c6-01 kilit kodu kırma

Sponsorlu Bağlantılar

Kötü Adam

Kötü Adam

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 kilit kodu kırma
merhaba arkadaşlar
benim c6-01 telefonum var bunun kilit kodunu unuttum aslında emin olduğum bi tane vardı da onu kabul etmiyor
herneyse
bugün arkadaşın tekine bıraktım telefon kapalıyken al aç diye pin kodunu da verdim anlamamış heralde 3 kere yanlış girmiş puk istedi benden
kapatıp eve gittim evden puk kodunu girdim şimdi de kilit kodu istiyor yukarda dediğim gibi
kilit kodu ekranında kaldım imei numaramı bir yere vermek istemiyorum flashlamaya çalışıyorum en son pc suite modundaydı bilgisayara bağladım nss ile kodu kırmaya çalışıyorum usb'yi buluyor ama read error diyor farklı porta taktım sonuç aynı
phoenix de görmüyor napacağımı bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim
ek olarak işletim sistemi hackli belle

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Kilit kodu / Güvenlik kodu:
  • Üst üste 3 kez güvenlik kodu girişi yaptıktan sonra hata bildirimi alırsanız, cihazı yeniden başlatın, 15 dakika bekleyin ve yeniden deneyin. Nokia cp
Sorun çözülmezse dead flash at.

Kötü Adam

Kötü Adam

Üye
    Konu Sahibi
dead flash nasıl atılır

Kötü Adam

Kötü Adam

Üye
    Konu Sahibi
tamam kardeş sağol hallettim

BuRNTHePRieST

Üye
Kilit kodu / Güvenlik kodu:
  • Üst üste 3 kez güvenlik kodu girişi yaptıktan sonra hata bildirimi alırsanız, cihazı yeniden başlatın, 15 dakika bekleyin ve yeniden deneyin. Nokia cp

Sorun çözülmezse dead flash at.

Konuyu canlandırıcam fakat aynı sorundan müzdaribim. Dead flash nedir neden atılır atınca güvenlik kodum sıfırlanacak mı? Başka ne işe yarıyor?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Konuyu canlandırıcam fakat aynı sorundan müzdaribim. Dead flash nedir neden atılır atınca güvenlik kodum sıfırlanacak mı? Başka ne işe yarıyor?
Dead flash genelde ölü telefonlara yani açılmayan telefonlara sistemi yeniden yüklemek için yapılan bir işlemdir. Telefonu tamamiyle sıfırlar ve her şeyi orjinal ayarlarına çevirir.

bilge_adam

bilge_adam

Üye
kardeşim dead flash telefonu yeniden kuruyorsa Hard format atınca aynı işlem olmaz mı? Telefon formatlanır ve güvenlik kodu da eski haline döner. Dead flash a göre Daha kısa ve öz.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
kardeşim dead flash telefonu yeniden kuruyorsa Hard format atınca aynı işlem olmaz mı? Telefon formatlanır ve güvenlik kodu da eski haline döner. Dead flash a göre Daha kısa ve öz.
Öyle ise dene bakalım eski haline dönüyor mu?

Bu arada dead flash sadece açılmayan telefonlar için geçerli bir işlemdir, güvenlik kodu sıfırlaması için çalışan bir cihaza sw reset ile de flash atabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Fikotr74

DjMaNyAq

Üye
Tamam yükledikte şifre kaç oluyor ?

PYTHONs

Üye
dostum dead flash atmalısın.

Jan

Jan

Üye
Cwf yükledim ben flash attım yani dimi öyle olması gerek neyse güvenlik kodum hala olmadı öyle kaldı flashdan başka yol yokmu

izlem

Üye
Benim Telefonum 2. el olduğu için güvenlik kodunu bilmiyorum ve yanlış diyor napmlayılyım acilcevap verin . : ?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
kilit kodunu sıfırlamak için flash atmalısın

Jan

Jan

Üye
Flash harici bir işlem yokmudur ? Sanıyorum telefoncuya 5 yada 10 liraya patlıyor..

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bildiğim başka yol yok, kimisi hard formatta sıfırlıyor diyor ama hard formatla sıfırlanan cihaz görmedim. :no:

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

umit_46

Üye
Selam arkadaşlar benimde sorunum kilit kodu ile ilgili flash deat vb. Gibi yöntemler ile yapılabiliyor ama telefon hafızasındakilerı nasıl kurtarabilirim hepsi siliniyor çünkü cevaplarsanız sevinirim.Benim bu sorunumu çözebilecek kimse yokmu ne olur yardım edin.Dünden beri cevap bekliyorum

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Kurtaramazsınız.:(

Üst Alt