da gectiysen 6 ay fiyat garantisi zaten veriiyolardı 6 ay sonrasında 35 tl olcak o kadar

tahattut vermeden abone yapmıyorlar ki

Hukuk61

Hukuk61

Üye
ben de geçtim kardesim,ilk geçenlerdenim,taahhüt falan da vermedim,30 lira ilk 6 ay sonrasında 35 lira

Malamadrı

Malamadrı

Üye
Hayırlı olsun

Hukuk61

Hukuk61

Üye
eyw :))

AHMED...

AHMED...

Üye
avea yeni nesil sınırsız net tarifeli hatta geçişim yeni tamamlandı arkadaşlar bağlantı hızı bu normal mi

AHMED...

AHMED...

Üye
ben de geçtim kardesim,ilk geçenlerdenim,taahhüt falan da vermedim,30 lira ilk 6 ay sonrasında 35 lira

Allahalla benden tahattutsuz olmaz dediler Neyse benimki 12 ay boyunca 30 tl