[Boldbeast] Boldbeast Recorder v3.20(0) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Boldbeast] Boldbeast Recorder v3.20(0) Symbian^3 Signed
Symbian cihazlarda bip sesi olmayan ve üstün özellikleri olan arama kaydı uygulaması.

Özellikler:

• [*=center]The best Nokia call recorder in the world really WITHOUT BEEP for all Symbian Belle, Symbian Anna, Symbian^3, S60 V5 and S60 V3 phones.
    [*=center]100% no beep, 100% perfect recording with no audio gaps in recorded clips.
    [*=center]Support MP4, AMR and WAV formats depending on your phone.
    [*=center]Record phone call automatically or manually, save important conversations as your will.
    [*=center]Record voice memo, meeting, lecture etc, make your phone as a dictaphone.
    [*=center]Manage recorded clips, search, play back, view, delete, copy, move, send etc.
    [*=center]All devices even those with few keys like Nokia N8 can use hotkey to start/stop recording conveniently.
    [*=center]Record all calls, or some of the calls according to the Include List/Exclude List.
    [*=center]Send clips via MMS/Email/Bluetooth/Infrared.
    [*=center]Total Disk Limited can be set. The oldest clips will be erased automatically when the total size of clips exceeds the setting value.
    [*=center]Privacy protection, prevent all other software to access your recorded clips.
    [*=center]Password protection, prevent unauthorized access to the software.
    [*=center]support Nokia N8 E7 E6 C7 500 801T 603 700 701 Oro C5 E5 X5 C6 X6 N97 5250 5228 5233 5230 5235 5530 5800 E75 E73 E72 E71 E55 E52 6790 6788 6760 6730 6720 6710 6700 6650 6220 6210 5730 5630 5320 N96 N86 N85 N79 N78 E63 etc, about 100 different devices.
    [*=center]Support English, Spanish, Italian, Russian, Chinese.
    [*=center]Powerful, robust, user friendly, easy to use, Boldbeast is undoubtedly the best call recorder for Nokia in the market.

Yenilikler:

• [*=center]Added features 1. If a voice memo recording is interrupted by a phone call, it will continue recording automatically after the phone call.
    2. The software is optimized in many ways.

[*=center]Fixed bugs During phone call recording if you change the earphone mode to the loudspeaker mode or vice versa, it will react immediately without delay now.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: kaplan3455, serotonin, Ediz Yiğit ve 2 diğerleri

savas_yal

savas_yal

Üye
teşekkürler

ametlim

ametlim

Üye
kardeşim bunun türkçesini nerde bulacağız anlamıyorum ben

ametlim

ametlim

Üye
kayıt falan istiyormu bu program

savas_yal

savas_yal

Üye
telefonunuz başarıyla kaydedildi diyor bende :)

ametlim

ametlim

Üye
7 program birden yükledi yaaaa

---------- Eklendi @ 19:53:07 ---------- Yazıldı @ 19:43:27 ----------

değil bu programmm 30 sn kayıt ediyorr bende

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Uygulama mağazada olan ücretsiz sürümdür.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Çok şarz yiyor ya,ama güzel uygulama

mustafadifb1

mustafadifb1

Üye
Symbian cihazlarda bip sesi olmayan ve üstün özellikleri olan arama kaydı uygulaması.

Özellikler:

• [*=center]The best Nokia call recorder in the world really WITHOUT BEEP for all Symbian Belle, Symbian Anna, Symbian^3, S60 V5 and S60 V3 phones.
    [*=center]100% no beep, 100% perfect recording with no audio gaps in recorded clips.
    [*=center]Support MP4, AMR and WAV formats depending on your phone.
    [*=center]Record phone call automatically or manually, save important conversations as your will.
    [*=center]Record voice memo, meeting, lecture etc, make your phone as a dictaphone.
    [*=center]Manage recorded clips, search, play back, view, delete, copy, move, send etc.
    [*=center]All devices even those with few keys like Nokia N8 can use hotkey to start/stop recording conveniently.
    [*=center]Record all calls, or some of the calls according to the Include List/Exclude List.
    [*=center]Send clips via MMS/Email/Bluetooth/Infrared.
    [*=center]Total Disk Limited can be set. The oldest clips will be erased automatically when the total size of clips exceeds the setting value.
    [*=center]Privacy protection, prevent all other software to access your recorded clips.
    [*=center]Password protection, prevent unauthorized access to the software.
    [*=center]support Nokia N8 E7 E6 C7 500 801T 603 700 701 Oro C5 E5 X5 C6 X6 N97 5250 5228 5233 5230 5235 5530 5800 E75 E73 E72 E71 E55 E52 6790 6788 6760 6730 6720 6710 6700 6650 6220 6210 5730 5630 5320 N96 N86 N85 N79 N78 E63 etc, about 100 different devices.
    [*=center]Support English, Spanish, Italian, Russian, Chinese.
    [*=center]Powerful, robust, user friendly, easy to use, Boldbeast is undoubtedly the best call recorder for Nokia in the market.

Yenilikler:

• [*=center]Added features 1. If a voice memo recording is interrupted by a phone call, it will continue recording automatically after the phone call.
    2. The software is optimized in many ways.

[*=center]Fixed bugs During phone call recording if you change the earphone mode to the loudspeaker mode or vice versa, it will react immediately without delay now.

arkadaşlar gerçekten signed mi bu 30.sn olmasın 3 kez indirdim başka yerden ama hep 30 sn sonra kod istiyor koduda giremiyorum satın al diyor lütfen bir açıklama yapabilirmisiniz boşu boşuna indirmeyelim signed değilse zira kotalı internetim ve bu proğrama çok ihtiyacım var

bagerhk

Üye
Hem signed olup hemde beep sesi çikarmayani bulan varsa bizede haber versin... Ben kendim bir türlü bulamadim...

mustafadifb1

mustafadifb1

Üye
arkadaşlar gerçekten signed mi bu 30.sn olmasın 3 kez indirdim başka yerden ama hep 30 sn sonra kod istiyor koduda giremiyorum satın al diyor lütfen bir açıklama yapabilirmisiniz boşu boşuna indirmeyelim signed değilse zira kotalı internetim ve bu proğrama çok ihtiyacım var

yok arkadaşım signed değil bu boşu boşun indirdim ve yükledim yinede teşekkürler sağolasın

saltukbugra

Üye
Arkadaşlar bu programın aynısı ve signet sürümü nokıa nın kendi sitesinde de var. Programın burda bulunanı da ordaki de signet sürüm ancak deneme kullanımı. Belli bir süre kullanıyorsunuz sonra kayıt süresi 30 saniyeye düşüyor. Daha sonraki sürece gelince; programı satın almanız gerekiyor. 24 tl temel sürüm 32 tl tam sürüm. Parasına kıyıp veren varsa programı anlatsın bizde alalım. Program güncelleme ile Türkçe'de oluyor. Güzel program ben almayı düşünüyorum. Alırsam burda anlatırım. Yine de paylaşım teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Sensation

saltukbugra

Üye
Arkadaşlar programı 31,9 tl ile aldım, iki gündür kullanıyorum. Gayet güzel. Nokıa site güncellemeyle Türkçe'ye de çevirdi. Kayıttan önce sor bölümünü de ayarlardan aktif ettim. Kayıttan sonra evet/hayır istersen kaydet istersen kaydetme. Ortam seslerini kayıt ta çok güzel. Ana menü düymesine 1,2 yada 3 kez basınca ortam seslerini kaydetmeye başlıyor ve isterseniz anında bitirebiliyorsunuz. Ben programı çok beğendim. Ancak bitane eksik buldum. Kaydettiği yeri ben atamama rağmen nereye kaydettiğini bulamıyorum. Programın içinden istediğim kaydı dinliyorum. Blutoth la isteğim yere gönderiyorum. Ancak dediğim gibi kayıt yerini /system/data yazıyor ancak bulamıyorum. Netice itibari ile prgram çok güzel, şimdilik hiç bir sorunu yok, kulanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: serotonin ve Sensation
serotonin

serotonin

Üye
Biri kendimin olmak üzere 2 ayrı N8'e Boldbeast 3.30 Advanced (orjinalinde Türkçe dil desteği bu sürüm ile eklendi) sürümünü 19.99$ PayPal ödeme seçeneği ile satın aldım.(K.kartı ile ödeme seçeneği de var sitede)Mükemmel ötesi kayıt yapıyor.Orjinal sürüme verdiğiniz 19.99$ yapılan iş için gerçekten hiç de önemli değil.Bip'siz ve temiz ve net kayıt için gerekli.Tavsiye ederim.

nizam

nizam

Üye
arkadaşlar ovi de -BoldBeast Recorder 3.30 --signed --türkçe dil desteği de var ben yükledim sorunsuz çalışıyor

GeceBekcisi

GeceBekcisi

Üye
Arkadaşlar programı 31,9 tl ile aldım, iki gündür kullanıyorum. Gayet güzel. Nokıa site güncellemeyle Türkçe'ye de çevirdi. Kayıttan önce sor bölümünü de ayarlardan aktif ettim. Kayıttan sonra evet/hayır istersen kaydet istersen kaydetme. Ortam seslerini kayıt ta çok güzel. Ana menü düymesine 1,2 yada 3 kez basınca ortam seslerini kaydetmeye başlıyor ve isterseniz anında bitirebiliyorsunuz. Ben programı çok beğendim. Ancak bitane eksik buldum. Kaydettiği yeri ben atamama rağmen nereye kaydettiğini bulamıyorum. Programın içinden istediğim kaydı dinliyorum. Blutoth la isteğim yere gönderiyorum. Ancak dediğim gibi kayıt yerini /system/data yazıyor ancak bulamıyorum. Netice itibari ile prgram çok güzel, şimdilik hiç bir sorunu yok, kulanıyorum.

Nokia çevirmedi, ben çevirdim :)

serotonin

serotonin

Üye
Nokia çevirmedi, ben çevirdim :)

Buradaki yanlış bilgiyi düzeltmek için Boldbeast'in sitesinden yaptığım alıntıyı aktarıyorum.Son sürüm (Boldbeast Nokia Call Recorder 3.30) ile ilk kez orijinal olarak Türkçeleştirildi ve Türkçeleştiren de Emre CAN'dır.Bilginize...:oke:

05/18/2012 Released Boldbeast Nokia Call Recorder 3.30 publicly.

• Added features
  • 1. Added 2 languages: Arabic (thanks to Jamal), Turkish (thanks to Emre Can).
    2. Added an option to select the folder to save recorded clips (private folder / public folder).
    3. Added a setting item, now you can set how many clips to be displayed at most in the clip list screen.
    4. The software is optimized in many ways.
  • Fixed bugs Searching clips now is not case-sensitive.

kaavkw

Üye
Teşekkürler, yalnız bu tarz kayıtlar yapmak yasal değil bilginize.

Üst Alt